Back to Question Center
0

Ką turėčiau žinoti, kad mano svetainę reitinguotų su SEO paslaugomis?

1 answers:

Žinoma, kad "Google" paieškos variklyje naudojamas daugiau nei 200 skirtingų veiksnių, turinčių tikrai sudėtingą reitingavimo algoritmą. Kadangi niekada nebuvo atskleista, mūsų geriausias supratimas ir žinios daugiausia grindžiamos praktine pramonės ekspertų patirtimi. Nepaisant to, dauguma pirmaujančių žiniatinklio valdytojų, taip pat geriausių skaitmeninių agentūrų daugiausia dėmesio skiria žymiai mažiau skirtingų veiksnių, kad būtų galima teikti reitinguojančias "SEO" paslaugas netgi didžiausio masto ir sunkumų atžvilgiu - easy payroll group.

ranking seo services

Gerai, matome, kad ne visi reitingavimo veiksniai gavo vienodą galią, todėl jų įtaka "Google" paieškos algoritmui yra gana skirtinga. Taigi, laimei, mes neturime apsvarstyti šio didžiulio daugiau kaip dviejų šimtų elementų. Vietoj to, pamatysime svarbiausius signalus, kuriuos pirmiausia turėtume rūpintis. Ir nesvarbu, ar norite dirbti optimizuojant paieškos variklius, ar tikriausiai nusprendėte vairuoti savo svetainės reitingą naudodamiesi agentūros siūlomomis SEO paslaugomis - prieš ką nors dar geriau sužinokite apie šiuos tris veiksnius:

Puslapio turinys

Turinio kokybė pripažįstama kaip svarbiausias reitingavimo veiksnys, kai "Google" algoritmas taiko paieškos eiliškumo sprendimą kiekviename žiniatinklio tinkle. Ir neseniai tai dar kartą patvirtino, šį kartą kai kurie buvę darbuotojai, dirbantys pramonės gigantėje. Taigi, mes galime pamiršti apie tuos laikus (apie prieš dvejus metus), kai pagrindinis dėmesys buvo akimirksniu perkeltas į raktažodžius orientuotus mašinų kūrinius. Dabar natūralios kalbos turinio svarba yra aukšta! Taigi, turėtumėte sutelkti savo darbą kurdami tik vertingą, patogų turinį, turinčią daugybę informacijos, vaizdo įrašų ir kelis vaizdus, ​​o ne tik išlaikyti aukštą raktinių žodžių tankį.

Quality Link Building

Turėdami pakankamai nuorodų, kad galėtumėte prisijungti prie savo svetainės su kuo daugiau kitų atitinkamų tinklalapių, visada buvo antras stipriausias "Google" reitingavimo veiksnys. Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti dabar, yra tai, kad per metus "Google" algoritmai niekada nustojo vystytis ir vystytis. Ir ką turime susidurti - dabar paieškos sistema "žino", kaip pakeisti skirtumus tarp natūralių (ekologinių) nuorodų ir dirbtinių, vis dar plačiai naudojamų norint pasiekti aukštesnį balą. Tokiu būdu aš rekomenduoju jums pamiršti apie bet kokias mokamas nuorodas didmenine ar bet kokia kita juodoji skrybėlę, taip pat pilkosios skrybėlių nuorodų statybos techniką. Turėtumėte turėti mažesnį tik kokybiškų nuorodų skaičių, o ne tam tikrų manipuliavimų skaičių, be to, esate rizikuotas būti nubaustas.

ranking seo

Mobilumas Atsakomumas

Pirmą kartą matyti 2016 m. Pabaigoje, dabar "Google" visiškai perkelta į alternatyvų indeksavimo būdą. Turiu omenyje, kad jūsų darbalaukyje veikianti svetainė, kurioje naudojama patogi mobiliesiems skirta versija, niekada nebuvo tokia protinga. Tiesą sakant, norint pasiekti aukščiausią "Google" SERPs sąrašą, bet kokiomis aplinkybėmis turėsite dirbti mobiliuoju optimizavimu.Tik vienas šaltas faktas - pagal naujausią apklausą labiausiai matomi domenai, esantys tarp 100 populiariausių paieškos rezultatų, "Google" iš esmės apdovanojo mobiliųjų įrenginių, kuriuose yra pritaikomi tinklalapių kūrimo sprendimai, naudojimą.Taigi dabar mobiliojo ryšio funkcija dabar yra svarbi, todėl apsvarstykite, kaip tai padaryti kuo greičiau, laikydamiesi dabartinio augimo reitingo su SEO paslaugomis. Tai bus viskas, ko reikia, bent jau dabar.

December 22, 2017