Back to Question Center
0

Koks yra paprastiausias SEO mėnesinis planas?

1 answers:

Paieškos sistemos optimizavimas (arba SEO) nėra vienkartinis įvykis, bet tęstinis procesas, kuris reikalauja nuolatinio stebėjimo ir pritaikymo. Nesvarbu, ar jums patinka tai ar ne, paieškos sistemos reguliariai keičia savo algoritmus. Pavyzdžiui, "Google" nuolat tobulina savo metodus, kad žmonės galėtų pateikti vertingiausius rezultatus.

Taigi net tie verslo savininkai, kurie jau pradėjo savo svetaines, vis dar turi tam tikras su SEO susijusias užduotis atlikti reguliariai. Nepamirškite, kad norint, kad svetainė būtų atnaujinta ir labai vertinama "Google", kiekvieną mėnesį turite atlikti daugybę SEO priežiūros užduočių. Būtent tada ateina SEO mėnesinis planas - food storage companies usa.

seo monthly plan

Šiandien mes atskleisime visas paslaptis, kad jūsų ištekliai būtų tinkamai optimizuoti, kad jūsų rezultatai būtų sėkmingai su jūsų paieškos sistemos reitingais.Pasiruošę? Pradėkime.

Jūsų pasirinktinis SEO mėnesinis planas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turėtumėte atnaujinti savo resursus, yra ta, kad jūsų svetainė yra vadinamoji jūsų verslo reklamos priemonė, turinti potencialą užfiksuoti ir palaikyti daugybės žmonių dėmesį. Čia yra paprastų patarimų, kuriuos galėtumėte laikytis, kad jūsų svetainė liktų prieš žaidimą.

Tiksliniai nauji raktiniai žodžiai

Kiekvieną mėnesį turėtumėte taikyti naujus raktinius žodžius. Pirmiausia ieškokite mažos konkurencijos raktinio žodžio, kuris gauna ne daugiau kaip 500 paieškų per mėnesį. Tada nukreipkite šį raktinį žodį į tą mėnesį sukurtą turinį. "Semalt" ekspertai rekomenduoja naudoti "Google AdWords" raktinių žodžių įrankį, kad rastumėte kriterijus atitinkančių raktinių žodžių. Be to, nepamirškite spustelėti "tiksli", norėdami susiaurinti rezultatus. Paprasta, kaip tai.

Sukurkite šviežią ir vertingą turinį

Kai tik nuspręsite savo "mėnesio raktinius žodžius", kitas žingsnis - sukurti turinį, skirtą tiems raktiniams žodžiams. Nereikia nerimauti, jei jūs neturite pakankamai laiko, kad per tam tikrą mėnesį sukurtumėte daug naujo turinio - visada galite samdyti laisvai samdomų vertėjų arba profesionalių skelbimų autorių, kurie šį darbą atliks tau. Kitas būdas išeiti iš situacijos yra pasirinkti jau esamą atitinkamos kopijos puslapį ir redaguoti jį, įtraukiant tą raktinį žodį į turinį. Vis dėlto, jei galite reguliariai kurti šviežią turinį, geriau tai padaryti: rašykite naujus straipsnius, tinklaraščio įrašus, baltarusius, atvejų tyrimus, svečių dienoraščius ar kitą turinį, kuris pateiks tam tikrą srautą ir padidins raktinį žodį.

seo plan

Padovanok Multimedia a Chance

dar nepateikė jokių paaiškinamųjų vaizdo įrašų ar podcast'ų? Jei ne, tada geriau pradėti tokią praktiką kuo greičiau. Kiekvieną mėnesį sukurkite vieną individualų vaizdo įrašą. Kurdami vaizdo įrašo scenarijų įsitikinkite, kad jis apima ir naujus, ir esamus raktinius žodžius. Panašiai kaip ir straipsniuose, įsitikinkite, kad vaizdo įrašų turinys yra žiūrintiesiems aktualus ir įdomus - naudokite naujausius įvykius, žingsnis po žingsnio vadovus, apžvalgas ir kitas populiarias taktikas, kad žinote, kad jūsų tikslinė auditorija užsiima.

Išvada

Tiesa ta, kad internetas visada keičiasi ir vystosi - taip pat turėtų būti ir jūsų ištekliai. Atsižvelgiant į anksčiau minėtus "SEO" patarimus, jūs daug išmoksite apie tai, koks turinys geriausiai tinka jūsų svetainei. Naudokite šias žinias norėdami patobulinti esamą turinį, kurio norėtumėte pamatyti raktinių žodžių gretas. Laikydamiesi šio mėnesio plano, skirto SEO, bus išlaikytas jūsų turinys šviežias ir labai vertinamas, tuo pačiu padidinsite naudotojų įtraukimą į jūsų svetainės turinį.

December 22, 2017