Back to Question Center
0

Ar galiu dirbti savo svetainėje kaip modernus paieškos optimizavimo teikėjas?

1 answers:

Kaip ir bet kuri kita pramonė, šiuolaikinis SEO pasaulis turi savo tendencijas ir jausmus. Žinoma, kiekvienas patyręs paieškos optimizavimo teikėjas juos visus žino, nes pramonės ekspertai kiekvieną darbo dieną išleidžia į vieną klausimą - kaip gauti geresnį reitingą, atsižvelgiant į dešimtis (jei net šimtus) skirtingų veiksnių. Dauguma jų yra susiję su poveikiu, kuris nuolat didėja "Google" pagrindinio paieškos algoritmo raida - parco giochi coperto lecce.

search engine optimisation provider

Ir manau visada yra keletas tendencijų ar tradicinių SEO schemos padaryti gerą naudoti. Ir nesvarbu, kas esate - svetainės savininkas jaučia, kad trūksta daugiau profesinių įgūdžių, arba pradedančiajam žiniatinklio valdytojui, norinčiam ir pasirengusiam pasinaudoti šia praktika, kurį naudoja kiekvienas gerbiamas paieškos variklio optimizavimo teikėjas. Žemiau aš parodysiu jums tam tikras darbo programas, kurios šiuo metu yra populiariausios tarp šiuolaikinės SEO bendruomenės, tiek entuziastams, tiek pramonei, turintiems visą gyvenimą skirtą portfelį. Taigi, pradėkime.

fragmentai

Beveik kiekvienas profesionalių paieškos variklio optimizavimo teikėjas jau yra žinomas fragmentus, nes atsakymai į atsakymus į užklausą yra dažniausiai pasitaikantys, kurie dažniausiai pateikiami SERPs viršuje. Dažniausiai jūs galite pamatyti fragmentą, išvardytą tiesiai rezultatų puslapyje, kad kiekvienas vartotojas galėtų pateikti įpročius (paprastai kaip žingsnis po žingsnio veiksmų planą). Atsižvelgiant į tai, kad tokie daiktai yra naudingi ir madingi, pabandykime suprasti jų logiką ir pasinaudoti jomis. Tiesą sakant, "Google" fragmentus ištraukia tik iš svetainės turinio, kuris suteikia visišką, tačiau vis dar trumpą atsakymą į vieną iš dažniausių šiuo metu populiarių naudotojų užklausų.

Atsižvelgiant į tai, kad fragmentai rodomi maždaug 30% paieškos užklausų ir veikia taip pat kaip ir atgaliniai, tai būtų puiki idėja, kad jūsų svetainės turinys būtų įtrauktas į tam tikrą punktą su klausimo antraštę, kuri turėtų būti atsakykite tik į aktualias ir madingas užklausas. Viskas ko jums reikia - investuoti laiko, norėdami sužinoti, kokius klausimus jūsų tikslinė auditorija gali paklausti, o tada pabandykite parašyti geriausią atsakymą. Tokiu atveju turėsite sąžiningas galimybes retkarčiais tiesiogiai kreiptis į tikslinius klientus.

Mobilieji tinklalapiai

Maždaug prieš dvejus metus "Google" pristatė savo pirmąjį mobiliojo ryšio prioritetą pagrindiniam reitingavimo algoritmui. Laikui bėgant, nešiojamų įrenginių pirmenybė kyla į tikrą, todėl taip pat turite rūpintis, nes dabar paieškos reitingą iš dalies lemia kokybiškos vartotojo patirtis, ypač naršant iš smartfonių ir planšetinių kompiuterių. Kad mobilieji puslapiai būtų įkeliami greičiau, "Google" neseniai pristatė naują AMP technologiją. Tai reiškia, kad lenktynėms už aukštesnį reitingą jūsų svetainėje reikės jau pakelti dvigubą mobiliosios versijos versiją. Dabar norėčiau susipažinti su šia nauja tendencija. Galite lengvai išbandyti vieną iš madingiausių tinklalapio redagavimo įrankių, kurie yra prieinami atviroje prieigoje.

seo provider

Paieška balsu

Ateitis jau artėja prie mūsų, ir mes turime prisitaikyti. Turiu galvoje, kad dabar paieška balsu vis tiek teikia gana nedidelę viso paieškos apimties dalį. Bet aš tikiu, kad turime elgtis kaip ir bet kuris aktyvus paieškos variklio optimizavimo teikėjas, nes paieškos balsu lėtai tampa vis populiaresnė, kuriai vadovaujasi pirmaujantys IT gigantai, investuojantys iš tiesų nesuskaičiuojamų investicijų, kad pagaliau būtų galima sukurti besimokančiojo balsą ir visiškai atliekant technologijas masėms.

Taigi, ką mes galime padaryti apie tai? Šiuo metu nėra greito atsakymo, todėl aš rekomenduoju pradėti išsamų tyrimą ir galvoti apie pagrindines nišos iššūkius, kuriuos galime pagrįstai tikėtis gana greitai, galbūt.

December 22, 2017