Back to Question Center
0

Ar yra kokių nors universalių e-komercijos SEO patarimų?

1 answers:

SEO yra neatskiriama e-komercijos svetainių kūrimo ir reklamos dalis. Nėra galimybės ką nors parduoti internete, jei jūsų svetainė yra nematoma jūsų potencialiems klientams. Paieškos variklio optimizavimas yra veiksmingiausias, kad pasakytų visiems apie jūsų verslą ir pritrauktų vis daugiau ir daugiau tikslinio srauto, kuris natūraliai pasikeistų į pardavimus. Aukštas jūsų reitingas paieškos sistemose, kokybiškesnis lankytojų srautas ir klientai, į kuriuos pateksite į savo domeną - bayrampaşa yuvam anaokulu. Nėra visuotinio optimizavimo metodo visoms e-komercijos įmonėms. Kiekvienas svetainės savininkas turėtų atidžiai įvertinti savo svetainę, kad galėtų kurti pritaikytą reklamos kampaniją. Šiame straipsnyje rasite keletą universalių SEO patarimų, kurie greičiausiai suteiks jums konkurencinį pranašumą prieš kitas jūsų rinkos nišoje esančias įmones.

e-commerce seo tips

Pradinį optimizavimo kampanijos etapą turėtumėte skirti SEO pagrindams.Tai apima raktinių žodžių tyrimus, turinio rašymą, metaduomenų optimizavimą ir produktų puslapių optimizavimą. Šie paieškos optimizavimo pagrindai padės pasiekti tokias pat sąlygas kaip ir rinkos nišą konkurentai. Tačiau, jei norėtumėte išeiti ir pasiekti SERP TOP, turite įdiegti unikalius e-komercijos SEO patarimus.

Elektroninės komercijos paieškos optimizavimo patarimai

  • Padarykite kokybiškus produkto aprašymus

Įtraukti savo potencialų klientą ir padaryti jį užsisakykite savo darbuotojus, turite sukurti kokybiškus ir gražius gaminių aprašymus. Jums reikia vengti visko, ko jums suteikia jūsų gamintojas. Nuobodūs gamintojo aprašymai tik atgrasins vartotojus nuo pirkimo. Turite padaryti žmones svajoti apie savo produktus ar paslaugas, apibūdindami juos geriausiu įmanomu šviesa. Jums reikia sutelkti dėmesį į vizualią ir rašytą pasakojimą, kurti savo įmonės balsą.

  • Sukurti patrauklių kategorijų puslapius

Kategorijų puslapiai atrodo patrauklūs ir žymiai pagerina svetainės struktūrą ir navigaciją. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip išsiskirti dėl paieškos optimizavimo. Turite susieti savo kategorijos puslapius iš pagrindinio puslapio, nurodydami siaurą jūsų svetainės lankytojų paiešką nuo pat pradžių. Jūsų e-komercijos svetainė gali apimti šias kategorijas: moterims, vyrams, sportui, vaikams, kūdikiams, dovanoms ir pan.Patartina, kad jūsų svetainės kategorijose būtų pasakojama istorija ir kita naudinga informacija, kad galėtumėte vadovautis savo potencialaus kliento elgesiu.

e-commerce seo

  • Kurti vaizdo įrašus su veikiančiais produktais

Norėdami puikiai papildyti savo produktų puslapius, kokybiški rinkodaros filmai. Šie vaizdo įrašai ne tik padeda patobulinti savo e-komercijos svetainių reitingą, papildydami juos "Google" paieškomis, bet ir suteikia galimybę skelbti juos socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip "Facebook" ir "YouTube". Tokie vaizdo įrašai yra puikus būdas pagerinti naudotojų patirtį ir parodyti jiems konkrečią informaciją apie produktus, kuriuos jūs parduodate. Be to, jūs turite parodyti produktą veikloje, kad padėtų klientams vizualizuoti save naudojant produktą ir pamatyti, koks elementas yra geriausias.

December 22, 2017