Back to Question Center
0

Kas padeda optimizuoti paieškos variklį?

1 answers:

Pagal statistiką, paieškos sistemos padeda verslo savininkams pirmaisiais mėnesiais padidinti savo pardavimų asortimentą iki 50%. Sėkminga paieškos optimizavimo programa paprastai apima tris komponentus:

  • Galimas klientų judėjimas į jūsų svetainę;
  • išlaikyti šias perspektyvas sukuriant įtikinamą ir svarbią informaciją;
  • Svetainių lankytojų pavertimas nuolatiniais klientais.

 search engine optimization program

Šiandiniame straipsnyje aš jums pasakysiu apie keletą paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pradėtumėte savo svetainės SEO dešinėje pėdos. Žemiau yra geriausių patarimų, kaip pagerinti savo SEO programą.

Nustatykite savo tikslinę auditoriją

Suprasti savo klientus yra gyvybiškai svarbi aktyvios paieškos optimizavimo programos dalis - como criar um site gratis yahoo messenger. Jūs turėtumėte žinoti savo auditoriją, jei norėsite pasiekti ilgalaikę sėkmę. Prieš pradedant savo svetainės SEO kampaniją, pagalvokite, kam tiksliai pritraukiate. Kai nustatysite savo idealus pardavimo perspektyvas, nustatykite, koks turinys pritrauktų tuos žmones. Koncentruokite į jų norus ir poreikius. Tada nuspręskite, kokiu būdu galite paskatinti svetainių lankytojus bendrauti su jūsų verslu.

Atminkite, kad jūsų klientai yra pagrindinis šaltinis, nuo kurio priklauso jūsų verslo sėkmė. Štai kodėl taip svarbu, kad su jais elgtumėte gerai. Profesionalūs pardavimo metodai ir dėmesys individualiai detalėms yra pagrindiniai naudingų santykių su klientais kūrimo aspektai

Įvertinkite savo svetainės kokybę

Įvertinkite jūsų svetainės turinį pagal jūsų klientų pageidavimus, pageidavimus, poreikius ir pageidavimus. Nustatykite, ar turite turinį visų tipų klientams. Jei ne, tada pagalvokite apie tuos turinio tipus, kurie gali palikti jūsų perspektyvas svetainėje.

Konkurso tyrimas visada yra teisingas sprendimas. Pradėkite peržiūrėti pagrindinių jūsų konkurentų svetaines. Įvertinkite, kaip gerai jie vertinami "Google" už jūsų geriausius paieškos raktinius žodžius. Paprastai rinkoje egzistuoja keletas konkurentų, kurių jūs netgi nežinote. Laimei, galite greitai juos identifikuoti naudodami "panašių svetainių" funkciją "Google". Šiandien paieškos sistemos lengvai gali nustatyti, kurios svetainės yra panašios, analizuojant jų turinį ir nuorodas, nukreipiančias į konkretų šaltinį.

Pasirinkite tinkamus raktinius žodžius

Raktinių žodžių tyrimai yra dar viena svarbi veiksmingos paieškos optimizavimo programos dalis. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra nustatyti labiausiai vertingas jūsų prekės ženklo raktinių frazių pagal populiarumą ir aktualumą. Įdėkite save į savo klientų batus ir pabandykite suprasti, kaip jie atliks jūsų siūlomų paslaugų paiešką. Semalt ekspertai rekomenduoja naudoti šiuos patarimus, nustatydami tinkamus paieškos terminus:

  • Vietos statistikos duomenų analizė;
  • "Smegenų šturmas" su esamais klientais;
  • svetainių paieškos rezultatų peržiūra;
  • konkurentų svetainių tyrimas;
  • Testavimo vieta su PPC kampanija;
  • Profesionalių priemonių taikymas atliekant raktinių žodžių tyrimus.

seo program

Įpakavimas

Kaip vartotojas spustelėti jūsų sąrašą yra tik pusė kova. Pritraukimas perspektyvų į jūsų išteklius yra tik pirmas žingsnis sėkmingai paieškos optimizavimo programoje. Kas atsitiks, kai pamatysite jūsų svetainę, bus visiškai priklausoma nuo jūsų sugebėjimo išlaikyti savo dėmesį. Kaip sakoma, sunkiai dirbkite už tai, ko norite - be kovos jis nebus ateiti pas tave.

December 22, 2017