Back to Question Center
0

Kokie yra labiausiai apibrėžti interneto paieškos variklio optimizavimo momentai?

1 answers:

Interneto visada yra auganti ir besivystanti sritis. Kiekvieną dieną žmonės į paieškos variklius įkeli toną skirtingos kokybės informaciją. Norėdami suprasti, koks turinys gali būti naudingas vartotojams ir atskirti jį nuo šlamšto, dideli paieškos varikliai, tokie kaip "Google", turi nuolat tobulinti ir atnaujinti savo algoritmus. Tokiu būdu jie suteikia galimybę svetainių savininkams ir vidutiniams naudotojams naudotis kokybiškais duomenimis. Be to, reguliarūs algoritmų atnaujinimai leidžia paieškos sistemoms nubausti nepageidaujamo e. Pašto platintojus ir SEO specialistus - comp expert inc. Taigi, kad liktumėte SEO žaidimų TOP, turėtumėte žinoti apie visas naujoves interneto paieškos variklių optimizavimo industrijoje ir tinkamai patobulinti savo svetainę.Šiame straipsnyje aptarsime tris apibrėžiamus momentus, kurie pakeitė SEO pobūdį ir padėtų SEO ekspertams keisti svetainės optimizavimo metodus.

web search engine optimization

Drastiški pokyčiai interneto paieškos sistemos optimizavimas

Verta pasakyti, kad per pastarąjį dešimtmetį "Google" algoritmo naujinimai drastiškai keitė paieškos sistemos taisykles optimizavimas. Nors kai kurie internetiniai pardavėjai sumažino savo reitingą po "Google" atnaujinimų, kiti toliaregiški svetainių savininkai pasinaudojo šia galimybe, siekdami pagerinti savo pozicijas SERP. Šiandien mes kalbėsime apie tris galingiausius algoritmų atnaujinimus, kurie pakeitė šiandieninį SEO.

  • Pirmas "Google Florida" atnaujinimas

Pirmasis "Google" atnaujinimas įvyko 2003 m.Tai žinoma kaip "Google Florida" atnaujinimas. Šis atnaujinimas buvo didžiausias "Google" reitingų pokytis tais laikais. Pagrindinis "Florida" atnaujinimo tikslas buvo nukentėti "black-hat" SEO specialistai, kurie bandė manipuliuoti reitingais. Ji buvo sukurta siekiant išvengti tokios juodos skrybėlės SEO technikos, kaip raktinių žodžių įdėklas. Terminas "raktinių žodžių įdėklas" pasirodė nuo ankstyvųjų paieškos sistemų optimizavimo dienų. Tai šešėlinė technika, leidžianti žiniatinklio valdytojams manipuliuoti paieškos reitingais. Tai tam tikrų raktinių žodžių arba raktinių frazių rinkinio įtraukimo į turinį procesas. Paprastai šie paieškos terminai neturėjo aktualumo turinio atžvilgiu ir buvo specialiai sukurtos paieškos robotams, bet ne vidutiniams naudotojams. Šios frazės gali būti pakartotos per tekstą taip dažnai, kad skamba neįprastai. Taigi, siekiant pagerinti naudotojų patirtį paieškos sistemoje, "Google" nusprendė nubausti svetaines, kuriose laikomasi raktinių žodžių. Po šios naujovės daug svetainių prarado susisiekimą ir labai nukentėjo. Interneto svetainių savininkams reikėjo daug laiko ir pastangų atstatyti jų interneto šaltinių reputaciją. Tačiau tai buvo puiki pamoka tiems, kurie bando pažeisti standartines vertinimo gaires.

  • "Google Panda" atnaujinimas

Antras pagal jo dydį ir įtaka skaitmeniniam pasauliui buvo "Google Panda". Ji buvo pristatyta 2011 m. Vasario mėn. Pagrindinis šio filtro tikslas buvo išvengti svetainių, kuriose yra netinkamo kokybės turinys, dirbti "Google" TOP paieškos rezultatuose. Tokiu būdu "Google" norėtų grąžinti aukštos kokybės ir tinkamas svetaines šalia SERP viršaus ir pagerinti naudotojo patirtį atliekant paiešką. Šis naujinimas sukrėtė iki 12% paieškos rezultatų. Didžiausios internetinės platformos su nuolatiniu srautu sumažėjo daugiau nei 50% jų lankytojų, nes jų SERP pozicijos sumažėjo. Šis "Google" atnaujinimas pakenkė tik toms svetainėms, kuriose yra žemesnės kokybės turinys. Kitose srityse padėtis nepasikeitė dramatiškai. "Google" aiškiai parodė, kad aukštesnės kokybės ir maksimaliai tinkamo turinio bus apdovanoti daugiau aukščiausių reitingų, o žemos kokybės nenusakomi tekstai bus nubausti. "Panda" daugiausia dėmesio skyrė svetainėms su plonu turiniu. Šis filtras buvo puikus būdas "Google" tiksliai taikyti turinio ūkius, nes paieškos rezultatuose jis buvo didelis reikalas su žemos kokybės uninaminiu turiniu, kurio tendencija vertinti dėl didelio tūrio. Svarbiausi taisyklių pažeidėjai nuo šio "Google" filtro iki šios datos nepavyko atkurti. Šiandien "Google" evoliucija "Panda" kaip pagrindinio reitingavimo algoritmo dalį. Tai tarnauja kaip lėto einamojo atnaujinimo dalis, tęstinis kiekvieno ciklo mėnuo. Dėl to sunku sužinoti, ar svetainė kenčia nuo "Panda" naujinimo, ar ne.

google panda

  • Google Penguin update

"Google Penguin" algoritmas paleistas 2012 m.Tai yra "sparčiojo interneto puslapio" algoritmas, kuris skirtas nubausti tiems, kurie nesilaiko "Google" gairių. Kai šis algoritmas įsigaliojo, "Google" paskelbė šį teiginį:

".šis algoritmas yra dar vienas tobulėjimo mūsų pastangų sumažinti internetinį šlamą ir skatinti kokybišką turinį. Nors negalime atskleisti konkrečių signalų, nes nenorime, kad žmonės galėtų žaisti mūsų paieškos rezultatus ir pabloginti naudotojų patirtį, mūsų patarimas žiniatinklio valdytojams yra sutelkti dėmesį į aukštos kokybės svetainių, kurios sukuria gerą vartotojo patirtį, sukūrimą. ir naudokite "white hat" SEO metodus (GOOGLE). "

Tai nukreipta į svetaines, kuriose suklastotų nuorodų schemos naudojamos" Google ". Tie interneto prekybininkai ir žiniatinklio valdytojai, kurie naudodami juodą skrybėlę gavo saitų sultys savo svetainėms, buvo uždrausti SEO būdai, tokie kaip nuorodų pirkimas ar nuorodų ūkininkavimas. Kai buvo išleistas "Google Penguin" atnaujinimas, svetainės, kurios ėmėsi veiksmų pašalinti ne kokybiškus atgalinius ryšius, gali susigrąžinti reitingus.Savo ruožtu "Google" suteikia galimybę greitai ir nemokamai pašalinti blogas nuorodas. Viskas ko jums reikia - įdiegti "Google" atsisakymo nuorodų įrankį. Tie, kurie nukentėjo "Google Penguin" naujienų, turėjo laukti, kol šis algoritmas vėl paleis, kad sugautų savo pozicijas.

Šis algoritmas vis dar turi įtakos interneto reitingams kaip kokybei, o svarbios nuorodos yra svarbi "Google" reitingavimo sistemos dalis.Štai kodėl tai gali kainuoti svetainės reputaciją, kad būtų įdiegta juodojo skrybėlių žiniatinklio SEO technika arba samdyti neprofesionalų SEO komandą. Šiuo metu "Penguin" atnaujinimas buvo dažniausiai naudojamas dėl piktnaudžiavimo nuorodomis ir 3,1% užklausų.

December 22, 2017