Back to Question Center
0

Kaip geriau valdyti žiniatinklio ir SEO plėtrą?

1 answers:

Kai jūsų svetainės internetinė reklama teikia daugiau galimybių sportuoti ekologiškai, kaip lokomotyvo galia, reikėtų apsvarstyti šią trumpą diskusiją. Manau, kad kiekviena interneto reitingavimo reklamos kampanija visada turėtų būti paremta tinkama interneto ir SEO plėtra. Pažvelkime į tai. Paieškos optimizavimas yra daugiau apie raktinių žodžių tyrimą, paremtą tinkama turinio rinkodaros strategija. Tačiau vis dar yra per daug techninių aspektų, kurie dažnai atsiranda už scenos. Bet ypač šie techniniai klausimai lemia kiekvieno interneto puslapio reitingą iš išdavimų sąraše - sports best logos. Aš turiu galvoje, kad atliekant savo SEO, jūs visada turėtumėte apsvarstyti tinkamą kodavimo procesą kiekvienam jūsų tinklalapiui nuo pat pradžių.

seo development

Būkite laukiami indeksuojant

Pirmasis dalykas, kurį reikia padaryti ir tinklalapyje, ir SEO plėtra, yra įsitikinti, kiekvienas jūsų svetainės skiltis yra bent jau prieinamas indeksavimui, aš turiu omenyje, kad nieko neužblokuodami nuskaitymo robotai "skaitant" visus jūsų turinio duomenis. Tokiu būdu rekomenduoju naudoti "Fetch" komandą "Google" paieškos konsolės skiltyje "Nuskaitymas", kad patikrintumėte pradinį jūsų svetainės išvaizdą iš paieškos sistemų pozicijos. Čia yra tik vienas pagrindinis pasiūlymas - pabandykite išlaikyti viską HTML formatu, tiesiog nenorite naudoti "Flash" ar "Silverlight" savo svarbiausiems tinklalapiams. Jei viskas atrodo teisinga, o jūsų svetainė yra bent jau indeksuojama, žemiau jūs pamatysite keletą trumpų patarimų, kaip pagerinti naudotojų patirtį, taip pat potencialiai aukštesnį reitingą, kurį laimės paieškos sistemos.

Turi švarius URL

Jūsų tinklalapio URL yra pagrindinės svarbos elementai, susijusio su interneto ir SEO plėtra, ir geresne naudotojų patirtimi.Padarykite, kad jūsų URL būtų kuo paprasčiau, kad "suprastų" paieškos robotai, taip pat skaitytų tikrieji vartotojai. Atsikratykite bet kokių nereikalingų URL duomenų, kurie gali sukelti painiavą tiek "Google", tiek žmonėms, kurie lankosi jūsų tinklalapiuose. Viena vertus, neturint jokio URL optimizavimo, žmonės bus mažiau linkę spustelėti, o ne pasidalinti ja. Tuo pačiu metu paieškos varikliams gali tekti susidurti su tam tikrais sunkumais, kai "supranta" jo atitikimą tam tikram raktiniam žodžiui.

website development

Atsižvelgiant į tinkamą tinklalapį ir SEO plėtrą, jūsų URL optimizuoti pagal šiuos parametrus:

  • puslapio URL turi būti kuo trumpesnis ir informatyvesnis. Rekomenduoju įterpti URL naudodami tik reikiamus ir tinkamus raktinius žodžius ar frazes, kad būtų idealiai tinka jūsų svetainės temai.
  • Niekada jūsų URL neapsiribota raktiniais žodžiais, kad indeksavimo kelias būtų kuo skaidresnis. Tai atlikę, nepamirškite, kad bet kokia kaina (pvz., Dažniausiai pasitaikančių žodžių "the," "of", "on", "a" ir tt. )
  • Visada naudokite brūkšnelius, kad atskirtumėte įrašymo seka savo URL. Pamirškite apie pabraukimus, nes paieškos varikliai jų beveik nepažįsta. Tai natūraliai sukelia tam tikrų galimų sunkumų nuskaitymo ir indeksavimo.
  • Palaikykite tinkamą raktinių frazių tvarką, įtraukdami pagrindinius raktažodžius į arčiau kiekvieno URL pradžios. Atminkite, kad pagal jų logiką paieškos varikliai daugiau dėmesio skiria tiems potencialiems pradedančiųjų raktiniams žodžiams.

Beje, būtų dar viena priežastis, kodėl jūsų URL turėtų būti kuo trumpesnis, aš. e. , išlaikydama ir padidindama bendrą raktažodžių svorį URL. Tačiau tuo pačiu metu natūraliai pakeiskite savo URL, tarsi jie būtų tik jūsų turinio rašymo elementai. Tokiu būdu jūs sugebėsite sumažinti bet kokį šlamštą ar žemos kokybės turinio problemas.

December 22, 2017