Back to Question Center
0

Ar SEM ir SEO yra būtini smulkiajam verslui?

1 answers:

Prieš suprasdami, kaip SEM ir SEO padeda smulkaus verslo skatinimui, aš pradedu nuo pat pradžių. Pažiūrėkime į labiausiai paplitusius abiejų jų apibrėžimus.

Visų pirma, "Search Engine Marketing" (SEM) taip pat žinomas kaip mokama paieška, nes tai yra pagrindinė internetinės buvimo beveik kiekvieno šiuolaikinio verslo projekto dalis. SEM dažnai apima PPC reklamą, rodomą tiesiai tarp paieškos rezultatų puslapių sąrašo (SERPs), taip pat likusius mokėtinus skelbimus, kurie kitur atsiranda kitose tinklalapiuose, kad juos būtų galima perorientuoti.Tai veikia lengvai - reklamos laikotarpio kaina nėra nustatyta, nes kiekvieną kartą, kai jūsų skelbimas gauna paspaudimą iš tiesioginio naudotojo, viskas, ko jums reikia sumokėti - endymed boston.

seo help for small business

Antroji svarbi praktika yra "Search Engine Optimization" (SEO), apimanti išsamų veiksmų rinkinį, norint gauti aukštesnį organinių puslapių reitingą SERPs. Dažniausiai SEO padeda mažų įmonių reitingavimo skatinimui per pirminius darbus vietoje (pvz., Turinio ir metaduomenų tobulinimo), taip pat užduočių, kurios dažniausiai susijusios su kokybės nuorodų kūrimo procesu. Tiesą sakant, čia negalite turėti jokio mokamo augimo, kad padidintumėte savo organiškus reitingus. Žinoma, agentūra paprastai reikalauja, kad profesionalus "SEO" pagalbos smulkaus verslo skatinimas ar koks nors kitas internetinis projektas, neatsižvelgiant į jo dydį, būtų taikomas atsižvelgiant į kiekvienu atveju reikalingų darbų mastą.

Taigi, sugrįžkime prie pagrindinio taško. Ir aš ketinu padaryti viską aiškiai iš karto - tiek SEM, tiek SEO yra svarbiausios temos kiekvienos svetainės komercinei sėkmei. Abu jie yra reikalingi, norint pagerinti verslo matomumą internete, pateikti jį į geriausius paieškos rezultatus ir iškelti įmonę prieš platesnę tikslinę auditoriją.Tokiu būdu daugiau potencialių klientų tikriausiai matys "Google" (arba "Bing") pateiktą pasiūlymą ir apsilankys jūsų verslo svetainėje.

seo for small business

Žinoma, tiek paieškos, tiek Search Engine Optimization yra reikalingos geriausios pažangos, kiekviena iš jų parodys savo stipriąsias puses per skirtingus savo sunki kelionė į sėkmę. Tačiau šiame trumpame atsakyme norėčiau labiau atkreipti dėmesį į tai, kaip SEO gali padėti smulkiajam verslui.

Visų pirma, paieškos optimizavimo paslaugos yra visiškai prieinamos bet kokiomis aplinkybėmis, jos gali būti pritaikytos beveik bet kokiam rinkodaros biudžetui. Galų gale, jūs taip pat galite atlikti daugybę pagrindinių SEO darbo patys. Viskas, ką jums reikia, kad galėtumėte atlikti tinkamą paieškos optimizavimą, pateikdami realius rezultatus, yra turėti visą svetainę, nesumokėti cento (skirtingai nuo SEM). Tiesiog pasiruoškite investuoti šiek tiek laiko, kad gautumėte pakankamai žinių, kurių reikia puslapio turinio gerinimui, geresniam vidiniam susiejimui, puslapio našumo optimizavimui ir tt. Net su nuline rinkodaros biudžetu galite laisvai padidinti savo reitingą naudodami "SEO", ypač vietiniuose paieškos rezultatuose, ir gauti geresnes galimybes aplankyti tinkamų žmonių.

December 22, 2017