Back to Question Center
0

Kokie yra naujausių "SEO" patarimų, kaip lipti "Google" viršuje?

1 answers:

Šiais metais iki šiol "Google" pateikė keletą pakeitimų ir atnaujinimų. Ir visame pasaulyje yra daugybė naujausių "Google" patarimų, skirtų 2017 m., Prieinamos atviros prieigos - pennsylvania chapter 7 lawyer. Taigi, kokius protingiausius sprendimus turėtumėte pasirinkti iš daugybės įvairių gudrybių, gairių ir pasiūlymų? Nepamirškite, kad kuo daugiau dabartinės Search Engine Optimization strategijos turite, tuo daugiau naudos suteiksite reitingą. Turime trumpą apžvalgą ir sužinoti, kokios tendencijos vis dar dominuoja, kurios iš jų tikriausiai praranda garą, ir jei yra keletas ankstesnių dalykų, kurie nebeveikia arba net blogiau, taip pat gali tapti pažeidimo pobūdžio schemas, kurios neišvengiamai būtų sugautos su "Google" nuobaudomis.

latest seo tips

Socialinės žiniasklaidos priemonės

Šiandien visi socialinės žiniasklaidos turinio rezultatai dar labiau atsipalaidavę "Google" paieškos rezultatų puslapių sąraše (SERPs). Remiantis naujausiais tyrimais, pramonės ekspertai teigia, kad turi tinkamų ir kokybiškų ryšių su pagrindinėmis socialinėmis platformomis (pvz., "Google+". "YouTube", "Facebook", "Twitter", "LinkedIn" ir kt. ), tik artimiausioje ateityje tik pasieks savo galią.

Kokybiškas vaizdo turinys

Tai nenuostabu, kad vaizdo įrašų turinys dabar yra puikus sprendimas, skirtas didesniam visuomenės įsitraukimui ir geresnei vartotojų patirčiai.Dar daugiau - ši tendencija dabar yra dar labiau pagrįsta, nei buvo anksčiau, 2016 m. Dabar dauguma visų naujausių "SEO" patarimų gavo nuorodą į vaizdo įrašus, galinčius pagerinti bendrą puslapio reitingą. Kai kurie statistiniai duomenys rodo dar keistus patarimus, nes pagal populiariausius pramonės šaltinius vaizdo įrašų turinys dabar siūlo daugiau kaip 40% paspaudimų rodiklio padidinimą (palyginti su originaliais kasdieniais rašymais).

Mobilumo optimizavimo tendencija

Čia yra vienas iš svarbiausių naujausių "SEO" patarimų. Tiesiog paklauskite savęs, ar jūsų komercinė svetainė yra mobili. Tarkime, kad turėsite trumpą laiko juostą, kol galiausiai pradės veikti "Mobile-First Index" ("Google" neseniai vėl patvirtino, kad tai bus 2018 m.).Taigi, gana greitai optimizavimas mobiliesiems pakeis realybę, tampa įprasta būkle. Štai kodėl tai paskutinis momentas, kai jums reikėjo iš naujo mąstyti ir plėtoti optimizavimo strategijas, kurias daugiausia lemia didžiulė mobiliojo paieškos norma.

Balso paieškos parinktis

Panašiai kaip dabartinė mobiliojo optimizavimo tendencija, balso paieška atrodo tik tokiu atveju! Tik gana greitai balsavimo paieškos galimybė taps nauju norma, o ne išimtimi. Nepaisant to, kad paieška balsu pagrįstai prisideda prie vairavimo saugos, jos augimo potencialą skatino pramonės gigantai, kiekvienas pradėdamas savo versijas balsu pagrįstos paieškos sistemas (e. g. "Cortana" iš "Microsoft", "Google Now" iš pasaulio paieškos giganto ir "Siri" "Apple").

seo tips

Didesnis turinio susiejimas

Čia yra mano paskutinis pasiūlymas. Tarp kitų naujausių "SEO" patarimų yra geras supratimas apie turinio agregaciją, kuri dabar tampa labiau svarbi ir geresnė. Aš turiu galvoje čia, kad turinio agregavimas yra praktinis būdas dalintis iš anksto nustatytu turiniu masėmis iš daugybės įvairių šaltinių, siekiant apskųsti tikslinę auditoriją.Paprastas anglų kalbos tekstas reiškia gyvenimo saugojimą, jungiantį aukščiausios valdžios šaltinių turinį, kad kaupiamasis poveikis būtų aukštesnis reitingas. Tai taip pat gali mums pasirodyti keista, tačiau kai kurie protingi vaikinai "Moz" ir "Hubspot", pavyzdžiui, ilgą laiką vykdo tokį projektą (patikrinkite, ar jis yra "Inbound". org). Taigi, atėjo laikas apsvarstyti galimybę atsižvelgti į šią naują turinio tendenciją ir pradėti rinkti ir koreguoti ją iš kitų aukščiausio lygio vadovų, susijusių su jūsų tema.

December 22, 2017