Back to Question Center
0

Ar galite pasakyti, kas yra SEO rašymo pagrindai?

1 answers:

Nesvarbu, kad turinys yra karalius. Turiu omenyje, kad dabar kiekvieną kokybišką rašymą reikėtų sutelkti dabar, kad daugiau dėmesio būtų skiriama ir tiesioginiams skaitytojams, ir paieškos sistemoms. Sujungus šias dvi savybes, "Google" paieškos rezultatų puslapių ("SERPs") sąraše bus geresnis reitingas.Taigi, kaip laimėti labai griežtą internetinę konkurenciją dėl didesnio srauto? Kas yra SEO rašymo pagrindai po kiekvieno profesinio turinio rašytojo? Pabandykime surasti tinkamus atsakymus - bankruptcy attorney mass.

what is seo writing

Kas yra SEO raštu prioritetas numeris vienas?

Kokybiško turinio kūrimas visuomet prasideda tinkamu raktažodžių tyrimu. Reikia suprasti, kokie deriniai dažniausiai grąžinami iš paieškos tinkamiausiu būdu jūsų konkrečiam atvejui. Tokiu būdu rekomenduoju naudoti bet kurį populiarią raktinių žodžių priemonę, kad suvoktumėte, kiek konkurencijos ir kiek paieškų ateina su konkrečiu raktiniu žodžiu ar raktiniu fraziu, kurį ketinate turinio pradiniam taškui.

Kai turėsite išsamų raktinių žodžių ir raktinių frazių sąrašą, su kuriais susidursite, pažvelkite į šiuos aukščiausios turinio prioriteto elementus:

  • Puslapių pavadinimai ir pagrindinės antraštės su subtitrais
  • Metaduomenys, pvz., meta pavadinimai, meta žymeles, inkaro tekstas ir tt.
  • Kokybiškos nuorodos, grynai susijusios su ilgo raktinio žodžio ar raktažodžio fraze
  • Likusi jūsų turinio dalis arba būsimoji "natūrali aplinka" jūsų raktiniams žodžiams "gyventi".

Kas yra SEO raštu prioritetas numeris du?

Pakalbėkime apie raktinių žodžių tankį. Pirmas dalykas, apie kurį norėčiau jus perspėti: niekada piktnaudžiaujant savo turiniu per daug pernelyg didelių raktinių žodžių ir raktinių frazių, kad visas rašymas neišvengiamai prarastų kokybę. Be to, atsižvelgiant į tai, kad jūs einate per toli su šiukšlinti savo turinį, kad būtų pripažinta "Google" algoritmo kaip "raktažodžių įdaru", net su tikėtinu reitingavimo bausmės pagal paieškos.

Taigi, ar yra kokių nors tinkamų sprendimų, kaip išlaikyti geriausią raktinių žodžių tankį? Kai kurie žiniatinklio valdytojai teigia, kad kiekvienas puslapis turėtų būti kažkur 3-7 proc. Kalbant apie mane, radau 2-3 procentų santykį labiausiai pageidaujamą, kad atitiktų paieškos indeksavimo reikalavimus. Jei vis dar neaišku, kiek raktažodžių naudoti, išbandykite internetinę programinę įrangą, kurią naudosite analizei, ir jums bus suteikta asmeninė sąmata, kad galėtumėte judėti.

seo writing

Kas yra SEO raštu prioritetinis numeris trys?

Paskutinis prioritetas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad išlaikytų žmonių naršymo patirtį. Aš turiu galvoje, kad jūsų turinys neturėtų būti bet kokia šlamšto mašina. Pagalvokite apie tai, kaip pridėti didesnę vertę į savo kokybišką turinį, kad jis būtų visiškai tinkamas, visiškai užbaigtas ir patogus, kad galėtumėte jaudintis ir patogu skaityti.Svarbiausias dalykas čia yra tai, kad daugiau žmonių žino jūsų tinklalapius, susieja su ja, dalinasi jais ir dažnai turi būti viešai aptarti tinklaraščiuose, forumuose ir kt.Atsižvelgiant į tai, aš patariama visada galvoti apie savo potencialius skaitytojus pirmiausia. Kai baigsite, vis tiek galėsite nuslėpti savo turinį, kad būtų lengviau pripažinti paieškos sistemos.

December 22, 2017