Back to Question Center
0

Elektroninė prekyba: optimizavimas paieškos sistemose ar estetika?

1 answers:

Šiandien modernus elektroninės paieškos sistemos optimizavimo pasaulis tapo pagrindine praktika, leidžiančia praktiškai taikyti bet kokį pasaulinio masto verslą internete. Tam, kad būtų sėkmingai vykdoma ir jūsų komercinis projektas veiktų teisingai, jums reikės tinkamo supratimo ir didelės patirties abiejose srityse - elektroninės prekybos ir optimizavimo paieškos sistemose, kuri yra pernelyg didelė ir sudėtinga, kad ją galėtų tvarkyti nepatyrę ar nekvalifikuojami pradedantiesiems verslininkai internete.

Man tai nepavyko, kad vienu metu valdytų - buy active instagram followers and likes. Tiesą sakant, per aštuonerius metus trukusių kietojo valdymo darbų man reikėjo dirbti su keliomis įmonės mastu veikiančiomis svetainėmis, pagrįstomis skirtingomis elektroninės prekybos ir paieškos sistemų optimizavimo metodų sistemomis. Ir aš kalbėjau tik apie viską, ką galite įsivaizduoti - pradedant nuo daugybės maisto produktų tiekimo, iki aukštųjų technologijų pramonės įrangos.

ecommerce search engine optimization

Problemos supratimas

Pirmasis ir turbūt pats svarbiausias dalykas, kurį aš turiu žinoti, yra tai, kad liūto dalis visų susijusių internetinių verslo projektų paprastai kyla iš gana palyginami ir netgi panašūs paieškos sistemos optimizavimo klausimai. Turiu omenyje, kad, neatsižvelgiant į jų tikslinę auditoriją ar pasirinktą rinkos nišą, didžiausia interneto ekspozicija, skatinanti daugiau kokybiško ekologiško srauto, galiausiai lemia didesnį pajamų srautą - visi jie priklauso nuo to, ar el. Verslo paieškos variklių optimizavimo strategija tvarkoma arba jų projekto vadovu arba savininku.

Neskaitant ypatingo dėmesio SEO

Prieš ką nors dar turime susidurti - daugumai susijusių projektų paprastai daro įtaką visiškai neteisingas sprendimų priėmimas jų po paleidimo. Aš turiu galvoje, kad pernelyg dažnai verslo suinteresuotieji subjektai vairuoja savo verslą internete, daugiausia siekdami geresnio naudotojo patirties ir bendro naršymo estetikos, o ne judėti tinkamoje e-commerce paieškos variklio optimizavimo link.

reiškia, kad kartą ir visiems laikams tampa laisvuoju

Įsivaizduokime labai įprastą atvejį, kai naujas prekės ženklas visai neteisingai orientuojasi vien tik į patrauklesnę ir funkcinę aplinką, be jokio ypatingo dėmesio paieškos variklio optimizavimui ( SEO). Tokiu būdu visą verslą nuo pat pradžių taps neveiksmingos, i. e. , ignoruojant galimybes tiesiogiai pritraukti daugiau potencialių klientų iš ekologiškų kanalų, kurie ilgainiui bus plėtojami į stabilų realių pirkėjų srautą. Bet čia ateina gerų naujienų gabalas - nereikia nusivylti, net jei esate švieži čia arba vis dar nesijaučiate pakankamai įsitikinęs dėl e-commerce paieškos optimizavimo tema. Žemiau aš ketinu išvardinti kai kuriuos išbandytas rekomendacijas, išplėtotas iš savo praktinės patirties ir, žinoma, remiantis mano praeities klaidomis. Tikiuosi, kad šie trumpi patarimai padės jums sukurti tik sėkmingą verslo projektą, pagrįstą viena iš šių modernių e. Prekybos sistemų, vis dar tampa vis populiaresnė.

ecommerce seo

Darbas su unikaliais gaminių aprašymais

Visų pirma, atsižvelgiant į tai, kad beveik visus naujus prekių ženklus dažniausiai valdo tinkami žmonės, turintys specialių žinių apie savo produktus ar paslaugos. Nepaisant to, šie vidiniai specialistai paprastai jaučia, kad nėra supratimo apie e-commerce paieškos optimizavimo koncepciją ir kaip tai veikia. Tokiu būdu jų gaminių aprašymai dažnai būna seklūs arba gali būti ištraukti tiesiai iš gamintojo. Todėl jie toli gražu nėra unikalūs, informatyvūs ar kažkokiu patrauklumo principu - tokie aprašymai niekada nepateiks aukšto produkto reitingo, matomo pirminėje natūralios paieškos sąraše.

Štai kodėl jums rekomenduojama gerai dirbti su jūsų gaminių aprašymais, kad jie "kalbėtų" su tiksline auditorija, atitiktų bendrus paieškos raktažodžių ir raktinių frazių paieškos rezultatus ir atstovauti parduodamus daiktus kuo išsamiau ir akį traukiantis būdas tuo pačiu metu. Nepriklausomai nuo produktų ar paslaugų, su kuriais susiduriate, jūsų aprašymai turi būti nuo 150 iki 300 žodžių, kad jie atitiktų centrinę semantinę koncepciją e-commerce Search Engine Optimization. Jei bus padaryta teisingai, jūsų produktų aprašai puikiai tinka, kad įtrauktumėte daugiau kvalifikuotų vartotojų tiesiogiai iš ekologinės paieškos rezultatų.

Atsisiųskite produktų apžvalgą

Atsižvelgdama į kiekvieną prekės ženklą, kurį siūlo jūsų prekės ženklas, įterptas naudojant palaikomą peržiūrą, yra puikus būdas padidinti jūsų produktų puslapių tinkamumą.Iš tikrųjų, kuo populiaresnis elementas, kurį siūlote parduoti, tuo daugiau apžvalgų ir informatyvių gairių jis turi paskatinti daugiau reikšmingų konversijų. Skelbdami savo produktų apžvalgas, niekada nenaudokite kasdienių rinkodaros medžiagų, būkite kūrybingi, kad pateiktumėte kokybiškesnę informaciją, paremtą tiesiogine vartotojo patirtimi ir vertingomis asmeninėmis rekomendacijomis.Visada stenkitės užsiimti daugiau atsiliepimų ir atsiliepimų. Tai padarius, jūsų produktui bus teikiama daugiau vertingumo ir didesnės autorių nuo optimizavimo elektroninės komercijos paieškos, kad pagaliau būtų galima pasiekti dar didesnes konversijas.

Niekada piktnaudžiauti raktiniais žodžiais

Aš turiu galvoje, kad niekada neturėtumėte pernelyg džiaugtis savo produkto puslapio turiniu su raktiniais žodžiais, kiek tik įmanoma. Pamiršk šią idėją, niekada nebus. Iš tiesų negalite pritraukti daugiau ekologinių lankytojų arba pagerinti pagrindinių raktinių žodžių savybę - tiesiog užpildydami savo produktų aprašymus su raktinių žodžių ir raktinių frazių masėmis. Vietoj to turėtumėte ir toliau dirbti visiškai atitinkančio ir protingo turinio, kuris suteiktų daugiau naudos klientams, tenkinant pagrindinius e-commerce paieškos optimizavimo reikalavimus tuo pačiu metu.

seo for ecommerce website

Apibendrinant, atlikite keletą išimtinai į SEO orientuotų dalykų

turiu galvoje čia, kad turėtumėte užpildyti savo vaizdo tekstus, optimizuoti URL, taip pat kurti unikalūs pavadinimai ir prisitaikanti svetainės schema. Visų pirma, leiskite paieškos sistemoms suprasti jūsų vaizdinį turinį, pritraukdami kiekvieną vaizdą į savo produktų puslapius, įterptus į alt tekstus, kurie pateikia aiškų apibūdinimą, paremtą raktiniu žodžiu ir nurodydami jūsų prekės ženklo pavadinimą.

Antra, sukurkite tik unikalius pavadinimus, kuriuos palaiko tik tinkamos antraštės. Įsitikinkite, kad čia nėra dublikatų ar plagiatų. Tada pakeiskite savo beprasmius URL į labiau informatyvius, įskaitant faktinius produkto pavadinimus ir jo kategoriją. Galiausiai atlikdami tinkamą e-commerce paieškos optimizavimą turėsite įsitikinti, kad jūsų kasdieniniai darbai ir naujiniai yra visiškai pripažinti ir tinkamai indeksuojami robotais. Taigi, nepamirškite sukurti pritaikytos svetainės schemos. Arba taip pat galite kreiptis į kai kurias populiarias turinio valdymo sistemas su skirtingais automatizuotais svetainės schemų sprendimais, kuriuos dažniausiai naudoja pagrindinės komercinės platformos internete.

December 22, 2017