Back to Question Center
0

Kas yra SEO su ketinimų rinkodara?

1 answers:

Rinkodara su ketinimais yra viskas apie SEO ir turinio sujungimą. Kai sumaišoma protingai, SEO ir turinio rinkodara tampa neprilygstamu ginklu, padedančiu jūsų verslui išsiskirti iš konkurentų minios.

2017 m - вітання з днем ангела картинки. Klientų poreikių tenkinimas ir konvertavimas yra viskas, kas padaro jūsų prekės ženklą matomą, įtikinamą ir patrauklų klientams. Nors dauguma žmonių nori manyti, kad jų pasirinkimas grindžiamas faktais ir logika, emocijos vis dar atlieka neatskiriamą vaidmenį priimant kasdienius sprendimus. Žmonės linkę prisiminti patirtį, o ne tekstą. Štai kodėl sukurkite tekstus, kurie rezonuoja jūsų auditoriją, yra raktas į turinio įtraukimą.

what is seo marketing

Turinys yra pirminė SEO marketingo strategijos sudedamoji dalis

Per pastaruosius keletą metų pirkimas internetu tapo vienu iš labiausiai pageidaujamų pirkimo būdų. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jūsų svetainės turinys turėtų būti kuo labiau optimizuotas, kad galėtumėte užsiimti ir pritraukti potencialius klientus visur, kur jie yra. Laimei, jūs galite lengvai pasiekti šį tikslą, derindami SEO ir turinio rinkodaros pastangas į vieną funkciją.

Atminkite, kad paieškos sistemos optimizavimas yra labai svarbus turinio atradimui. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra nustatyti raktinius žodžius, kurie sukuria komercinius tikslus. Šie duomenys padės geriau suprasti klientų ketinimus, kurie, savo ruožtu, padės jums sukurti originalų turinį, kuris yra labiau linkęs konvertuoti.

Kaip sujungti SEO su turinio rinkodara?

Atminkite: rengiant veiksmingą turinio optimizavimo programą reikia daug laiko ir pastangų. "Semalt" ekspertai rekomenduoja laikytis šių taktikų kuriant jūsų tobulą turinio optimizavimo planą:

Žinant, kad jūsų auditorija yra būtina

Svarbiausia prisiminti šį dalyką: viskas, ką atlieka jūsų prekės ženklas, įskaitant produktą, paslaugą, patirtį ir rinkodaros strategiją, turėtų apsispręsti apie klientą. Tikslinės auditorijos nustatymas padeda kurti įdomų turinį atitinkamose temose, kurios tinkamai atitiks jūsų klientų poreikius.

Tai auksinė taisyklė: jei suprantate savo auditorijos motyvus, yra daugiau galimybių, kad turėsite patrauklų turinį, kuris padės didinti pajamas, paskatinti augimą ir padidinti ilgalaikį tvarumą.

Turinio optimizavimo svarba

Pastaba: kiekvienas jūsų turinio turinys turi turėti esamą pagrindą. Paprastai turinio tikslas yra informuoti, šviesti ir pramogauti. Kuriant turinio strategiją būkite atsargūs.

Kitas žingsnis - optimizuoti turinį, kad jis būtų maksimaliai matomas. Semalto specialistai rekomenduoja naudoti šiuos patarimus, optimizuojant svetainės turinį:

  • Pasirinkite įdomias ir susijusias temas, kurios apeliuojamos pagal interesus, elgseną ir demografinius rodiklius;
  • Įtraukti tinkamus raktinius žodžius;
  • Optimizuokite turinį mobiliesiems įrenginiams.

Kitas pasiūlymas - sutelkti dėmesį į kokybę, o ne kiekybę. Atminkite, kad daugiau turinio nereiškia geresnio turinio. Akivaizdu, kad žmonės nori vartoti vertingą, suasmenintą, tinkamą ir naudingą turinį.

seo marketing

Išmatuokite savo rezultatus geresnei veiklai

Kaip sakoma, tai, kas nėra matuojamas, negalima tobulinti. Laimei, šiomis dienomis galite lengvai nustatyti ROI, stebėdami metriką ir įvertindami turinio našumą tik keliais spragtelėjimais.

Galite mokytis iš kiekvienos turinio kampanijos, nesvarbu, ar ji pasiekė savo tikslus. Matavimas ir stebėjimas padeda nustatyti, kas išryškino jūsų geriausią turinį. Tokiu būdu galite atkartoti sėkmingas metodikas, taip gerindami savo SEO rinkodaros strategiją. Išvada

Kaip matote, derinant SEO ir turinio rinkodarą yra vienas iš geriausių būdų padidinti svetainės lankomumą ir pritraukti aukštos kokybės klientų. Sekite anksčiau minėtą taktiką ir pažiūrėkite, kas atsitiks su jūsų svetainės reitingais!

December 22, 2017