Back to Question Center
0

Ar žinote, kas yra SEO skaitmeninės rinkodaros srityje?

1 answers:

Tai yra tinkamas klausimas. Kas yra "SEO" skaitmeniniame rinkinyje (DM)? Tiesą sakant, paieškos variklio optimizavimas (SEO) savaime neveikia. Ir aš tikiu, kad išsamiau suprasdamas šį klausimą, galėsite žymiai pagerinti savo reitingą.

what is seo in digital marketing

Prieš ką nors kitą, liūto dalis ekspertų SEO, kurie anksčiau buvo programinės įrangos kūrėjai, dalyvavo web dev ar kitose kompiuterių studijose - burst vps. Kalbant apie mane, aš nesu apmokytas kaip rinkodaros specialistas, taigi aš nežinojau, kas taip pat yra "SEO" skaitmeninėje rinkodaros srityje. Žinoma, pagrindinis paieškos optimizavimo tikslas yra gauti aukštesnį reitingą SERPs.

Tačiau vis dar yra pernelyg didelė pradinių rinkodaros procesų vertė, o jų santykį su SEO dažnai nepaiso dauguma iš mūsų. Pateikdami jį paprastu anglu kalba, paieškos sistemos (kaip ir pats "Google") tiesiog nori leisti žmonėms pasiekti geriausius rezultatus, todėl galbūt internetinis vartotojų pasitenkinimas ir įtraukimas yra stipriausi SEO reitingavimo veiksniai, o ne mes manome, kad anksčiau. Štai kodėl manau, kad SEO tapo visuotine rinkodaros proceso dalimi. Aš turiu galvoje puikų rinkodarą, veikiantį kartu su geru SEO, yra vienintelis būdas pasiekti aukštesnį puslapio reitingą ir mėgautis didesniu srauto srautu.

Taigi, kas yra SEO skaitmeninės rinkodaros, tiksliau? Norėdami gauti didesnę įtaką savo versle internete 2017 m., Turėtumėte naudoti išskirtinį "SEO", veikiantį kaip patyręs rinkodaros specialistas tuo pačiu metu. Toliau aptarkime patį pritaikytą šiuolaikinį modelį, apimantį "SEO" ir kai kurias originalias rinkodaros koncepcijas. Taigi, pažiūrėkime, ką skaitmeninė rinkodara susijusi su paieškos optimizavimu.

Mes ketiname stebėti keturis pagrindinius klasikinės rinkodaros stuburus, kurie gavo glaudesnius santykius su Search Engine Optimization. Remiantis pradiniu apibrėžimu, rinkodara tinkamu metu nustato tinkamą produktą ar paslaugą tinkamoje rinkos auditorijoje, o tinkamą kainą. Leisk mums atsikratyti pernelyg sudėtingų, bet nenaudingų dalykų vienu metu. Turiu galvoje, yra tik keturios pagrindinės skaitmeninės rinkodaros sritys: produktas, kaina, vieta ir reklama.

seo marketing

Tiesą sakant, viskas, ko turime čia, yra visi šie gabalai kartu sujungti. Susitinkime su juo - yra daug dalykų, kuriuos reikia spręsti skaitmeninės rinkodaros srityje. Mes galime jaustis laisvai išspręsti visus dalykus su pačiu produktu, jo kaina, platinimo vieta ir reklama bet kokia tvarka. Aš turiu omenyje, kad nėra jokio reikalo atsižvelgti į kitas savybes, pavyzdžiui, jei jūsų produktas vis dar yra per didelis.

Jei norite pamatyti puikų rinkodaros sėkmę, jums reikės suderinti jūsų siūlomą rinkos nišą, susijusią su jūsų bendro konkurencijos lygiu. Ir viskas gali pasirodyti gana paprasta, jei įvertinsite bendrą savo SEO sėkmę - kiek konversijų gaunate tiesiai iš ekologiško srauto. Tokiu būdu bus įmanoma pagerinti bendrą SEO strategiją, atsižvelgiant į jūsų produkto kainą. Taip elgdamiesi, taip pat galvokite apie vietą ir reklamos procesą.

December 22, 2017