Back to Question Center
0

Kaip aš galiu pradėti SEO mano naują svetainę?

1 answers:

Paieškos optimizavimas yra išsamus procesas, kuris visada reikalauja jūsų laiko ir pastangų. Būtų geriau pradėti savo naują svetainę kaip ilgalaikę strategiją, vadovaujantis aiškiais tikslais ir tiksliniais tikslais. Tačiau nėra visiškai teisingo veiksmų plano pradėti SEO ar ilgalaikėje perspektyvoje išlaikyti visą strategiją - buy rdp by city and states. Iš tikrųjų, kiekvieną kartą, kai jie bus visiškai unikalūs ir individualiai pritaikyti kiekvienam konkrečiam atvejui.

Nepaisant to, aš įsitikinęs, kad naujos svetainės kūrimas šiais pasiūlymais gali padėti jums pradėti nuo pat pradžių judėti teisingame kelyje. Tokiu būdu, padidinsite srautą ir atnaujinsite savo svetainės metriką, turėsite geresnių galimybių sėkmingai dirbti.

start seo

Svetainės struktūra

Sukurkite tinkamą svetainės struktūrą, kad šiek tiek vėliau įdėtumėte pagrindinius ir labai tinkamus raktinius žodžius. Aš turiu galvoje, kad neturėtumėte skubėti daryti daug dalykų dar prieš dirbdami su raktiniais žodžiais. Visų pirma galvok apie savo svetainės kūrimą kategorijomis, kurių kiekvienas nukreiptas į konkretų raktinių žodžių ir raktinių frazių rinkinį. Turite aiškią schemą visiems tolesniam darbui, kurį ketinate daryti. Be to, apsvarstykite galimybę atlikti papildomus raktinius žodžius, kurie gali būti įtraukti į kitas subkategorijas ar pogrupius. Tokiu būdu turėsite puikią svetainės struktūrą, kad pradėtumėte "SEO" savo puslapiams, kuriuose jau pagerėjo potencialas, susijęs su didesniu aktualumu ir ekologiškų paieškos matomumo perspektyvomis.Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad būtų geriau sukurti kelis labai tiksliai tinkamo puslapio puslapius, o ne daugialypius, bet dar neturtingus.

Draugiškas turinys

Atsižvelgiant į tai, kad tinkamas turinio optimizavimas šiuo metu yra vienas iš įtakingiausių puslapio reitingavimo veiksnių, būtinai turėkite tik draugišką turinį, tiek savo gyviems lankytojams, tiek tuo pačiu metu ir paieškos varikliuose. Norėdami pradėti dirbti su "SEO" tinkamu turiniu, rekomenduoju laikytis šių trumpų patarimų:

  • stenkitės, kad kiekvieno puslapio turinys gautų daugiau kaip 2000 žodžių vertingo teksto, kuris būtų įtrauktas į tikslinę naudotojų auditoriją;
  • kuria ilgesnius raštus, leidžiančius palikti duris atverčiamiems didesniam skaičiui atvykstančių nuorodų viename tinklalapyje;
  • nedvejodami turėti išsamų apibūdinamąjį turinį, nes jūsų svetainėje bus suteikta geresnė ekrano reitingavimo galimybė labiau išplėstoje veikloje;
  • , kad jūsų turinys būtų turtingas su tiksliniais raktiniais žodžiais, bet retkarčiais turėtumėte prisotinti savo puslapius, kad išvengtumėte pertekliaus, ypač jūsų antraštėse ir subpozicijose.

new website seo

"Google" konsolė

Galiausiai, prieš pradėdami SEO darbą visose kitose vietose ir už jos ribų savo tinklalapių skyrių, nepamirškite nustatyti savo "Google Analytics" paskyros ir tinkamai naudoti "Google" paieškos konsolę. Jums reikės juos prieš ką nors dar, kad galėtumėte visiškai suprasti svetainės našumą. Dar kartą užpildydami užduotį ir reguliariai tikrindami (pakanka dviejų savaičių) visada turėtumėte nuolat atnaujinti kiekvieną naują variantą ir kiekvieną galimybę pradėti SEO.

December 22, 2017