Back to Question Center
0

Kaip sužinoti, ar mano verslui reikalingas organinis SEO konsultantas?

1 answers:

Anksčiau ar vėliau smulkaus verslo savininkai turės nuspręsti, ar jiems reikia papildomos pagalbos, kad galėtų išlaikyti savo buvimą internete, ar jie gali susidoroti su savo.

Suprasti, kas tinka jūsų verslui, gali būti nelengvas uždavinys. Šiandien aš jums pasakysiu, kaip nustatyti, ar jūsų konsultavimo paslaugos yra tinkamos jūsų verslui. Taip pat atskleisiu kokybiško organinio SEO konsultanto samdymo paslaptis. Perskaičius šį straipsnį, jums bus lengviau priimti apgalvotą ir gerai apgalvotą sprendimą. Taigi, arčiau taško - computer server leasing.

organic seo consultant

Organic Search Consultant: Do I Need One?

Atlikti kai kuriuos rinkos tyrimus. Pagalvokite apie tai, kokius raktinius žodžius jūsų potencialūs klientai gali įvesti į "Google" paieškos juostą, kad jūsų svetainė atrodytų ekologiškai. Visada galite kreiptis į tokias naudingas paslaugas kaip "Google" paieškos konsolė ir "Moz", kad galėtumėte ištirti galimas raktinių žodžių frazes ir gauti papildomos informacijos, kaip pasirinkti tinkamus raktinius žodžius.Jei pastebėsite, kad jums sunku atlikti raktinių žodžių tyrimą, tada išsamios SEO konsultavimo paslaugos, tokios kaip Semalt , yra tai, ko jums reikia. Jie pateiks išsamią frazių, skirtų jūsų prekės ženklui, sąrašą.

Atkreipkite dėmesį į savo svetainės struktūrą

Jei pastebėsite, kad yra daug didelių eismo raktinių žodžių frazių, dėl kurių potencialūs klientai gali ieškoti jūsų išteklių, kitas žingsnis būtų nuspręsti, ar jūsų svetainė jau sukurta siekiant paremti SEO kampaniją. Jei taip, gerai tau. Jei ne, tada geriau samdyti ekologišką SEO konsultantą, kuris atliks tinkamą svetainės nustatymą.

SEO ekspertai teigia, kad kiekvienam tiksliniam raktiniam žodžiui turėtų būti skirtas nukreipimo puslapis. Atminkite, kad raktinių žodžių medžiaga yra bloga idėja kiekviename tinklalapyje, ypač jei šie raktiniai žodžiai neatspindi šio puslapio. Pvz., Jei jūsų įmonė siūlo elektroniką, jums gali tekti sukurti specialų nukreipimo puslapį kiekvienam konkrečiam tiekiamo produkto tipui: nešiojamieji kompiuteriai, mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir linija.

Techniniai elementai taip pat atlieka esminį vaidmenį sėkmingai SEO kampanijoje. Jei investuojate į ekologišką SEO konsultantą pagal prielaidą, kad tai apima tik raktinių žodžių tyrimą, dar kartą pagalvokite. Puslapio apkrovos greitis, alt žymės, vaizdo dydis ir failų suspaudimas taip pat turės įtakos jūsų pastangų rezultatams jūsų SEO kampanijos pabaigoje.

organic seo

Verslo konkurencija: taikymo sritis ji

Galiausiai, prieš samdant ekologišką SEO konsultantą, apimtį už raktinių žodžių frazes, kurias galite pasirinkti taikyti. Nepamirškite pažvelgti į srities institucijas iš išteklių, kurie šiuo metu užima aukščiausią vietą ekologinėje paieškoje. Jei šiose svetainėse visi domeno valdžia viršija 80, o jūsų ištekliai yra kažkur apie 25, ši frazė gali būti beveik neįmanoma, kad galėtumėte įvertinti.

Išvada

Tiems asmenims, kurie mano, kad itin svarbu reklamuoti savo svetainę ir generuoti kokybiškų klientų, organinio SEO konsultanto nuoma yra privaloma. Atminkite, kad nedidelė investicija gali uždirbti tūkstančius žemyn kelyje. Taigi kodėl gi ne pabandyti tai tada?

December 22, 2017