Back to Question Center
0

Kokios yra programos SEO reklamos intarpai?

1 answers:

Daugelis žmonių mano, kad mobiliųjų programų kūrėjai yra milijardieriai. Tačiau šis įsitikinimas yra toli nuo realybės. Sunku dirbti kurti mobilią programą patys - taffy man 60ml. Tačiau veiksmingai jį parduoti yra dar sunkiau.

Pirmas dalykas, kurį paprastai atlieka interneto programuotojai, kai mobili programa paleidžiama, pridedama prie "Google" parduotuvės. Tačiau klausimas yra, ką reikėtų nuveikti kitame etape? Remiantis statistiniais duomenimis, "Google Play" šiuo metu yra daugiau nei 2 milijonai paraiškų. Tai yra sudėtinga matyti tarp daugybės tiesioginių konkurentų. Norėdami reklamuoti savo mobiliąsias programas "Google", turite laikytis "App Store Optimization" metodų rinkinio. Šis įrankis skirtas padėti pradedantiesiems pirkti pinigus ir paskatinti juos toliau plėtoti.

seo promotion

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie programų parduotuvių optimizavimo strategijas ir jų sąsajas su SEO skatinimo. Be to, aptarsime keletą esminių patarimų, kurie gali paskatinti jūsų mobilią programą klestėti.

"App Store" optimizavimas, palyginti su paieškos optimizavimu

"SEO" arba "Search Engine Optimization" yra ekologinis interneto svetainių skatinimo būdas, skirtas pagerinti internetinio prekės ženklo matomumą, didinant svetainės reitingą SERP.

"ASO" arba "App Store" optimizavimas yra mobiliųjų programų optimizavimo procesas, didinant parduotuvių reitingą pagal pagrindines vartotojų užklausas. Ši programa skirta padidinti ekologiškų įdiegimų skaičių po programos puslapio peržiūros.

Mobiliųjų programų optimizavimas SEO

Programa parduotuvių optimizavimas gali būti nemokamas ir mokamas. Šios srities pirminės išlaidos yra susijusios su įvairiomis stebėjimo paslaugomis ir grafinių medžiagų programine įranga. Be to, galite įdiegti specializuotas paslaugas, kurias teikia SEO agentūros. Tokiu atveju jūsų mobiliosios programos SEO biudžetas bus panašus į mokėjimo už paspaudimą reklamą. Tačiau verta paminėti, kad šis reklamos būdas yra ekonomiškai efektyvesnis, nes optimizuojant programos puslapį ekrano paieškos srautas būtų pratęstas, net jei nuspręsite sustabdyti savo ASO veiklą.

Programos įdiegimų skaičius priklausys nuo kitų srauto kanalų pastangų intensyvumo. Vienintelis būdas gauti teisingą konversijų rodiklio augimo vertę yra atliekant testą. Tiesa, pasakyta, yra gana sudėtinga iš anksto pasakyti, kiek organinių įrenginių gausite po pagrindinių ASO veiklos. Tačiau, atsižvelgiant į "Google" statistiką, organinių diegimų ir mokamų procentų procentas yra 70% -30%. Taigi, jūs turite pakankamai galimybių gauti šią 70%. Keli būdai gali paveikti programos konversijų rodiklį. Visų pirma, pasirenkate tinkamiausius savo programos nišos raktažodžius ir teisingai naudojate juos naudodami programos aprašo turinį. Antra, turėtumėte tvarkyti grafinius programos elementus, nes jie tiesiogiai veikia programos konversiją. Tai reiškia, kad jūsų organinio diegimo augimas gali priklausyti nuo jūsų programos pozicijos "Google" parduotuvės paieškos rezultatuose ir paieškos kriterijų konkurencingumo.

website seo promotion

Patarimai, kaip atlikti savo mobiliosios programos populiarinimą pagal SEO

  • Įrašykite savo programą parduotuvės pagrindiniame puslapyje arba kategorijų kataloge;
  • Naudodamiesi savo programos pagrindiniu puslapiu kaip pagrindinį reklamos šaltinį, sukurkite aiškų ir įdomų jūsų programos pateikimą;
  • Norėdami pagerinti savo supratimą apie programą, galite sukurti tinklaraštį, kad būtų galima paskelbti visą svarbią ir patrauklią informaciją apie jūsų internetinį produktą;
  • Sukurkite savo mobiliesiems skirtą socialinės žiniasklaidos paskyrą ir pasidalykite visa su juo susijusia vertinga informacija su savo pasekėjais.
December 22, 2017