Back to Question Center
0

Kaip gali geras SEO auditas padėti mano verslui?

1 answers:

Paieškos optimizavimo auditas yra esminė bet kurios SEO kampanijos dalis. Kai kalbama apie skaitmeninę rinkodarą, SEO auditas yra puikus įrankis įvertinti jūsų svetainės paieškos matomumą ir patogumą. SEO auditas suteikia išsamią dabartinės jūsų svetainės būklės apžvalgą, taigi padėdamas pirmenybę savo SEO pastangoms - hospedar site como.

Jei niekada nepadarėte savo svetainės SEO audito, tuomet įtraukite ją į savo kalendorių kuo greičiau. Tie svetainių savininkai, kurie rimtai žiūri į savo verslą, geriau atlieka tokius patikrinimus kartą per ketvirtį.

a seo

SEO auditas: kas tai yra ir kaip tai veikia?

SEO auditas yra viskas apie svetainės buvimo internete keitimą ir stiprinimą. Paprastai ji apima keletą svarbiausių svetainės komponentų, įskaitant:

  • Indeksavimas;
  • Svetainės architektūra;
  • grįžtamojo ryšio analizė;
  • Apskaičiuotas apyvartos vertes;
  • Socialinės žiniasklaidos įsitraukimas;
  • Bendrieji su turiniu susiję klausimai.

Be to, kad padėtų nustatyti problemas, SEO auditas taip pat padeda įgyvendinti taisymus ir interpretuoti duomenis, surinktus iš kelių paieškos analitikų bendrovių.

SEO auditas: kodėl man reikia?

Jei naudojate verslą, turėtumėte žinoti, kaip identifikuoti savo svetainės stipriąsias ir silpnąsias puses. SEO auditas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia suprasti, kaip identifikuoti savo svetainės potencialą "Google" paieškoje.

Galbūt jūs suprantate, kad jūsų svetainė yra jūsų pardavimo ir rinkodaros pastangų stuburas. Tai yra pagrindinė vieta, kurioje klientai nori gauti informacijos apie jūsų paslaugas ar produktus. Tai vieta, kur jie užpildo formą ir užpildo pirkinį.

Atminkite, kad jei jūsų internetinis buvimas nėra optimizuotas paieškos sistemoms rasti ir indeksuoti jūsų svetainę, jūsų pastangos beveik švaistomi. Paprastais žodžiais, jei vartotojai negali rasti jūsų turinio, jie negali su jumis bendradarbiauti.

SEO audito pagrindiniai privalumai

Čia yra trys geriausi SEO turinio audito privalumai:

  • Didina prekės ženklo nuoseklumą: užtikrina nuoseklumą visoje svetainėje, užtikrina jūsų prekės ženklo patikimumą ir institucija.
  • Išplečia rinkodaros pastangas: padeda atkreipti dėmesį į skaitmeninės rinkodaros pastangų spragas. Žinant dabartinę išteklių būklę ir problemas, kurios trukdo prekinio ženklo matomumui internete, naudinga bet kuriai bendrovei.
  • Padidina svetainės domeno valdžią: padeda įmonėms sužinoti apie jų konkurenciją ir planuoja pagerinti konversijas, pardavimus ir klientus.

a good seo

Pakavimas


SEO auditas yra unikali galimybė optimizuoti jūsų svetainę pagrindiniams paieškos varikliams. Tai taip pat idealus sprendimas padidinti srautą į jūsų svetainę. SEO auditas padeda verslo savininkams geriau suprasti veiksnius, kurie gali turėti įtakos jų svetainės paieškos reitingui, taip pat sužinoti, ar "Google" gali indeksuoti visus svetainės puslapius. Atminkite, kad sėkmingas SEO auditas užima daug laiko ir kantrybės. Tačiau ataskaita apie jūsų skaitmeninės rinkodaros pastangų, kurias jūs gaunate, pabaigoje gali būti tik tai, ko jums reikia norint išplėsti savo veiklą iki kito lygio.

December 22, 2017