Back to Question Center
0

Ko tikėtis iš SEO kompanijos, kurią noriu samdyti?

1 answers:

Kartais kiekvienas protingas internetinis verslininkas gali tiesiog nuobodžiauti su šia nedidele pažanga ir susiduria su poreikiu žymiai pagerinti internetinį matomumą, kad įtrauks daugiau potencialių klientų. Taip, "Search Engine Optimization" strategijos veikimas savarankiškai gali tapti geriausiu sprendimu, kad šis komercinis projektas būtų tinkamas, nes kiekvienas verslo savininkas jau turi daug dalykų ir daug ką reikia nerimauti.Taigi, išeinant ieškant rangovo, atrodo gana gera idėja.

the seo company

Bet ko tikėtis iš SEO bendrovės, mes jau nusprendė samdyti, pavyzdžiui, įtikinamų portfelį? Pasitinkime tai - visi jie, galbūt, kaip ir bet kuris kitas paslaugų teikėjas, užtikrins jus, kad jie yra pasiryžę sėkmingai verstis savo verslu, pasakoja jums apie savo gerbiamą vardą, pažangią patirtį ir gilų supratimą apie kiekvieną, net ir pačią smulkiausią paieškos variklio aspektą. Optimizavimas, kaip antai techninis optimizavimas, internetinė rinkodara, interneto svetainių kūrimas, jautrus dizainas, turinio strategija, socialinė žiniasklaida ir kt. Bet ko mes galime tikėtis iš SEO kompanijos, kuri tik pažadėjo tai daryti gerai, be to, už gana prieinamą kainą?

Štai keletas pasiūlymų, kokių dalykų mes visada galime tikėtis iš SEO kompanijos po įsipareigojimo samdyti - camara de fotografia profesional canon. Taigi apsvarstykite toliau nurodytus dalykus, kad sudarytumėte sandorį ir pradėtumėte verslą.

Įvadinis posėdis

Pasirinkę SEO kompaniją dirbti su savo projektu, jūs ketinate surengti susitikimą. Tai galėtų būti arba privatus susitikimas konferencijų salėje, pokalbis telefonu arba trumpas diskusijos pokalbis per vaizdo įrašą. Bet kokiu atveju, yra keletas svarbių klausimų, į kuriuos reikėtų atsakyti, kol galiausiai pasirašysite sutartį. Ir geriau būtų parengti klausimų sąrašą iš anksto. Aš rekomenduoju pradėti nuo šių punktų:.

  • Paklauskite daugiau konkrečių nuorodų ar atvejų tyrimų, kad galėtumėte patikrinti ar pamąstyti šiek tiek vėliau. Aš turiu galvoje, kad patyręs ir vertas paieškos optimizavimo teikėjas visada turi būti pasirengęs parodyti jums keletą savo ypač unikalių metodų ar individualių veiksmų konkrečiai sėkmingai SEO strategijai.
  • Pateikite užklausą dėl jūsų įmonės laiko nustatymo, kad pajusite pirmuosius faktinės pažangos požymius. Atkreipkite dėmesį, kad čia privalote būti labai atsargūs ir netgi įtartini. SEO bendrovė turėtų suteikti jums pagrįstą formos laikotarpį, atsižvelgiant į jo praeities rezultatus. Ji niekada neturėtų pažadėti jokių dienų ar savaičių pažangos.
  • Dar kartą viską aišku, nedvejodami pakartokite savo klausimus, kiek laiko jų pagrindinė ekspertų grupė dirba šioje pramonės šakoje. Taip pat prašykite, ar jūsų ankstesnė patirtis ar bent jau atitinkama rinkos niša.
  • Sužinokite, ar SEO kompanija yra orientuota į bet kurias konkrečias Search Engine Optimization sudedamąsias dalis arba gali plačiai taikyti skaitmeninę rinkodarą. Tokiu atveju paklauskite, kiek rinkodaros specialistų dirbs jūsų projekte.

SEO Audit

Būtinai pateksite į įžanginį susirinkimą, kuriame bus pateiktas tokių pareiškimų sąrašas, kad visa tai būtų visiškai aiški. Nepamirškite paaiškinti visų bendrų dalykų, taip pat pagrindinių argumentų, kuriuos anksčiau pateikė pardavimų vadybininkai. Tiesiog palyginkite jas su faktiniais, tiesiog išreikštais SEO kompanijos atstovais. Tiesą sakant, kažkas dažnai gali būti nesutapimas čia, todėl geriau patikrinti dvigubą, kad jaustumėtės.

Kai pokalbis su atstovais artėja prie pabaigos, neturėtumėte jausti net lengvesnį nusivylimo, ypač pagrindinių dalykų, pavyzdžiui, atsiskaitymo ciklų, laiko paskirstymo ir dabartinės bendrosios paieškos strategijos optimizavimas.

Pradinis SEO auditas

Pirmasis dalykas, kurį turi padaryti SEO kompanija, atlieka pirminį jūsų svetainės auditą. Dažniausiai šis procesas gali būti palyginti su būsimų būti diagnozuoti jūsų svetainės SEO sveikatos sąlygos imtasi viskas viename.

Nepaisant agentūros kokybės kompetencijos ir patirties lygio, jūsų SEO audito darbo ciklas paprastai priklauso nuo jūsų svetainės sudėtingumo, taip pat nuo jūsų tinklalapių dydžio ir dydžio. Atsižvelgdami į pradinį auditą, turėtumėte tikėtis, kad SEO kompanija atliks šiuos veiksmus:

  • Jums bus prašoma suteikti prieigą prie jūsų "Google Analytics" paskyros. Naudodami skirtingus profesionalius įrankius ir tikslius rėmus ekspertai turės ribotą prieigą prie informacijos suvestinės ir svetainių ataskaitų.
  • SEO kompanija gali paprašyti kontaktinės informacijos apie asmenį iš savo komandos, kuris bus atsakingas už SEO, kad galėtumėte tiesiogiai valdyti jūsų paskyrą. Atkreipkite dėmesį, kad kuo interaktyvesnis yra šis pokalbis, tuo geriau. Aš turiu galvoje, kad turėtumėte sutikti, kad turėtumėte konferencinius ryšius bet kokiems pagrindiniams įgyvendinimams, o ne tiesiog dalintis ekranais dėl pasiūlymų.

seo company

Reguliarus pokalbis

SEO kompanija niekada neturėtų duoti jums kažką panašaus į "Daryti sąrašą" Patikimas ir patikimas paieškos optimizavimo teikėjas reiškia tik reguliarų bendravimą, registracijas ir tolesnes diskusijas apie pagrindines išvadas. Tokiu būdu jūs visada žinote, kaip gerai vyksta dalykai, nes jūsų tarpusavio bendradarbiavimas vis tiek turi būti tik skaidrus ir aiškus.

Jūs turėtumėte tikėtis, kad SEO kompanija suteiks jums asmeninį sąskaitų tvarkytoją, kad jus paskelbtumėte apie bet kokį neteisingą ar įtartiną įvykį, vykstantį per visą sutarties galiojimo laiką. Tokiu būdu komanda sugebės dirbti su trikčių šalinimu ir bendrosiomis problemomis.

Jūs žinosite, kad pasirinkote trumpą laiką. Kiekvieną dieną vadovai turėtų būti pasiruošę ir pasiruošę aiškiai aptarti visas jau taikomas strategijas ir schemas arba tiesiog apsvarstyti, kaip optimizuoti jūsų svetainę.Tokiu būdu jūs pajusite nuolatinę diskusiją ir paramą, visiškai įsipareigojusią jūsų verslo klestėjimui. Galų gale yra vienintelis dalykas, kuris lieka jums atsiminti - pasaulinė misija SEO kompanija yra imtis didžiulio svorio SEO toli nuo jūsų pečių, kad būtų galima laisvai prijungti prie kai kurių svarbių verslo problemų, kurios visada yra laukia tikslaus savininko dėmesio.

December 22, 2017