Back to Question Center
0

Ar įperkamos paieškos optimizavimo paslaugos yra veiksmingos?

1 answers:

Padarykite kokybišką turinį. Jūsų numeris vienas prioritetas

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti paleidžiant savo SEO kampaniją, yra sutelkti dėmesį į vertingo ilgalaikio turinio kūrimą. Prieš publikuojant savo straipsnius, tinklaraščio įrašus, baltarusius dokumentus ar atvejų tyrimus, įsitikinkite, kad jie praeina per 500 žodžių ženklą. Atminkite, kad, gamindami ilgesnius straipsnius, jums daug lengviau bendrauti su skaitytojais ir pasiūlyti jiems tikrąją vertę ir naudingą patirtį. Jūsų perspektyvų įtraukimas į informatyvų, įdomų ir tinkamą turinį, kurį jie gali gauti, yra geriausias būdas padidinti srautą ir pritraukti naujų skaitytojų - free high pr.Taigi, jei norite, kad jūsų svetainė reitinguotųsi "Google", tada geriau kurkite gilesnį turinį, kuris atitiktų konkrečius vartotojų poreikius ir poreikius.

affordable search engine optimization services

Turėkite omenyje, kad jūsų auditorija greičiausiai spustelės mygtuką, jei jūsų straipsniai nėra tinkami jiems konkrečiai. Statistika rodo, kad daugiau nei 70% skaitytojų nusivylė, kai svetainėse pateikiamas turinys, skelbimai, pasiūlymai, akcijos, kurios jiems nėra svarbios. Priešingai, turinys, kuris atsako į skaitytojų dažnus klausimus, yra geresnė galimybė skaityti. Pateikdami tokį turinį, parodote savo skaitytojams, kad turite kažką svarbaus pasakyti ir pasidalinti su jais. Tokiu būdu gausite skaitytojų pasitikėjimą ir paskatinsite juos tapti savo klientais.

Atminkite, kad visada galite patikrinti, ar optimizuotas svetainės turinys taikant SEO Web Page Analyzer. Ši naudinga SEO paslauga yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia patikrinti savo svetainės turinio kokybę naudingumo, prieinamumo ir paieškos požiūriu.

Optimizuoti atskirus tinklalapius

Negalima paneigti, kad išoriniai veiksniai, tokie kaip nuorodos ir socialinė žiniasklaida, dažnai būna svarbūs, kai žmonės kalba apie SEO. Nors ne puslapio SEO yra gyvybiškai svarbi interneto kūrimo dalis, negalima ignoruoti puslapio optimizavimo svarbos.

Ilga istorija trumpas, puslapio SEO yra plačiai paplitusi praktika optimizuoti atskirus tinklalapius (jų HTML kodą ir turinį ypač), kad būtų aukštesnis reitingas ir uždirbtų daugiau atitinkamo srauto paieškos sistemose. Jei tai jums atrodo per daug ir sudėtinga, nebijok. On-Page SEO yra ne branduolinė fizika, o SEO naujokai gali greitai padengti savo bazes su naudingais patarimais žemiau:

  • Pavadinimo žyma: interneto puslapio pavadinimo žyma turi būti aiški ir glausta dabartinio puslapio turinio apibūdinimas. Norėdami gauti geriausius rezultatus, įrašykite tikslinį raktinį žodį į savo pavadinimą ir išsaugokite jį ne daugiau kaip 70 simbolių.
  • Aprašymas: puslapio aprašymai yra svarbūs. Skaitymas, įtikinantis aprašymas yra labai svarbus norint gauti vartotojo paspaudimus iš išdavimų. Laikykite jį iki 160 ar mažiau simbolių.
  • Optimizuoti URL: jūsų svetainės URL turi būti trumpas ir tinkamas. Įsitikinkite, kad žmonės lengvai juos perskaityti. Jūsų pagrindinio raktinio žodžio pridėjimas prie URL yra puiki idėja, nes tokia praktika padeda skaitytojams greičiau suprasti, kas yra puslapyje prieš spustelėjus.
  • "Raktažodžio dažnis": "Google" žiūri, kiek kartų pagrindiniame fraze atsiranda tinklalapyje. Optimalus sprendimas yra tikslinis raktinis žodis keletą kartų jūsų žinyne. Raktinių žodžių tankio analizės įrankis yra nemokama SEO paslauga, kurią galite naudoti raktinių žodžių pasiskirstymui pasirinktoje turinio dalyje.

affordable seo

Apsvarstyti vidinį susiejimą

Vidinis susiejimas yra gyvybiškai svarbi SEO strategija, kuri neturėtų būti įvertinta. Paprastai žodžiais vidiniai saitai yra tie saitai, kurie nurodo į kitus tos pačios šaltinio puslapius. Vidinė nuoroda yra nuoroda, siunčiama iš vieno puslapio domeno į kitą to paties domeno puslapį. Tikiuosi, kad turiu tai.

Šios nuorodos paprastai naudojamos pagrindinėje navigacijoje. Be to, jie labai naudingi tiems svetainių savininkams, kurie siekia sukurti svetainės informacijos hierarchiją. Be to, vidiniai saitai padeda išplėsti svetainių nuorodų sultus, kurie yra naudingi jūsų reitingams. Naudodamiesi vidiniu susiejimu, galite atkreipti dėmesį tiek į paieškos sistemas, tiek į naudotojus į tam tikrą jūsų svetainės puslapį, o tai suteikia daug naudos SEO.

Atsakomasis svetainės dizainas geresniam naudotojo veikimui

Remiantis naujausių tyrimų duomenimis, šiomis dienomis daugiau nei 70% "Google" naudotojų mėgsta mobilią paiešką ieškant darbastalio. Kadangi šiuo metu dauguma paieškų atliekama mobiliuosiuose įrenginiuose, o naudotojų reakcija yra svarbus "Google" algoritmo reitingavimo veiksnys, pats laikas galvoti apie mobiliųjų naudotojų patirtį ir pasitenkinimą.

Įdomu, koks yra jautrus interneto dizainas? Na, jautrus svetainės dizainas - tai atsakymas į vartotojo elgesį ir aplinką. Kai vartotojas perjungia savo išmanųjį telefoną į nešiojamą kompiuterį, svetainė turi automatiškai persijungti, kad ją būtų galima pritaikyti prie rezoliucijos, vaizdo dydžio ir scenarijaus įgūdžių.

Apsvarstykite galimybę naudoti CSS stiliaus lapus, reguliuojamus vaizdus ir proporcingumo tinklus, kad pritaikytumėte svetainės turinį ir išdėstymą, priklausomai nuo įrenginio. Atminkite, kad jūsų pagrindinis tikslas yra sklandi naršymo ir skaitymo patirtis tiek mobiliesiems, tiek stalinių kompiuterių vartotojams.

search engine optimization services

pagreitinti savo svetainę

niekas nemėgsta laukti. Tiek: paieškos sistemos, tiek vartotojai patinka svetaines, kurios greitai įkeliamos. Buvo įrodyta, kad kai svetainė reaguoja lėtai, vartotojai ją paliks maždaug per 10 sekundžių.

Todėl kitą kartą, kai atliksite visą svetainės auditą, ieškokite galimybių pagreitinti jūsų svetainę. Jei savo straipsniuose ir tinklalapiuose naudojate daug vaizdų, suspauskite juos. Jei naudojate tokią platformą kaip "WordPress", atsikratykite priedų ir pašalinkite nereikalingus įskiepius.Tai mažiausiai ką galite padaryti pagreitinti mūsų svetainę.

Įpakavimas

Nors efektyvus SEO nėra pigus, tai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti savo SEO. Užuot ieškoję prieinamų paieškos optimizavimo paslaugų, laikykitės pirmiau minėtų gairių. Jie nebus jums sumokėti. Negalima ilgiau laukti - pradėkite SEO kampaniją dabar!

December 22, 2017