Back to Question Center
0

Ar paieškos optimizavimas pakeitė savo apibrėžimą?

1 answers:

Tai nėra paslaptis visiems, kad skaitmeninės rinkodaros sritis yra labai besikeičianti ir neapsiriboja. Per pastaruosius kelerius metus "Google" padarė drastiškų jos reitingavimo algoritmų pakeitimų. Pagrindinis šių pokyčių tikslas yra pagerinti naudotojų patirtį, susijusią su svetainėmis, kurios yra TOP - design your home for free online. Šiandien "Google" tampa protingesni ir gali įvertinti svetainių kokybę pagal veiksnių skaičių. Štai kodėl paieškos optimizavimo apibrėžimo tema jau yra didelė paklausa. Norėdami įgyti aukštą poziciją, turėtumėte įdiegti visus reikiamus paieškos optimizavimo metodus, kurie yra susiję su optimizavimu vietoje ir vietoje. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip "Google" algoritmo atnaujinimai įtakoja rinkodarius, kurie teisėtai naudoja SEO metodus ir kaip išsaugoti svetainės pozicijas, jei bus pakeistos "SEO" taisyklės.

search engine optimization definition

Dabartiniai paieškos optimizavimo ramsčiai

Visi SEO ekspertai sutinka, kad optimizavimo srityje yra vienas nekeičiamas veiksnys - kokybiškas turinys. Jei nuolat kuriate aukštos kokybės turinį, kuris uždirba atitinkamus saitus iš kitų autoritetingų sričių, jūsų svetainė bet kuriuo atveju bus TOP. Tačiau metodas, kuriuo siekiama pagerinti atvykstančių nuorodų skaičių ir kokybę, paseno. Šiuo metu jums reikia sukurti reklamos kampaniją, orientuotą į tris pagrindinius aspektus: kokybišką turinį, socialinių tinklų rinkodarą ir nuorodų kūrimą. Kad pasiektumėte didžiausią amplifikacijos efektą reitinguose, turite sujungti visus šiuos optimizavimo aspektus.

  • Kokybiškas turinys

Šiandien turinys tapo rimtu požiūriu tarp internetinių rinkodaros specialistų, nes "Google" pradeda bausti žemos kokybės ir nukopijuoti turinį. Norint pagerinti savo svetainės reitingą, reikia nuolat kurti aukštos kokybės ir įdomų turinį, atitinkantį jūsų rinkos nišą. Įsitikinkite, kad teisingai įterpėte paieškos terminus į savo turinį, nes tai yra apatinė SEO apibrėžimo riba. Be to, turėtumėte gerai tvarkyti savo turinį naudodami kulkas, pastraipas ir numeruotus sąrašus. "Google" laiko ilgą ir kokybišką turinį geriau nei trumpas ir lengvas.

  • Organinių jungčių sultys

Ryšio formavimas yra svarbi svetainės optimizavimo strategija, kuri gali būti vykdoma tiek ekologiškai, tiek neorganiškai. Ekologinis arba baltasis skrybėlių SEO nuorodų pastatas reiškia gauti saitų nuorodas į svetainę, naudojant tinklaraščio skelbimo, dalijimosi nuorodomis ir straipsnių paskelbimo metodus.Neekologinė ar juodoji skrybėlė SEO yra visa nuoroda apie pirkimo nuorodą ir žemės ūkio nuorodą. Tai lengvas būdas pritraukti naudotojus. Tačiau jūs turite suprasti, kad vartotojai, kurie jūsų svetainėje perkant nuorodą niekada negali paversti savo klientais. Be to, tokio pobūdžio juodo skrybėlių optimizavimas yra užblokuotas paieškos sistemomis ir gali pakenkti jūsų reitingams. Turėtumėte gauti nuorodų per patvirtinimus, o ne mokėti už juos.

Turite atsižvelgti į tai, kad būdas įterpti raktinių žodžių turtingą inkarų tekstą internetiniuose spaudos pranešimuose turi kokią reikšmę šiuolaikinėse optimizavimo realybėse. Šiandien "Google" elgiasi su inkarinėmis tekstinėmis nuorodomis spaudos pranešimuose ir kituose tipiniuose leidiniuose kaip nenatūralias arba mokamas nuorodas. "Google" norėtų sustabdyti nenatūralią nuorodą, kurią sukūrė iš spaudos platinimo. Tačiau jei kiti žmonės ypač mano, kad lyderiai rašo apie jūsų produktus ar paslaugas ir pateikia jiems reikiamas nuorodas, tai laikoma teisėtai uždirbta nuoroda į "Google".

seo definition

  • Stiprus socialinis dalyvavimas

Ir paskutinis kiekvieno laimėjimo optimizavimo kampanijos taškas yra socialinės žiniasklaidos rinkodara. Šiuo metu vis daugiau vartotojų lankosi svetainėse per socialinės žiniasklaidos kanalus, nes jie nori gauti informaciją patrauklios ir vizualios formos. Norint pagerinti savo prekės ženklo pripažinimą, akivaizdu, kad reikia stipraus socialinio buvimo. Tai padės jums arčiau savo potencialių klientų ir suprasti jų poreikius.

December 22, 2017