Back to Question Center
0

Kokie yra svarbiausi SEO pasiūlymai meta aprašymams?

1 answers:

Meta aprašymai naudojami tam, kad kiekvienai svetainei būtų žymiai padidintas paspaudimų rodiklis (PR), galiausiai padidėtų geresnė konversija ir daugiau viršutinio puslapio reitingo SERPs. Ir liūto dalis žiniatinklio valdytojų, jau nekalbant apie svetainių savininkus, valdančius verslą, gavo tikrai aiškų visos temos supratimą, nesvarbu, kaip tai gali atrodyti daugeliui iš mūsų. Taigi, stebėkime efektyviausius SEO pasiūlymus, kad jūsų meta aprašymai būtų paversti realiomis CTR generavimo mašinomis.

seo suggestions

Ilgis

Pagal bendrąsias rekomendacijas, pateiktas "Moz", meta aprašymo ilgis turėtų būti 150-160 simbolių - php mail en joomla. Pavyzdžiui, "Semalt" ekspertų komanda man pasakė savo asmeninį tikslą apibūdinti meta aprašymus žemiau 155 simbolių. Nepriklausomai nuo to, kokia yra riba, tai nėra mūsų diskusijų dėl SEO pasiūlymų dalykas. Kalbant apie ilgį, meta aprašymai turėtų būti formuoti kaip visiškas pareiškimas, įkvėpiantis vartotoją tęsti jų skaitymą. Čia sudėtingiausias klausimas - pabandyti pateikti tobulą aprašymą, kuris viršija 160 simbolių, todėl jis bus pašalintas iš išdavinių. Tiesiog vengti veikti tokiu būdu.

Vertė

Aš manau, kad pagrindinis meta aprašymų elementas čia yra pateikti savo vertės pasiūlymą klientui. Ir galbūt nėra SEO pasiūlymų, aš turiu omenyje jų vertę. Kiekvienas meta aprašymas turi būti unikalus ir aiškiai suformuluoti pačią pasiūlymą, tai yra apie jų pagrindinę vertę. Atsižvelgiant į gana griežtą konkurenciją, aš rekomenduoju įvertinti, kokie yra meta aprašymai, kuriuos naudoja jūsų sėkmingiausi konkurentai. Tokiu būdu, rašydami savo, bando apsvarstyti du paprastus klausimus vartotojo požiūriu. Tiesiog paklauskite savęs, kokius produktus ir paslaugas šis puslapis gali pasiūlyti, ir dėl kokių priežasčių galėčiau tęsti paspaudimą.

Veiksmas

Nereikia nė sakyti, kad kiekvienas meta aprašymas iš esmės reiškia jūsų reklamą SERPs, tai jūsų pardavimo tekstas, kuris bus rodomas tiesiai už aukščiausio mokamo paieškos rezultatų. Taigi, jis jau dirba jums ir neturi kitų pasiūlymų SEO, bet įterpia kiekvieną meta aprašymą su trumpu CTA (call-to-action) arba pasiūlymais, pateiktais jo kūno tekste. Taip atliksite gerą jūsų paspaudimų rodiklio padidėjimą. Tuo pačiu metu jis gali padėti jums tapti unikaliu ir išsiskirti iš savo oponentų - viskas viename.

meta descriptions

Lankstumas

Nepamirškite, kad esate lenktyniauja su "Google AdWords", kuri dažnai gali atlikti keturis pagrindinių raktinių žodžių sąrašus. Atsižvelgiant į tai, kad galite laisvai naudotis draugišku meta aprašymu, aš rekomenduoju stebėti tik savo priešininką, kad laiku atliktumėte pakeitimus.Jei esate pakankamai talentingas, stenkitės, kad jūsų meta aprašymai atrodytų mažiau kaip reklama. Tokiu būdu, mokamus skelbimus Google AdWords gali net padėti jums ištraukti daugiau, spauskite throughs. Pabandykite veikti taip: bandykite, stebėkite ir pritaikykite. Tiesiog stebėkite, kokius tolesnius koregavimus ketinate prieštarauti.

December 22, 2017