Back to Question Center
0

Kur pradėti savo interneto reitingą SEO nuo pat pradžių?

1 answers:

"Google" naudojamų paieškos rezultatų sąrašo, taip pat kitų populiarių paslaugų, pvz., "Yahoo" ir "Bing", sąraše yra daug skirtingų metodų ir algoritmų, skirtų puslapio reitingui internete.Kalbant apie pačios paieškos pramonės gigantus, tai lažybas dėl saugaus reitingavimo algoritmo, kurio niekada nebuvo atskleista arba bent iš dalies neatskleista jos pareigūnų - buy brown trilby. Atsižvelgiant į didelius tyrimus, praktinius išbandymus ir keletą įžvalgų, gautų iš kai kurių buvusių darbuotojų, viską, ką mes iki šiol žinome, "Google" paieškos reitingavimo algoritmas apima apie 200 paieškos būdų, daugiausia dėl patogios naršymo patirties, atsižvelgiant į laikymą paieškos robočių logika geresnei indeksacijai.

web rank seo

Kadangi nėra tikslaus veiksmų plano ar metodo, leidžiančio pasiekti aukščiausią "Google" paieškos reitingą, yra tikrai išsami ir visapusiška strategija, skirta tinklalapių tobulinimui. Dabar ji vadinama Search Engine Optimization (SEO). Sąvoka reiškia, kad visus dalykus reikia atlikti pagal vieną tikslą - spartinti paieškos rezultatų puslapių sąrašo viršuje (a. k. a. Išdavimas). SEO yra daugiausia žinomas dėl savo sunkių ir daug laiko reikalaujančių darbų, kurių reikia norint sukurti visiškai pagrįstą svetainę - grynai naudingos ir daugiau nei naudingos kiekvienam lankytojui, taip pat gerai veikiančiai naršymo patirčiai, puikiai suformuota tik švaria ir ryškia puslapio struktūra pirmenybę teikia paieškos nuskaitymo robotai.

Ir jūs turbūt galėjote atspėti šią idėją. Aš tik tai reiškia, kad tai lengviau pasakyti nei baigta. Tikrai. Bet vistiek, ką mes galime padaryti dėl savo interneto reitingą SEO skatinimo, bent jau pradėti judėti teisingą kelią? Pirmiausia trumpai apžvelgsime, kur mes galime pagerinti savo interneto reitingą su SEO. Šį kartą mes pradėsime nuo kai kurių jūsų pagrindinių svetainių.

Raktažodžiai

Pagalvokite apie savo turinį, tarsi kalbėtumėte gyviems žmonėms, tuo pat metu turint omenyje, kad jūsų tinklalapius, ir paieškos sistemos per raktinius žodžius arba raktinius frazes. Tokiu būdu rašant turinį tampa sunkiau, nei gali atrodyti iš pradžių. Tam reikės daug energijos, kad atliktumėte tinkamus raktinių žodžių tyrimus, sukurtų skirtingus raštus, turimus atitinkamomis raktinių žodžių frazėmis, vis dar atrodytų natūraliai ir patogiai skaityti, bet tuo pačiu metu pateikia didelę informatyvią vertę. Tiesiog pagalvokite apie tai. Galbūt jums gali prireikti tam tikros pagalbos turinio eksperto. Tai būtų gerai suformuotas sprendimas.

start seo

Nuorodos ir socialinės žiniasklaidos priemonės

Nuoroda pastatas, galbūt, yra labiausiai dominuojantis elementas kiekviename veikiančiame interneto reitinge SEO skatinimas. Tiesą sakant, jis veikia gana paprasta - "Google" ieško visų nuorodų, nukreipiančių į jūsų puslapius ir nukreipiančių nuo jūsų svetainės. Tačiau gerų ryšių ir sveikų santykių socialinės žiniasklaidos tema vis dar labai ginčytina. Tiek jų skaičius, tiek kokybė yra svarbūs. Arba nieko apie tai? Ar visos jūsų nuorodos turėtų būti ekologiškos ir natūralios? Ką daryti, jei mes naudojame kai kuriuos scenarijus arba kreipiame dėl mokamų nuorodų dideliais kiekiais? Nepriklausomai nuo to, ką jūs galite nuspręsti dėl to, bet manau, kad bet koks piktnaudžiavimas ar manipuliavimas su jais pateks į žemesnę padėtį SERPs, taigi dėti visas pastangas į interneto reitingą SEO skatinimas lengvai grįžtamas.

December 22, 2017