Back to Question Center
0

Kaip savarankiškai rašyti SEO draugišką turinį?

1 answers:

Gerinant svetainės buvimą internete, turite įsitikinti, kad turite visus svarbius metodus, kad užtikrintumėte gerai optimizuotą ir "SEO" turinį. Tinkamo turinio rašymas yra lengvas. Tačiau jūs turite padaryti daug sunkaus darbo, kad užtikrintų, jog jūsų turinys užima aukštą vietą paieškos sistemose. Norėdami, kad jūsų turinys būtų gerai išdėstytas ir matomas paieškos robotams, turite laikytis tam tikrų turinio optimizavimo principų - ventilatore a soffitto luce e regolatore pagamento. Be abejo, tinklui sukurti tinkamai optimizuotą ir tinklapiui palankų turinį reikia laiko. Tačiau naudodamiesi protingu požiūriu į šią užduotį, galėsite patys kurti "SEO" draugišką turinį. Šiame straipsnyje bandysiu išvalyti turimas abejones ir pateikti jums intelektinio turinio rašymo technologijas.

how to write seo friendly content

Patarimai, kaip parašyti SEO patogų turinį

Prieš pradedant kalbėti apie SEO turinį, aš norėčiau pasakyti keletą žodžių apie SEO tikslus leisti jūs suprantate optimizuoto turinio kūrimo paskirtį. Pagrindinis paieškos optimizavimo tikslas yra užtikrinti, kad jūsų turinys būtų "Google" SERP TOP. Paieškos robotai turėtų suprasti, koks yra jūsų turinys, ir parodyti jį atitinkamam naudotojo užklausai.

Norėdami pagerinti savo paieškos sistemos reitingą, turite atlikti keletą svarbių veiksmų:

  • teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas;
  • pagerinti savo domeno valdymą;
  • , kad jūsų verslas būtų gerbiamas.

Yra dviejų tipų paieškos optimizavimo strategijos, kurias galite įdiegti optimizuoti svetainę pagal paieškos sistemos standartus.

Galite atlikti savo SEO savo verslą arba perduoti jį iš išorės. In-house SEO yra prieinamas ir apima žmones, gerai žinančius tinklalapį. Tačiau siekiant patobulinti savo svetainės reitingą, turėtumėte žinoti apie visus esminius optimizavimo būdus ir skaitmeninės rinkos naujoves. Vidaus optimizavimo procesas gali užtrukti ir, deja, nepavyko. Nors užsakomąjį SEO vykdo patikimi šios srities ekspertai. Jie žino visus svarbius optimizavimo aspektus ir gali jums suteikti kuo kokybiškesnio turinio, nes jie žino, ko paieškos sistemos tikisi iš jūsų svetainės. Bendradarbiaudami su trečiųjų šalių SEO specialistais, galėsite gauti gerų rezultatų per 3-6 mėnesius.

Šiandien aš stengiuosi išmokyti jus, kaip patys kurti kokybišką ir patogų tinklapį, o vėliau sutaupyti pinigų SEO kopijavimo paslaugoms. Tinkamai optimizuotas turinys neturi būti sudėtingas ar daug laiko, jei suprantate, kaip puslapio optimizavimas gali veikti kartu su jūsų turiniu.Štai kaip parašyti SEO tinkamą turinį, kuris bus tiek paieškos paieškos, tiek potencialių klientų.

seo friendly content

  • Raktažodis Pasiūlymai

Raktinių žodžių tyrimai yra svarbiausia bet kokios laimėjusios SEO kampanijos dalis, linija SEO draugiškas turinys. Reikšmingi ir tikslūs raktiniai žodžiai nustato jūsų svetainės reitingą. Norint atlikti teisingą raktinių žodžių tyrimą, turite galvoti apie tai, kokias paieškos užklausas potencialūs klientai gali naudoti jūsų tinklalapiui rasti. Turėtumėte tobulinti supratimą apie tai, ką vartotojai tikisi iš jūsų svetainės. Kad būtumėte paieškos rezultatų viršuje, turėtumėte pasirinkti ilgalaikius ir mažiau konkurencingus paieškos terminus. Siekiant supaprastinti raktinių žodžių tyrimo procesą, galite įdiegti tokius automatinius įrankius kaip "Semalt Auto SEO", raktinių žodžių įrankis arba "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė. Šios priemonės padės jums ne tik sudaryti svarbiausių raktinių frazių sąrašą, bet ir supažindinti jus su kokiais raktažodžiais jūsų konkurentai.

  • Unikalus turinio kūrimas

Žinoma, nėra pagrindo naujai kurti naują turinį, jei jis nėra pakankamai autentiškas, kad išsiskirtų. Net jei jūs imatės idėją iš kito šaltinio, turite pateikti unikalią perspektyvą, kuri pridės konkrečios temos vertę. Kopijuodami turinį, jūs rizikuojate gauti "Google" nuobaudas ir galite prarasti savo pozicijas reitinge. Be to, vartotojai, kurie matė šį neoriginalų turinį iš kitų šaltinių, netaps jūsų domeną tinkamu ir patikimu. Įsitikinkite, kad jūsų turinys yra unikalus, aktualus ir naujausios, kad galėtumėte įdarbinti naudotojus ir paversti juos savo klientams. Galite patikrinti savo turinio originalumą daugeliu galimų automatinių įrankių, tokių kaip "Copyscape" arba "Plagiatumo tikrintuvas".

  • Titulų optimizavimas ir struktūrizavimas

Jūsų svetainės pavadinimas yra pirmas dalykas, kurį naudotojai gali stebėti ieškant. Tai yra jūsų svetainės turinio peržiūra. Jūsų pavadinimas turi būti tikslus, pagauti ir palengvinti SEO. Įsitikinkite, kad įtraukėte tikslius ir didelės apimties raktinius žodžius savo pavadinimuose. Naudokite galingus žodžius ir išvengti nereikalingo darbo, kad sukurtumėte aiškų ir įdomų pavadinimą. Svarbiausia informacija apie jūsų verslą turi būti 60 simbolių. Štai kodėl aš patariu, kad įtampai būtų kuo daugiau variantų.

Be to, reikia žinoti apie "SEO" žymas ir įsitikinti, kad turite įdiegti H1 žymą visuose turinio pavadinimuose. Taip pat yra protingas sprendimas atskirti keletą pastraipų subtitrais, kad jūsų turinį būtų lengva skaityti ir slinkti. Jums reikia naudoti H2 žymes visiems savo subtitraiams. Įsitikinkite, kad įtraukėte atitinkamus raktinius žodžius pavadinimuose ir subtitrais, kad paieškos robotai greitai greitai peržiūrėtų jūsų turinį.

  • SEO URL

Norėdami pagreitinti jūsų SEO-draugiškas turinį, turite turėti tinkamus URL. Pakeiskite visus neteisingus ir neskaitytus URL tiksliais ir optimizuotais. URL, neturintys prasmės, neturi jokios reikšmės nei vartotojams, nei "Google" robotams. SEO tinkamas URL yra tas, kuris turi raktinį žodį. Optimizuodami savo URL padidinsite galimybę analizuoti paieškos robotai.

seo content

  • SEO meta-descriptions

Meta aprašymas yra tekstas, jūsų svetainės URL paieškos metu. Tai pirmas dalykas, kurį naudotojai gali perskaityti prieš įveddami bet kurią svetainę. Jūsų meta aprašas turėtų būti įdomus ir tinkamas jūsų svetainės turiniui, kad vartotojai galėtų sekti jūsų svetainę, norėdami gauti daugiau informacijos. Optimizuotas meta aprašymas gali padėti padidinti paspaudimų rodiklį ir netgi pagerinti svetainių reitingą.

  • Vidiniai ir išoriniai ryšiai

Vidiniai saitai rodo, kad jūsų svetainė yra geros reputacijos konkrečioje srityje. Įdiejus vidines nuorodas, jūs sukuriate loginę seką iš vieno įrašo į kitą. Sąsajungimas pagerins jūsų svetainės tinkamumą suteikiant papildomą vertę tam tikriems straipsniams. Be to, jis padės ieškoti robotus suprasti jūsų pagrindines temas.

Išoriniai saitai jų terminuose nurodo jūsų domeno valdžią ir gerina jūsų prekės ženklo žinomumą. Išorinės nuorodos paieškos sistemoms rodo, kad jūsų turinys yra kokybiškas, nes jis naudojamas naudotojams ir kitiems su niša susijusiems interneto šaltiniams. Tikslinga įdėti savo nuorodas į patikimas ir ilgalaikes sritis, nes šios nuorodos yra patikimos.

December 22, 2017