Back to Question Center
0

SEO turinio kūrimas: kokios jums žinomos geriausios praktikos pavyzdžiai?

1 answers:

Galbūt jau girdėjote, kaip svarbu reguliariai kurti svarbų ir naudingą turinį. Tačiau naujo ir įdomaus turinio kūrimas, ar tai yra straipsniai, tinklaraščio įrašai, baltosios knygos ar atvejų tyrimai, yra tik pusė kova. Kita pusė gauna tokį turinį prieš tinkamą auditoriją.

Šiuolaikiniame straipsnyje atskleisiu visas paslaptis, kad jūsų turinys būtų pateikiamas tinkamiems žmonėms tinkamu laiku. Taigi, pradėkime.

seo content best practices

Geriausi SEO metodai, kaip reklamuoti savo turinį ilgą laiką po to, kai atlikote tai

Tai, kas daro paieškos variklius, yra tai, kad jie ilgai pritrauks naujų naudotojų jūs nustojote reklamuoti turinį. Buvo įrodyta, kad be jūsų turinio tinkamo ir naujo išlaikymo, paieškos sistemos taip pat gali būti naudingos jūsų verslui, pritraukiant naujų žiūrovų, taip pat gerinant jūsų prekės ženklo žinomumą.

Jei norite kuo geriau suplanuoti SEO strategiją, tada geriau laikykitės žemiau išvardytų efektyvaus SEO metodų.Čia jie:

Raktažodžių prioritetai

Vienas iš geriausių SEO būdų, kuriuos galite padaryti savo turinio reklamai, yra užtikrinti, kad naudojate tikslinius raktinius žodžius jūsų svetainės turinyje. Įsitikinkite, kad natūraliai įterpėte raktinius frazes kaip savo kopiją. Tai reikalinga, kad būtų išvengta raktinių žodžių įdėjimo.

Norėdami nustatyti tinkamus raktinius žodžius, kurie padės jūsų verslo reitingui paieškos rezultatuose, pirmiausia turite nustatyti ir nustatyti pirmenybę svarbiausiems jūsų verslui.Pradėkite nuo raktinių žodžių, susijusių su jūsų verslu, kūrimo. Tada nustatykite pirmenybę šiems raktiniams žodžiams, atsižvelgiant į šiuos veiksnius:

  • Palūkanos;
  • Kontekstas;
  • Konkurencija.

Padaryta tai? Tau gerai. Peršokti į kitą žingsnį.

Antraštės žymių optimizavimas

Antrasis žingsnis - optimizuoti jūsų svetainės antraščių žymes. Atminkite, kad, kai kalbama apie žiniatinklio kopiją, kaip daug kartų organizuojate ir formatuodami savo turinį. Tinkamai struktūruotos H1-H6 žymos padeda "Google" geriau suprasti jūsų straipsnio esmę. Be to, nepamirškite įdėti raktažodžius į savo antraštes geresnių rezultatų SEO.

Pridėti kai kurias saitus

Abi: išorinės ir vidinės nuorodos suteikia SEO vertę. Kurdami naują straipsnį arba publikuojant tinklaraščio įrašą, apsvarstykite galimybę pridėti nuorodų į kitą turinį, kurį sukūrėte anksčiau - jei tai yra prasminga ir jausminga. Kai pridėsite vidines nuorodas, įsitikinkite, kad tinklalapis, prie kurio jūs susiejate, yra naudingas vartotojui. Be to, įsitikinkite, kad naudojate sekančias nuorodas.

seo content

Turinio lokalizavimas

Tie svetainių savininkai, kurie verslą vykdo keliose šalyse, turėtų lokalizuoti turinį. Tai reikalinga jūsų SEO pastangoms įvairiuose regionuose didinti. Turinio lokalizavimas nėra sudėtinga užduotis. Štai, ko tai gali prireikti:

  • kopija vertimas į kelias kalbas;
  • kai kurie rašybos atnaujinimai;
  • Atsižvelgiant į domenų vardų ir telefono numerių skirtumus.

Nors šie veiksniai gali atrodyti pūlingi, jie atlieka svarbų vaidmenį pristatydami turinį tinkamai auditorijai.

Tikimės, kad jums patiko aukščiau minėti SEO metodai turinio kūrimui Source .

December 22, 2017