Back to Question Center
0

Kas pasikeitė sveikatos priežiūros verslo SEO paslaugose?

1 answers:

Laikas skrenda greitai. Nenuostabu, kad per pastaruosius keletą metų sveikatos priežiūros paslaugos SEO daug pasikeitė. Šiandienos straipsnyje pasakysiu apie svarbiausius pokyčius, kurie pastaruosius porą metų paveikė verslo SEO paslaugas, kad medicinos paslaugų teikėjai galėtų lengviau nustatyti, kokiu būdu jie turėtų atnaujinti savo svetaines - how to build a secure home network. Taigi, arčiau taško.

business seo services

Ilgalaikis turinys yra raktas

2017 m. Pacientų, kurie kreipiasi į internetą, skaičius ieškoti įvairias sveikatos problemas toliau auga. Žmonių paieškos užklausos tampa ilgesnės ir išsamesnės. Dėl to "Google" tampa vis geresnė, nustatydama naudotojo ketinimus ir grąžindama labiau tinkamus rezultatus.

Atsižvelgiant į minėtas pastabas, mes galime padaryti tokias išvadas: paieškos sistemos teikia pirmenybę tinklalapiams su ilga forma, originaliu turiniu, kuris reaguoja į numatomą auditoriją. Kadangi šiandieniniai paieškos varikliai gali greitai nustatyti jūsų turinio kokybės lygį, labai rekomenduojama sutelkti dėmesį į informatyvių ir skaitomų tekstų kūrimą.

Kalbant apie ligonines ir medicinos praktiką, jie turi daugiau dėmesio skirti ketinimams, neapsiriboti konkrečiais raktiniais žodžiais kuriant savo SEO kampaniją. Tyrimas, svetainės optimizavimas ir turinio koregavimas yra trys dalykai, kuriuos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai turėtų apsvarstyti, nes jie gilinasi į SEO pasaulį.

Mobiliųjų optimizavimo ir "Natural Link Building" svarba

2012 m. "Google" paskelbė vieną esminį atnaujinimą. Tai buvo viskas, kaip reitinguoti svetaines aukščiau, jei jie naudoja natūralią ryšių taktiką. Paprastais žodžiais, kai verslo paslaugos pritraukia kokybiškas SEO nuorodas ir sukuria savo tinklą tiek natūraliai, tiek sąžiningai, jie įgyja didesnę "Google" autoritetą ir rango aukščiau SERP. Turėkite omenyje, kad turinys taip pat turi būti aukštos kokybės ir atitinkantis naudotojų paieškoms. Atminkite: "Google" žinos, ar kas nors nukopijavo tekstą iš kitos svetainės.
Po trejų metų "Google" dar labiau pakeitė reitingavimo algoritmą - paieškos sistema pradėjo teikti pirmenybę mobiliesiems optimizuotoms interneto svetainėms. Ši priverstinė medicinos praktika optimizuoja jų išteklius ir nukreipimo puslapius mobiliesiems įrenginiams siekiant išlaikyti jų reitingą.

business seo

Pakavimas

Kaip matote, pirmas dalykas, kurį sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai turėtų suvokti, kodėl lankytojai atvyksta į savo svetainę. Antrasis žingsnis - optimizuoti svetainių sritis, kurioms reikia naujinimo, - tai gali padidinti svetainės reitingą. Kai suprasite atsakymus, kuriuos jūsų pacientai ieško, pateikite jiems atitinkamą istoriją, nurodydami, kokia taktika labiausiai tinka. Taip pat gerai pasitelkti svetainės analizės duomenis geriau matomumui.

Kaip matote, SEO ateitis yra viskas apie kontekstą. Jūsų SEO strategija turėtų apsispręsti, kaip nustatyti pacientų prioritetinius poreikius. Sutelkite dėmesį į tai, kaip sukurti vertingą ir įdomų turinį - anksčiau ar vėliau paieškos varikliai atlygins jums aukštą paieškos reitingą. Tai viskas dabar. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte pasidalinti savo SEO idėjomis dėl verslo paslaugų tobulinimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų "Semalt" komandą. Mums patinka klausytis iš mūsų skaitytojų.

December 22, 2017