Back to Question Center
0

Kaip kuo geriau išnaudoti savo verslą naudodamas SEO priemones ir patarimus?

1 answers:

Šiomis dienomis dauguma kompanijų supranta pagrindinę paieškos optimizavimo koncepciją ir netgi jos ypatumus. Tačiau ne visi iš jų žino, kaip efektyviai naudoti SEO. Kai kalbama apie populiarią SEO strategiją, dauguma interneto prekybininkų nežino, kur pradėti - cheap european vps hosting. Kadangi optimizavimas paieškos sistemose yra sėkmė, tai priklauso nuo galimybės efektyviai dirbti, reikia žinoti keletą hakerių, kurie padės realizuoti savo SEO idėjas.

seo tools and tips

Norėdami sukurti efektyvią SEO, jums reikia būti neįtikėtinai veiksmingas, kai užduotis yra. Jei nuolatos vykdysite vadovą be plano, negalėsite tobulėti skaitmeninės rinkodaros srityje. Štai kodėl jums reikia įvertinti palaikomus įrankius ir scenarijus. Šiame straipsnyje mes atidžiai pažvelgsime į efektyvius SEO įrankius ir patarimus, kurie gali padėti optimizuoti našumą.

"Google Analytics" skaičiuoklės papildinys

Kad galėtumėte efektyviai dirbti, turite automatiškai atsiųsti "Google Analytics" duomenų ištraukų ir ataskaitų. Svetainių savininkai, taip pat ir SEO specialistai reguliariai atlieka mėnesines ataskaitas. Tai yra viena iš labiausiai pasikartojančių užduočių, kurios užima daug laiko. Paprastai ekspertai praleidžia vieną dieną ar dar daugiau, norėdami išgauti visus reikalingus duomenis iš "Google Analytics".

Jie turi būti labai atsargūs traukdami analitinius duomenis, nes analitinėse ataskaitose padarytos klaidos gali kainuoti jiems svetainės reputaciją. Štai kodėl žiniatinklio valdytojai visada patikrina taikomus segmentus ir analizuojamas metrikas. Tai protinga automatizuoti šią darbo dalį, nes tai padės jums sutaupyti daug laiko pašalinti klaidas ataskaitose. Apskritai, jūsų analitinės ataskaitos gali būti perkeltos į kitą lygį naudojant "Google Analytics" papildinius lapuose. Pridėdami šį naudingą plėtinį prie savo "Google Analytics", galėsite traukti duomenis tiesiai iš "Google Analytics" API. Pradiniame etape turėsite konfigūruoti, kokius analitinius duomenis reikėtų traukti. Antrame etape galite automatiškai paleisti ataskaitą. Ši ataskaitų teikimo sistema padės jums žymiai sumažinti duomenų rinkimą iš GA.

seo semalt

Semalt Auto SEO

Bet kurios laimėjusios paieškos optimizavimo strategijos gali vengti raktinių žodžių tyrimų proceso. Kadangi kokybės ir atitinkami paieškos terminai yra bet kokių optimizavimo kampanijų pagrindas, turite atlikti išsamią savo rinkos nišą ir konkurencingos analizės tyrimą. Siekiant supaprastinti šį procesą ir padidinti tikslinių raktinių frazių kokybę, reikia naudoti specialias raktinių žodžių tyrimų priemones, tokias kaip "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė ir "Semalt Auto SEO" įrankis. Paskutinis gali padėti atlikti automatinę svetainės analizę, siekiant pašalinti visas esamas klaidas. Be to, šis įrankis suteikia galimybę pasirinkti labiausiai didelį ir svarbų jūsų pramonės raktinių frazių pagal jūsų rinkos nišą analizę.

Semalt Auto SEO yra labai patogus įrankis, ir tai užtruks tik keletą minučių išsiaiškinti, kaip veikia ši sistema. Kai tik užsiregistruosite sistemoje, svetainės analizatorius pateiks trumpą ataskaitą apie jūsų svetainės korespondenciją su esamais paieškos standartais. Po to sistema pateiks jums esamų svetainės klaidų sąrašą. Tuo tarpu SEO inžinierius sudarys srautą generuojančių ir svarbių raktinių žodžių sąrašą, kuris padės nukreipti potencialius klientus. Šios priemonės taip pat suteikia natūralių ryšių, grindžiamų su nišomis susijusiais tinklalapiais. Jame pateikiama unikali turinio generacija, kuri kompleksu suteikia laimėto rezultato. Nuoroda pastatas yra atliekama palaipsniui, atsižvelgiant į santykį: 40% - inkaravimo nuorodos, 50% - nenukreiptos nuorodos ir 10% - prekės ženklo nuorodos.

December 22, 2017