Back to Question Center
0

Ar galite pasakyti svarbiausius SEO raktinių žodžių patarimus?

1 answers:

Deja, nėra universalaus sprendimo ar bendro SEO raktinių žodžių patarimų, kad jūsų turinys būtų visiškai garso ir niekada nebūtų pasenęs. Tiesą sakant, po kiekvieno pasikartojančio "Google" paieškos algoritmo atnaujinimo, raktinių žodžių tyrimuose yra skirtingų ypatumų, kurie dažniausiai prisitaiko prie tų modelių, kurie buvo peržiūrėtos reitingavimo įvertinimui iš naujo. Čia yra penki svarbiausi SEO raktinių žodžių patarimai, kad jūsų turinys gerai atliktų ir būtų nuolat atnaujinamas.

seo keyword tips

Laikyti tinkamą pusiausvyrą tarp raktinio žodžio ilgio

Apskritai, raktiniai žodžiai gali būti naudojami kaip paprasti ir trumpi (e. g. , geriausius raktinius žodžius) arba ilgų uodegų raktinių frazių, kartu sujungiančių tris ar daugiau (pvz - debt negotiation settlemen. g. , geriausi raktažodžiai mano SEO dienoraštis). Aš turiu galvoje, kad turėtumėte rasti sveiką pusiausvyrą, naudodami abu svarbiausių raktinių žodžių tipus. Štai užuominą tau. Visų pirma, galvos sąlygos (vieni raktiniai žodžiai) dažniausiai susiduria su labai griežta konkurencija. Atsižvelgiant į ilgalaikius raktinius žodžius, yra neabejotinai silpnesnė konkurencija dėl jų, tačiau jie įvedami į paieškos užklausą ne taip dažnai. Štai kodėl geriausias sprendimas čia aiškiai supranta jūsų auditoriją ir tada naudoja tinkamus ilgalaikius raktinius žodžius, kurie bus naudojami tikrai.

Turinio kokybė vis dar yra subtilus klausimas

Nepaisant to, kad kai kurie patarimai dėl SEO raktinių žodžių gali tai daryti, niekada nesikreipkite į didžiausią jūsų pagrindinio tikslo tankį. Padarius savo turinį priversti naudoti raktinius žodžius, dauguma jūsų kūrinių atrodys nereikalingi arba nereikalingi. Dėl to labiausiai tikėtina, kad jūsų kokybiškas turinys bus sunkiai įskaitomas, taigi sumažės jūsų turinio kokybė. Pamirškite tą buvusį laiką, kai "Google" reitingą daugiausia lėmė techninė SEO logika. Dabar paieškos algoritmas atpažįsta kokybišką turinį, vertinantį geresnę naudotojų patirtį per bet kokius techninius modelius. Taigi, geriau pamiršti apie raktažodžių tankį kartą ir visiems laikams.

Dėmesys dėmesį į savo klientų poreikius

Niekada sutelkti savo pastangas į kiekvieną techninį SEO aspektą, bent jau dirbant su jūsų turiniu. Tiesiog nepamirškite - jūs kuriate kokybišką turinį tikriems skaitytojams, o ne mašinoms. Turiu galvoje, kad kiekvienas jūsų kūrinių kūrinys skirtas tarnauti jūsų tikslinei auditorijai. Ir jei jūs negalite įsivaizduoti potencialių klientų, ieškančių jūsų nuolatinių raktinių žodžių, geriau apsvarstykite galimybę gauti naujų. Tiesiog sutelkite dėmesį į kokybiško turinio kūrimą, nes dabar jums gali būti suteiktas aukštesnis reitingas pagal tinkamumą, o ne aiškiai atitinkančius raktinius žodžius.

seo keywords

Optimizuokite savo esamą pagrindinių raktinių žodžių sąrašą

Tai yra vienas iš svarbiausių šiandieninių raktinių žodžių SEO patarimų.Svarbu tai, kad dauguma iš mūsų siekia per daug, todėl galėtumėte taip pat peržiūrėti dabartinį raktinių žodžių rinkinį. Tiesiog atsikratykite tų žodžių, kurie natūraliai praranda vartojimo dažnumą. Jei nesate įsitikinę, ką reikėtų pašalinti, rekomenduoju naudoti vieną iš atvirosios prieigos įrankių kiekybiškai įvertinti raktinius žodžius.Kalbant apie mane, radau "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę labiausiai pageidaujamą. Bet tinkamo įrankio pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Galų gale, dauguma jų dirba labai panašiai.

December 22, 2017