Back to Question Center
0

Kaip galėčiau užsidirbti pinigų perparduodant SEO programas?

1 answers:

Daugelis siaurų skaitmeninių agentūrų yra scenarijus, kai klientas prašo SEO paslaugų, ir jie sutinka padėti, neturėdami pakankamai patirties šioje srityje ir net profesionalių darbuotojų. Mes galime suprasti jų sprendimą, nes jie tiesiog nenori prarasti kliento. Per kelis mėnesius jie stengiasi gauti srautą į svetainę ir pagerinti savo reitingą. Tačiau jie negali gauti teigiamo rezultato, nes jie turi šiek tiek patirties šioje srityje. Jei nenorite praleisti laiko mokytis SEO, yra išeitis - день рождения мужчине открытки. Galite rasti gerą "SEO" perpardavėją.

seo reseller program

Paprastai SEO perpardavinėtojas yra asmuo arba agentūra, teikianti platų SEO paslaugų kokybę už prieinamą kainą."Search Engine Optimization" perpardavėjas padės jums perduoti visą klientų optimizavimo kampaniją. "SEO" perpardavėjas suteikia jums daugiau laiko, kurią galite skirti savo pagrindinei kompetencijai ir pateikti savo klientams geriausius rezultatus.

Šiame straipsnyje rasite naudingos informacijos, kaip rasti tinkamą pardavėją ir kaip naudotis paslaugomis.

Kodėl jums reikia naudoti "SEO" perpardavėjų programą?

  • Pardavimai

Visų pirma, geras "SEO" perpardavėjas gali suteikti jums stiprių pardavimo įgūdžių. Kadangi jūsų darbas yra ne parduoti optimizavimo paslaugas, bet parduoti optimizavimo idėjas, jūs turite sugebėti atsakyti į jūsų klientų klausimus apie savo svetainės optimizavimo tvarką ir SEO taktiką, kurią jūs įgyvendinate norėdami gauti teigiamą rezultatą. Būkite pasirengę pateikti savo klientams mėnesines SEO ataskaitas ir technines įžvalgas.

  • Klientų aptarnavimas

Jei jūsų "SEO" perpardavėjų programoje yra tik baltųjų skrybėlių SEO paslaugos, nieko nerūpi. Tokiu atveju jūsų klientai niekada nežinotų, kad perkėlėte tam tikrus optimizavimo aspektus. Tai reiškia, kad neigiama klientų patirtis jūsų įmonėje atspindės jus, o ne jūsų "SEO" perpardavėjų programą. Štai kodėl jūs turite būti atsargūs, renkantis "SEO" perpardavėją.

  • Žinių apie produktą

Turite žinoti apie bendras SEO idėjas ir strategijas, kurios patenka į jūsų užsakytų perpardavėjų produktus. Tai padės jums skambėti įtikinamai ir profesionaliai. Be to, tai padės jums nukreipti savo klientus į strategijas, kurių jie turi, kad savo verslą klestėtų. Norėdami įsitikinti, kad pakankamai žinote apie numatytas SEO strategijas, jums reikia pasirinkti "SEO" perpardavėjų programą, kuri jums siūlo reguliarius mokymus ir neatlieka savo.

seo reseller

  • SEO yra brangus reikalas

Šiuo metu kokybės SEO paslaugos kainuoja daug. Vidutinis SEO konsultantas JAV gauna 150 JAV dolerių per valandą ir daugiau, priklausomai nuo jo kompetencijos lygio. Taigi, jei nuspręsite užsakyti savo SEO, turėtumėte būti pasirengę mokėti daugiau nei 100 $ per valandą, kad gautumėte teigiamų rezultatų. Galite pasinaudoti užsakomųjų paslaugų teikėju SEO, nes tai padės sutaupyti pinigų ekspertų atlyginimams ir pritraukti daugiau suinteresuotų klientų.

December 22, 2017