Back to Question Center
0

Kokie paieškos variklio optimizavimo metodai turėtų vengti?

1 answers:

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie dažniausiai naudojamus SEO metodus, kurių turėtų vengti bet kuris įmonės savininkas.

It's All About Link Building

Didinti nuorodų skaičių į vartotojo svetainę yra viena iš labiausiai paplitusių praktikų, profesionalios SEO bendrovės nurodo kurdami kliento SEO kampaniją. Svarbu prisiminti, kad gerbiama "SEO" firma stengsis tik paspartinti svetainės reitingą "balto skrybėlių" metodais. Pvz., Parašykite pranešimą spaudai apie jūsų paslaugą ir platinkite ją leidybai (kartu su nuorodomis) keliose gerai žinomose svetainėse. Atsakant į forumo įrašą apie šaltinį, susijusį su jūsų pramone, su nuoroda į jūsų svetainės puslapį, kuris yra tikrosios vertybės forumo plakate, kuriame pateikiamas klausimas, taip pat gali būti laikomas "balto skrybėlių" SEO technika - anzeige schreiben wohnung suchen. Abiejuose pateiktuose pavyzdžiuose SEO metodika yra atliekama teisingai ir rūpestingai - sukuriant klaidingą įspūdį, kai paieškos sistemos bando interpretuoti jūsų svetainę. Paprasčiau tariant, kai paieškos variklio optimizavimo metodai yra tinkamai įgyvendinami ir nekenkia jūsų reitingams, jie gali būti laikomi "baltuoju" SEO metodu.

search engine optimization methods

Ką turėčiau žinoti apie "Black-Hat" nuorodą pastatas?

Kartu su patikimomis SEO bendrovėmis, kurios taiko skaidrią ir sąžiningą savo svetainės reklamos taktiką, kai kurios agentūros siekia padidinti svetainių, kurios nukreipia į jūsų svetainę per "juodojo skrybėlių" metodus, skaičių. Nors šie slapti metodai gali pagreitinti jūsų paieškos sistemos reitingus greičiau nei "baltųjų skrybėlių" metodai, yra didelė tikimybė, kad jūsų svetainė bus baudžiama, kai tik "Google" sužinos apie jų naudojimą.

Populiariausias "juodo skrybėlių" SEO metodas yra viskas apie mokamas aukštos kokybės svetaines, kad būtų galima susieti su jūsų svetaine. Dalyvavimas "nuorodų ūkiuose" yra antras populiariausias "juodojo skrybėlių" metodas, kuriame daugybė nesusijusių svetainių susieja viena su kita.

2017 m. Yra labai lengva nustatyti šiuos "juodos skrybėlių" pasiūlymus: jie garantuoja reitingų pozicijas per trumpą laikotarpį ir paprastai yra pigesni nei gerbiamoms įmonėms. Deja, tos įmonės, kurios ką tik sukūrė svetainę ir turi mažai žinių apie pramonę, gali greitai pasiduoti tokiais perspektyviais pasiūlymais.

Kaip nepasiekti "Black-Hat" SEO spąstų

Šiandien lengva rasti kompanijų ir SEO ekspertų, kurie teigia esąs guru didėjant paieškos reitingui.Negalima paneigti, kad kai kurie iš jų yra tikri ekspertai, atliekantys savo darbą. Tačiau daugeliu atvejų tie vadinamieji specialistai, kurie žada greitus rezultatus, nėra ekspertai, kurie optimizuotų jūsų svetainės reitingus visapusiškai. Jie nesidomi jūsų ilgalaikiu sėkme.

Atminkite, kad geriausiomis galimybėmis naudokite skaidrumo metodus. Nepaisant to, kad tokiu būdu gaunamas natūralus srautas, tai yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo svetainės reklamai. Stenkitės nepatenkinti į "juodojo skrybėlio" SEO metodų spąstai: jei "Google" aptiks jūsų svetainės šlamštą, jūsų turinys gali būti nubaustas.

black hat seo

Apvyniojimas

Svarstydami mokėti už SEO paslaugą, visada klauskite savęs: "Ar atrodo per daug gerai, ? ". Jei įmonė žada pateikti neįtikėtinus rezultatus per trumpą laiką ir už nedidelę kainą, įmonė beveik neabejotinai taiko "juodojo skrybėlių" metodus.

Negalima ilgą laiką kenkti jūsų paieškos sistemos reitingams - samdyti įmones, kurių paieškos variklių optimizavimo metodai: sąžiningi ir skaidrūs.

December 22, 2017