Back to Question Center
0

Kaip parengti smulkiajam verslui paieškos optimizavimą?

1 answers:

2017 m. Internetinė rinkodara yra geriausias būdas pradėti į priekį ir sprogti savo verslą į kitą lygį. Tačiau interneto rinkodara nėra tokia paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Vaizdavimas srautą į jūsų svetainę, taip pat geresnis jūsų reitingas "Google" naudojant SEO yra sudėtingas procesas, reikalaujantis kantrybės ir laiko - i stick says no atomizer.

small business search engine optimization

Šiomis dienomis optimizavimas paieškos sistemose yra daug daugiau nei tiesiog raktinių žodžių įdėklas ir sukuria patrauklią svetainę. Šiuo metu labai svarbu, kad mažos įmonės būtų pasirengusios užsakyti savo SEO poreikius, kad galėtumėte likti žaidime. Nors rasti patikimą "SEO" kompaniją, kuri sukurs realius rezultatus, gali būti neįtikėtinai sunku, vis dar yra naudingos taktikos. Laikykis skaitymo, kad sužinotumėte, kaip galite paruošti smulkųjį verslą, kad galėtumėte efektyviai ieškoti optimizavimo!

Ką turėčiau tikėtis iš profesionalios SEO kompanijos?

Skaidrumo klausimai

Ieškodami SEO kompanijos, ieškokite tos, kuri nori būti atvira apie savo procesą. Atminkite, kad kalbant apie paieškos optimizavimą, skaidrumas yra vienas iš svarbiausių vaidmenų. Įsitikinkite, kad matysite tokius elementus kaip analizė, reitingai, srauto šaltiniai, konversijos, taip pat nuorodų kūrimo procesas.

Reguliarus ryšys ir ataskaitos

Turėkite omenyje, kad profesionalus SEO kompanija neturės problemų steigti reguliarius bendravimo taškus, palaikydami jus viską, kas vyksta aplink. Jie neturėtų nekyla, teikdami išsamius atsiliepimus. Klausymas yra dar viena gyvybiškai svarbaus gero bendravimo dalis. SEO konsultantai, kuriuos samdote, turėtų būti pasirengę jus išklausyti, nes paaiškinsite savo verslo unikalias savybes, norus ir poreikius. Nors jie jau kurį laiką optimizavo svetaines ir dirba su kitomis mažomis įmonėmis, tai neturėtų reikšti, kad jie jūsų neklauso.

Jei jums kyla sunkus būdas bendrauti, tai ženklas, kad jie gali būti ne jums geros įmonės.

Svetainės metrikos

Galbūt norėsite dirbti su SEO kompanija, kuri su jumis dalijasi, kas tada ir dabar atrodys jūsų svetainės metrikos. Paklauskite jų, kokiu būdu jie įvertins rezultatus ir kaip dažnai jie pasidalins su tomis rezultatais. Turėtumėte žinoti, ar jie atitinka jūsų turimus tikslus. Tai veikia taip: kai pamatysite, kaip bus išmatuojami rezultatai, jums būtų daug lengviau numatyti paslaugų IG.

small business seo

Verslo reputacijos svarba

Paklauskite žmonių jūsų tinkle, jei jie girdi apie SEO kompanija, kurią ketinate samdyti. Atlikite tyrimą, ieškokite įmonių, kurias jie padėjo, pabandykite pasiekti sėkmės įrodymų. Atminkite, kad SEO kompanija, neturinti gerų atsiliepimų, nėra jūsų pasirinkimas.

Įpakavimas

Rasti kokybišką SEO kompanija jūsų smulkiajam verslui nebus lengva. Nors visas procesas užtruks šiek tiek darbo ir laiko, jūsų pastangos bus baigtos.

December 22, 2017