Back to Question Center
0

Ar natūralios paieškos optimizavimas tebėra tinkamas?

1 answers:

Jei dirbote su "Google Analytics", tikriausiai žinote, kad ten yra keturi pagrindiniai srauto šaltiniai: natūralus (paieškos), persiuntimo, socialinis ir mokamas. Jūs galite gauti srautą iš socialinės žiniasklaidos kanalų ir mokamos reklamos, tačiau jūsų reitingas nebus didelis, nes tai pagrindinis veiksnys, susijęs su tinklalapio svarba, o "SEO" draugiškumas yra didelis srautas iš ekologiško srauto.

organic search optimization

Šiandien mes gyvename besikeičiančiame ir įvairintame pasaulyje, kuriame žmonės randa daug alternatyvų organinių paieškos optimizavimui. Mes naudojame mokėjimo už paspaudimą reklamą, sukuria tapatybę visose socialinėse platformose ir reklamuoja savo produktus ir paslaugas per socialinės žiniasklaidos kanalus - aspire e cog. Svetainių savininkai nebegali gyventi ir mirti dėl savo svetainės vietos "Google", pamiršdami, kad jų reitingai yra svarbūs. Tačiau ekologinis eismas vis dar atlieka svarbiausią vaidmenį gerinant reitingą. Remiantis statistiniais duomenimis, ekologinė paieška sugriebia kitus eismo generatorius, suvokia apie 51% viso potencialaus kliento tiek B2B, tiek B2C įmonėms.

Ar vis dar reikia ekologinės paieškos optimizavimo?

Ekologinės paieškos optimizavimas yra vienintelė galimybė pritraukti kokybišką paieškos srautą. Ekologiškas yra tiesiog geriausias tinkamo srauto pateikimas. Vienintelis kanalas, galintis pasiekti beveik tą patį teigiamą rezultatą, yra mokamos paieškos skelbimai. Tačiau mokama paieška tik sudarė 10% viso srauto. Dauguma "SEO" guru rekomenduoja investuoti į ekologišką ir mokamą paieškos srautą, kad gautumėte didesnę investicijų grąžą. Pavyzdžiui, technologijų ir medicinos pramonėje šis mišrus požiūris sudaro daugiau nei du trečdalius visų pajamų.

Yra viena moderni tendencija pritraukti srautą per socialinės žiniasklaidos kanalus. Jūs galite gauti nuo 40 iki 60 procentų savo srauto iš "Facebook" ir "Instagram", bet nesilaiko svetainių buvimo gerinimo. Šią situaciją galima paaiškinti šiek tiek tokio srauto į paieškos variklius ženklu. Socialinis srautas gali būti papildomas srauto šaltinis, bet ne pirmaujanti. Be to, kai įgyvendinate socialinės žiniasklaidos kanalus, kad gautumėte svetainių srautą, jūs esate šių socialinių platformų malone. Tai reiškia, kad jums reikės mokėti kiekvieną kartą, kai socialinės žiniasklaidos platforma nusprendžia pakeisti savo verslo paskyrų taisykles. Galite pasakyti, kad tokia pati situacija gali atsirasti ir naudojant "Google" natūralios paieškos optimizavimą. Galiu pasakyti, kad tai priklauso. Žinoma, jūsų reitingas taip pat gali sumažėti dėl algoritmo pokyčių. Tačiau jei naudojate ekologinę paieškos optimizavimą, greičiausiai tai nebus su tavimi, ir net jei taip, jūs gausite savo pozicijas per trumpą laikotarpį.

organic seo

Ekologiški SEO patarimai

Įsitikinkite, kad turite tikslius ir tikslius URL. Optimizuokite savo URL-adresus, įskaitant vieną iš labiausiai srauto pritraukiančių raktinių žodžių savo struktūroje.

Jūs turite turėti racionalaus raktinių žodžių balansą per savo svetainės turinį. Nenaudokite per daug raktinių žodžių viename puslapyje. Vidutinis dydis yra trys paieškos terminai viename puslapyje. Įsitikinkite, kad įtraukėte atitinkamus raktinius žodžius pavadinimuose, didžiųjų sakinių ir šalia pastraipos viršuje.

Naudokite "call-to-action" metodus, kad pritrauktumėte daugiau vartotojų iš paieškos. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė paprašo jūsų lankytojų atlikti tam tikrus veiksmus. Pvz., "Pirkite dabar", "Užsakyti vienu paspaudimu" arba "Gaukite nemokamą pasiūlymą šiandien. "" CTA "yra ekologiškas reklamos būdas, pagal kurį klientai vienu metu spustelėja jūsų svetainę.

December 22, 2017