Back to Question Center
0

Kokios yra labiausiai paplitusios smulkiojo verslo SEO paslaugos?

1 answers:

Tinkamo SEO paslaugos pasirinkimas mažam verslui gali būti sudėtinga. Jei esate vienas iš tų verslininkų, kurie negali nuspręsti, kuris SEO įrankis pasirinkti, tuomet jūs tikrai turėtumėte perskaityti šį straipsnį.

Toliau pateikta informacija padės jums suprasti, kokie SEO įrankiai yra skirti smulkiajam verslui - giochi da interno per bambini. Perskaitydami pranešimą, turėsite daug mažiau abejonių renkantis SEO paslaugą savo verslui. Taigi, arčiau taško.

 small business seo services

Top SEO paslaugos smulkiam verslui:

Raktažodžių tyrimų reikšmė

Raktinių žodžių tyrimas yra pagrindinis bet kurio SEO projekto elementas, nes jis tarnauja visų paieškos sistemų optimizavimui. Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte pagalvoti apie tai, kai sukuriamas planas pagerinti savo reitingą, - tai nuodugnus raktinių žodžių tyrimas, kuris padės nustatyti, kurie raktažodžiai turi būti taikomi. Geriausia, kad kiekviename jūsų domeno tinklalapyje turėtų būti nukreipti iki dviejų atitinkamų ir unikalių raktinių žodžių. Įsitikinkite, kad turite pakankamai puslapių, taikančių pakankamai raktinių žodžių, kad padengtumėte pagrindines jūsų verslo sritis. Ieškokite ilgų paieškos variklių raktinių žodžių. Tinkamų raktinių žodžių pasirinkimo procesas yra suskirstytas į tris žingsnius:

  • Raktažodžių atitikimo nustatymas;
  • Nustatyti žmonių, ieškančių pasirinkto raktinio žodžio, skaičių jūsų aptarnaujamoje geografijoje;
  • Raktinių žodžių konkurencingumo nustatymas.

Svarbiausi raktiniai žodžiai su komerciniais tikslais turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas. Akivaizdu, kad kuo daugiau žmonių ieško jūsų raktinio žodžio, tuo geriau. Taip pat verta paminėti, kad mažesnė konkurencija yra pageidautina - tai reikalauja mažiau laiko ir pinigų, kad būtų sėkmingas. "Semalt" ekspertai rekomenduoja pasirinkti "Wordtracker" raktažodžių tyrimams. Be to, kad yra tiksli, jį lengva naudoti.

Puslapių kūrimo dalykai

Kai baigsite visapusišką raktinių žodžių tyrimą, kitas žingsnis, kurį turėtumėte galvoti, - tai naujų tinklalapių, skirtų pasirinkti raktiniai žodžiai. Kurdami naujus puslapius, pabandykite pasiekti šiuos tikslus:

  • Jūsų tinklalapiai turi būti pakankamai ilgas (iki tūkstančio žodžių);
  • Kiekvienas puslapis turi turėti unikalų ir vertingą turinį;
  • Įsitikinkite, kad kiekvienas puslapis atitinka skaitytojo poreikius;
  • Laikykitės savo URL paprasta ir glausta. Jie turėtų būti arti domeno šaknies;
  • Nepamirškite, kad taikydami ne daugiau kaip du raktinius žodžius kiekviename puslapyje.

 small business seo

Optimizavimas puslapio yra raktas

Kitas dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra puslapio optimizavimas. Paprasčiau tariant, jūs turite optimizuoti savo tinklalapius paieškos sistemoms. Galų gale paieškos sistemos yra tik kompiuteriai, o jūsų tikslas yra užtikrinti, kad jie suprastų jūsų puslapių dalyką. Taigi, reikia padaryti pakeitimus turinio ir padaryti techninį atnaujinimą jūsų tinklalapių.

Šio tipo optimizavimas labai rekomenduojamas smulkiajam verslui, nes jis yra labiau įperkamas nei naujų puslapių kūrimas iš naujo. Dažnai atsiranda tam tikras puslapis, reikalaujantis nedidelio koregavimo, kad jis būtų geriau suprantamas paieškos sistemose, pvz., Patrauklios ir tinkamos antraščių žymos ar teksto optimizavimo.

Įpakavimas

Renkantis geriausią SEO paslaugą jūsų smulkiajam verslui, įsitikinkite, kad jis apima tokius SEO aspektus, kaip raktinių žodžių tyrimai, puslapių kūrimas ir puslapių optimizavimas.Taip pat verta atkreipti dėmesį į "Link Building" ir techninį auditą. Laikydamiesi toliau pateikto vadovo, jūs laikysite teisingą kelią ir užtikrinsite, kad jūsų mažasis verslas nebūtų naudojamas važiuoti.

December 22, 2017