Back to Question Center
0

Ar yra svetainės SEO tikrintojas internete, kuris gali man padėti su atgalinėmis nuorodomis?

1 answers:

Žemiau aš jums pasakysiu, kaip pasirinkti internetinę svetainę "SEO checker online", kad išvengtumėte galimų neigiamų įvykių. Aš turiu galvoje čia dažniausiai pasitaikančias problemas, susijusias su "Google" gairių pažeidimu, dėl kurių gali būti nustatytos nuobaudos arba net visiškai panaikintas visos domeno valdymas. Svarbu tai, kad paieškos sistemos žiūri į mus, norėdami aptikti bet kokius pažeidimus, manipuliacijas ar pilkos schemos aukštesniam svetainių reitingui SERPs - compare vape mods. Tarp dažniausių klaidų yra kokybiško turinio trūkumas, taip pat nesąžiningas atvirkštinis ryšys. Štai kodėl gana protinga būtų visada stebėti kiekvieno tinklalapio natūralios nuorodos kūrimą. Tai atlikę, jums reikės pasirinkti tinkamą svetainės SEO tikrintoją internete. Ir yra per daug priemonių, tokių kaip atvira prieiga. Taigi, kaip padaryti teisingą pasirinkimą galų gale?

website seo checker online

Pradėkime nuo to, ko pirmiausia reikia patikrinti. Aš rekomenduoju atlikti dvigubą patikrinimą šiais elementais:

 • Jūsų nuorodų pastatų istorija bent tris mėnesius
 • Išsamus jūsų inkarų nuorodų tyrimas
 • Jūsų atsilikimo šaltiniai
 • Tinkintas kiekvieno tipo nuorodų tikrinimas

Taigi, norint užkirsti kelią "Google" nuobaudoms už nesąžiningą susiejimą, rekomenduoju apsvarstyti interneto svetainę "SEO checker online" iš tokie analizės įrankiai: Serpstat, Ahrefs, Majestic arba Semalt Analyzer. Kalbant apie mane, aš rekomenduoju stebėti savo domeno grįžtamąją nuorodą kas savaitę arba bent kartą per dvi savaites. Naudodamiesi bet kokia svetainė, interneto tikrinimo programa, kurią aš jau minėjau anksčiau, gali padėti jums valdyti procesą savarankiškai, beveik visiškai.

Norint, kad stebėjimo grįžtamieji ryšiai būtų dar greitesni ir lengvesni, stebėkite tipišką nuorodą, patikrinkite, ar "Serpstat" naudoja "Backlink Analysis", kad būtų dažniausiai naudojamas pavyzdys. Norėdami atlikti pagrindinį visapusišką įvertinimą, turime tiesiog apsilankyti oficialiame internetiniame paslaugų teikėjo tinklalapyje. Kai pateiksime domeno pavadinimą, kurį reikia patikrinti, mums bus pateiktas trumpas pranešimas apie trumpą pranešimą. Peržiūrėdami šią tipišką tyrimo ataskaitą, mes priėmėme pavyzdį:

 • Bendra atgalinių nuorodų suma
 • Naujausia istorija, apimanti visus atnaujinimus ir pakeitimus, kurie vyko per paskutinį laikotarpį iki trijų mėnesių
 • Išimtinai patikimų nuorodų, gautų iš stipriausių valdžios institucijų, kaip antai. edu arba. Gov, gerai pripažintas pats "Google", taip pat kitų pirmaujančių paieškos sistemų, tokių kaip "Bing" ir "Yahoo"
 • .
 • Ypatingas atsargumo sąrašas, apimantis tik neseniai sukurtas ir neseniai prarastas nuorodas, skirtas tiksliau atkreipti dėmesį ir patikrinimas, įskaitant jų indekso datas
 • Naujausias eismo tvarkaraštis jūsų referencinėse domenuose pastaruoju laikotarpiu iki trijų mėnesių
 • Standartinis jūsų inkarų sąrašas, taip pat jų bendras skaičius
 • Apibendrinta jūsų svetainės atkūrimo našumo įvertinimas, kurį Serpstat įvertino kaip pasitikėjimo rodikliu.

SEO Backlinks

Tokiu būdu mes galime tikėtis net sudėtingos grįžtamojo ryšio analizės su standartine svetainės SEO patikrinimo internetu atlikti ne ilgiau kaip 10-15 minučių. Kaip jau minėjau, jums tik pasirinkti atgalinio ryšio analizės būdą su vienu iš tų keturių priemonių, minėtų pradžioje. Kalbant apie mane, radau savo pagrindinį svetainės tikrintoją internete, naudojant "Serpsat" įrankį. Ir jūs taip pat galite pabandyti pasinaudoti "Semalt Analyzer", kad galėtumėte dar giliau pasinerti į savo svetainės kasdienius rezultatus.

December 22, 2017