Back to Question Center
0

Kokią gerą rašytojo SEO praktiką galite pasiūlyti?

1 answers:

2017 m. Kokybiškas turinys yra lemiamas sėkmės veiksnys. Šiomis dienomis sunku paneigti skaitytojams naudingą įdomų ir informatyvų turinį.

Šiandien aš jums pasakysiu, kaip kurti tokį turinį nelaikydamas specialių rašytojų seminarų. Nebereikia samdyti profesionalių skelbimų autorių! Perskaitykite toliau ir sekite žemiau nurodytus "SEO" metodus, ir jūs tikrai pritraukite daugiau perspektyvų į savo svetainę.

good seo practices

Penkios geros pirmosios klasės turinio kūrimo praktikos

"Google" ir kitos pagrindinės paieškos sistemos sutelkiamos į geriausią naudotojo patirtį - boat blue book value guide. Čia yra "Google" 5 populiariausių paieškos reitingavimo veiksniai, kuriuos kiekvienas rašytojas turėtų apsvarstyti:

Unikalus turinys

Kuriant bet kokį jūsų svetainės turinį, ar tai yra straipsniai, popierius, įsitikinkite, kad jie yra originalūs. Atminkite, kad pagrindinis tikslas turėtų būti novatoriškas, prasmingas, skaitytojams naudingas turinys. Negalima kopijuoti, neplagijuoti, neuždenkite savo tekstų per daug raktinių žodžių - pasikartojantis turinys gali labai pakenkti jūsų SEO.

Kad išvengtumėte "Google Panda" bausmės, vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra reguliariai kurti įdomų ir vertingą turinį. Tai veikia taip: siūlant vertę klientams, atitinkamas turinys suteikia jiems priežasčių likti jūsų svetainėje.

Naudinga patarimas: didelis atmetimo rodiklis ir mažas paspaudimų rodiklis yra žemos kokybės turinio požymiai. Tokiu atveju galite apsvarstyti galimybę perrašyti turinį šiame tinklalapyje.

Efektyvus SEO Raktažodžiai

Brėžinys lankytojai svetainėje yra tik pusė mūšio. Kita pusė - atkreipti dėmesį į jų norą praleisti daugiau laiko jūsų svetainėje. Domina, kaip tai padaryti? Atsakymas yra paprastas: pritraukiant tinkamą auditoriją. Turinys, kuriame yra konkrečių raktinių frazių, padeda jums pritraukti tinkamų perspektyvų, nes žmonėms lengviau nustatyti jūsų svetainę per keletą paspaudimų.

Naudinga Patarimas: jūsų įmonės svetainė turėtų būti optimizuota tiek: jūsų prekės ženklas ir vietovės raktiniai žodžiai turi aukštą reitingą. Be to, puikios idėjos yra ir raktinių žodžių strategijos naudojimas netoliese esančioms pramogoms.

Ištyrę savo tikslinius raktinius žodžius, pagalvokite apie tai, kur juos pateiksite savo tinklalapyje. Galite padalinti puslapį į keletą dalių, pvz., Kūno tekstą, antraštę, šoninius skydus ir poraštės. Norėdami padidinti paieškos sistemos matomumą, rekomenduojame įterpti raktinius žodžius antraštėje ir pagrindiniame interneto puslapio tekste.

seo practices

Optimalaus ilgio tekstai

Nors vis dar nėra tikslaus ilgio, kad būtų laikomas "idealus turinio ilgis" diapazonas būtų 500-800 žodžių ir daugiau viename puslapyje. Vartotojams, kurie anksčiau niekada nebuvo jūsų ištekliai, labai svarbu suprasti, kas yra jūsų įmonė. Padėkite jiems parašyti išsamią patirtį, kurią jie turės. Atkreipkite dėmesį, kad paieškos sistemose, pavyzdžiui, "Google", dažniausiai naudojamas labiau išplėstinis turinys per trumpesnį turinį.

Nors ilgis yra svarbus, turėkite omenyje, kad paieškos sistemos atsižvelgia į turinio tinkamumą ir naudingumą per ilgį.

Tikiuosi, kad jums patiko aukščiau pateikti SEO patarimai turinio rašymui. Įgyvendinkite šiuos gerus "SEO" metodus į savo verslą ir pažiūrėkite į savo klases!

December 22, 2017