Back to Question Center
0

Kaip naudinga "Search Engine Optimization" verslui, ypač atsižvelgiant į jūsų nedidelį pristatymo į laivą projektą?

1 answers:

Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių daro pirkimus naudodami didžiulę interneto galią ir patogumą. Štai kodėl dropshippers tapo populiariausiomis vietomis, kuriose galima sudaryti sandorį internetu ir gauti beveik bet kurį ieškomą prekę. Dabar dauguma tokių pirkimų yra dar paprastesni, nes žmonės tiesiog naudoja paieškos variklius, norėdami įvesti raktinių žodžių užklausą, ir pagaliau rasti tai, ko jiems reikia. Ir čia ateina SEO sfera! Bet kaip naudotis beveik didžiulėmis paieškos variklio optimizavimo galimybėmis versle, kuria naudojate "drop-shipping" režimą? Rekomenduoju trumpai apžvelgti šiuos pagrindinius pasiūlymus žemiau. Tikiuosi, kad jie padės daugeliui pradedančiųjų nukrito laivybos projektų išgyventi smurtinėje konkurencijos rinkoje nuo pat pradžių. Jie yra čia!

search engine optimization business

Padarykite tinkamą žodynų tyrimą su ilgosios smailės raktažodžiais

Visų pirma, atliekant Search Engine Optimization verslui, rekomenduojama atlikti tinkamą raktinių žodžių tyrimą - chapter 13 lawyer cost. Aš turiu omenyje, kad turėsite galvoti apie tam tikrus jūsų verslui tinkamiausius žodžius ir frazes, taip pat greičiausiai naudotojus, kurie naudos paieškos užklausai, ieškodami produktų ar paslaugų. Apgaulė yra rasti labiausiai sveiką pusiausvyrą tarp populiarumo ir labai konkurencingumo nišoje. Aš turiu omenyje, kad gali būti daugybės paieškos užklausų, tokių kaip "macbook pro 13", bet žymiai mažiau tokių kaip "geriausia kaina už juodą" macbook pro 13 "tinklainės ekraną". Tiesiog nepamirškite, kai pasirenkate tinkamą svetainės turinio ilgų uodegų raktinius žodžius.

Turi kietąjį turinį kaupiamam poveikiui

Atminkite - jūsų turinys yra karalius. Niekada nepraraskite laiko dedant pastangas kurti aukštos kokybės turinį, turintį ilgų uodegų raktinių žodžių. Idėja yra gana paprasta - jums tik reikia, kad jūsų turinys būtų informatyvus (skaityti - naudingas) lankytojams. Veiksdami šį būdą, galite laisvai įterpti savo svetainės turinį naudodamiesi įvairiomis patogiomis daugialypės terpės funkcijomis, pvz., "YouTube" vaizdo įrašais. Tai suteiks lankytojams gero patarimo, vadovavimo ar produkto aprašymo ir gairių, leidžiančių gauti didesnius komercinius rezultatus. Tuo pačiu metu stebėkite savo turinio patrauklumą, ypač paieškos sistemų požiūriu. Atlikdami tai, nepamirškite, kad jums reikės to, kad paieškos robotai būtų vertinami, geriau juos indeksuos, taigi jie bus aukštesni "Google" paieškos rezultatuose. Tai tinkamas būdas internetiniam krovinių gabenimui, kuris yra bet kurioje pasaulio vietoje.

seo in business

Tinkamas kūrimas nuorodoms pastatyti

Vienas iš svarbiausių aspektų Search Engine Optimization verslui yra nuorodų kūrimo procesas. Tai reiškia, kad turėtumėte turėti kokybės grįžtamąją nuorodą, jungiančią jūsų svetainę su kitais internetiniais šaltiniais, kad gautumėte daugiau apsilankymų, taigi padidinsite savo srautą, padidinsite savo dabartinę poziciją "Google" paieškos rezultatuose ir padidinsite neišsivysčiusių klientų srautą, kuris gali būti paversti realiais. Negalima suvalgyti pastangų kurdami pranešimus forumuose, neseniai įkeltiems "YouTube" vaizdo įrašams ir skirtingoms socialinės žiniasklaidos nuorodoms. Jei naudojate protingai, jie gali tapti tikrai veiksmingu įrankiu. Kalbant apie mane, aš rekomenduoju samdyti ekspertus atlikti šiuos darbus jums bent jau ankstyviausiais savo verslo plėtros etapais. Nepriklausomai nuo jūsų užduoties, nesigailėsiu, aš tikiuosi.

Galų gale realios paieškos variklio optimizavimo naudos verslui gali neatitikti tik dviejų ar trijų dalių. Tačiau tikiuosi, kad mano trumpos gairės padės kai kuriems naujokams dropshippers pakankamai, todėl aš einu pasveikinti čia!

December 22, 2017