Back to Question Center
0

Ar galite paaiškinti, kodėl reikia registracijos paieškos sistemoje?

1 answers:

Yra trys dažniausiai naudojamos paieškos sistemos, kuriose reikia pateikti savo svetainę - "Google", "Bing" ir "Yahoo". Jei jūsų svetainėje pateikiamas pirmasis visų šių paieškos sistemų SERP puslapis, tai yra geras ženklas jums, kuris rodo, kad jūsų svetainė yra tinkamai optimizuota ir pateikta. Tačiau, jei jis nepasirodė šalia TOP, tai reiškia, kad jūsų potencialūs klientai negali rasti jūsų interneto šaltinio, ir jūs prarandate savo galimybes padidinti savo pajamas ir pagerinti savo prekės ženklą - network infrastructure bay area.Norėdami tobulinti šią situaciją, turite atlikti svetainės pertvarkymą, laimėti reklamos kampaniją ir iš naujo pateikti savo interneto šaltinį paieškos sistemose.

search engine registration

Kodėl turėčiau pateikti savo svetainę paieškos sistemoms?

Įsivaizduokite scenarijų, kurį jau optimizavote savo svetainę ir netgi sukūrėte svetainės redagavimą, bet jūsų reitingas vis dar mažas. Kas gali būti jo priežastis? Aš pasakysiu jums paslaptį, kodėl jūs turite tokių prastų rezultatų. Paieškos sistemos negali ne tik įvertinti savo SEO pastangų, nes jūs nepateikiate savo svetainės į savo sistemas. Pateikdami savo svetainę į paieškos variklius, įtrauksite juos į sąrašą ir galėsite pritraukti kokybišką paieškos srautą. Be to, jūs gausite galimybę parodyti paieškos sistemoms visus jūsų svetainės atnaujinimus ir pakeitimus, kai tik juos įgyvendinsite. Tinklalapio savininkai gauna naudos iš savo interneto šaltinių pateikimo paieškos sistemoms, nes jie gali pagerinti savo reitingą ir padidinti konversijų rodiklį.

Kaip atlikti registraciją paieškos sistemose?

  • Google

Gana paprasta pateikti savo svetainę "Google". Jums reikia sumokėti visus mokesčius arba užpildyti ilgas registracijos formas. Norėdami pateikti savo svetainę "Google", turite nustatyti svetainę naudodami "Google" paieškos konsolę. Po to turėtumėte eiti į "Google" tinklalapį, kad pateiktumėte URL. Norėdami užbaigti šią užduotį, į paieškos laukelį turite įterpti savo svetainės URL, patvirtinti, kad esate asmuo, pažymėdami "Aš nesu robotas" ir spustelėkite "Pridėti URL". "Be to, patariama pateikti savo svetainės žemėlapį per" Google "paieškos konsolę.

search engines

  • Bing

Jūs galite pateikti savo svetainę Bing taip pat, kaip ją pateikiate "Google". Norėdami užsiregistruoti savo svetainę naudodamiesi šia sistema, turėtumėte pereiti į "Bing" žiniatinklio valdytojo įrankį ir užsiregistruoti kaip vartotojas. Kai tik gausite prisijungimą, turite įterpti savo pagrindinio puslapio URL ir spustelėkite mygtuką "Pateikti". Pateikę procedūrą, turite patvirtinti savo domeno nuosavybę. Norėdami užbaigti patvirtinimo procesą, savo svetainės antraštėje turite pridėti HTML kodo dalį.

  • Yahoo

Neseniai "Microsoft" priklausė tiek "Bing", tiek "Yahoo" paieškos sistemoms. Tai reiškia, kad, kai pateiksite savo svetainę į "Bing", taip pat pasirodys "Yahoo" paieškos rezultatuose. Anksčiau "Yahoo" pateikimo procedūra buvo sumokėta. Tačiau šiuo metu šis katalogas daugiau negalimas.

December 22, 2017