Back to Question Center
0

Kaip galiu įdiegti geriausius mano pagrindinio puslapio "SEO" metodus?

1 answers:

Pagrindinis puslapis yra galingiausia ir reikšminga jūsų svetainės dalis. Tai tarnauja kaip svetainės turinio peržiūra ir leidžia vartotojams suprasti, ar jie turi likti jūsų svetainėje, ar ne. Gerai optimizuotas pagrindinis puslapis gali padidinti jūsų svetainės konversijų rodiklį ir pagerinti jūsų reitingo pozicijas. Be jokios abejonės, "SEO" tinkamas pagrindinis puslapis gali sumažinti atmetimo rodiklį ir pagerinti naudotojų patirtį jūsų svetainėje.

Tai sakant, jūsų pagrindinis puslapis yra svarbiausia jūsų svetainės dalis, kuri suteikia pirmąjį įspūdį apie jūsų verslą. Tai yra labiausiai lankomas jūsų svetainės puslapis, kuriame vartotojai supranta jūsų verslo reputaciją - calcio balilla pieghevole professionale di. Kadangi jūsų pagrindinis puslapis užima didžiausią vertę jūsų svetainei, turėtumėte atkreipti dėmesį į kokybiško turinio kūrimą. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kaip sukurti ir optimizuoti svetainės turinio tinklalapį, kad pritrauktų daugiau konvertuotų lankytojų ir pagerintų svetainių reitingą.

homepage seo best practices

Tinklalapis SEO geriausia praktika

  • Sukurti tikslų ir patrauklų antraštę

A Trumpas ir paprastas antraštės yra puikus būdas suteikti vartotojams galimybę geriau suprasti jūsų verslą. Jūsų antraštė turi būti paryškinta ir tiksli, kad vartotojams būtų suteikta supratimo apie jūsų svetainės turinį. Vartotojai, naršantys tinklą, norėdami rasti tam tikrus produktus ar informaciją, nieko nežino apie jūsų verslą. Iš pradžių jie žiūri į jūsų svetainę, kad patikrintų, ar tai gali padėti jiems ieškoti, ar ne. Turite tik porą sekundžių, kad sužinotumėte savo susidomėjimą, o geriausias būdas tai padaryti - padaryti jūsų pagrindinį puslapį patogiu ir įgyvendinti raginimų veikti strategiją. Turite sukurti trumpą ir patrauklų pareiškimą, kuriame turėtų būti pateikta vertingiausia informacija apie jūsų verslą. Jūsų antraštė turėtų pakviesti jūsų svetainės lankytojus nuveikti į savo svetainės puslapius, kad sužinotumėte daugiau.

  • Atitinkamas turinys

Įprastas turinio kiekis pagrindiniame puslapyje yra 400-500 žodžių. Nepamirškite perkrauti savo pagrindinio puslapio turiniu, nes jums reikia atkreipti dėmesį į vartotoją, o ne suteikti jiems ką nors skaityti. Jei jūsų turinys yra daugiau nei 500 žodžių, vartotojai greičiausiai uždarys jūsų svetainę, tuo pačiu padidins jūsų svetainės atmetimo rodiklį ir sumažins jūsų reitingą.Jūsų turinys turėtų būti informatyvus, įdomus ir svarbus jūsų verslui. Patartina pasiekti pagrindinio puslapio turinį pagal ilgus raktinius žodžius, kad paieškos robotai lengvai ir greitai rodytų. Visa informacija jūsų pagrindiniame puslapyje turėtų būti vertinga jūsų potencialiems klientams, nurodant, kaip jie gali gauti naudos iš jūsų produktų ar paslaugų. Įsitikinkite, kad jūsų raktiniai žodžiai natūraliai yra tame turinyje. Nenaudokite savo pagrindinio puslapio raktiniais žodžiais, nes jis neapsimins ir gali pakenkti svetainės reitingams.

seo practices

  • Vaizdinis turinys

Kokybiški ir patrauklūs vaizdai daug sako apie jūsų verslą be žodžių. Jūsų paveikslėliuose pagrindiniame puslapyje galite iškart aprašyti keletą jūsų prekės ženklo aspektų. Štai kodėl jie turi būti gyvybiškai suprojektuoti, patrauklūs ir šviesūs. Jei parduodate drabužius ar maistą, galite samdyti profesionalų fotografą, kuris jums padarys profesionalų jūsų gaminių ir personalo portfelį.

December 22, 2017