Back to Question Center
0

Kaip paleisti "SEO" visame pasaulyje?

1 answers:

Pagrindinis svetainių savininkų didžiausias kiekis yra pasiekti tarptautinę auditoriją ir išplėsti savo internetinę verslo veiklą. Geriausia galimybė reklamuoti savo verslą internete visame pasaulyje - įgyvendinti pasaulinį paieškos optimizavimo procesą. Tai yra ekonomiškas būdas išplėsti tikslinę auditoriją ir pasiekti užsienio rinką.

Yra daug elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti laimėjusiai visame pasaulyje vykdomai SEO strategijai - video security software. Labai svarbu suvokti, ko reikia norint efektyviai planuoti savo išteklius ir parengti strategiją iki reikalingo laiko ir apimties.

seo worldwide

Šiame straipsnyje mes atliksime keletą pagrindinių globalinio paieškos optimizavimo proceso etapų.

Worldwide SEO stages

  • Research

Pradiniame jūsų tarptautinės optimizavimo kampanijos etape turėtumėte atlikti išsamią rinką tyrimai. Tai padės jums įvertinti kiekvienos pasaulinės rinkos potencialą, taip pat suteiks jums galimybę nustatyti tikslą.

Jūs turite nustatyti savo dabartinę verslo padėtį internetinėje rinkoje, patikrinkite, kiek srauto gaunate iš skirtingų šalių ir jūsų konversijų rodiklis. Naudodami "Google Analytics" galite patikrinti, koks srautas yra iš kiekvienos valstybės ir kalbos į jūsų svetainę. Be to, svarbu žinoti, kurie paieškos terminai pritraukia paieškos matomumą ir tikslinį srautą kiekvienoje iš nustatytų tarptautinių rinkų. Turite atkreipti dėmesį į paspaudimų rodiklį ir svetainės lankytojų, esančių kiekvienoje iš didžiausių tarptautinių rinkų, konversiją. Šie duomenys galite rasti geografinėse ataskaitose pagal auditorijos sekciją. Ši kokybės metrika padės jums nustatyti jūsų dabartines pasaulio rinkas, kuriose galite reklamuoti savo paslaugas ar produktus, taip pat patikrinkite dabartinių tarptautinių svetainių lankytojų elgesį.

  • Tarptautinis organinės paieškos potencialas

Antrame etape, kai jau išskyrėte savo aukščiausias šalis ir nusprendėte savo tikslines rinkas, atėjo laikas įvertinti kiekvienos iš geriausių šalių potencialą. Norėdami pasinaudoti savo potencialu, turite atlikti raktinių žodžių tyrimą. Jums reikia rasti reikiamus paieškos terminus, kurie naudojami kaip išorės svetainės lankytojų užklausos. Be to, reikia įvertinti ekologinės paieškos apimtis šioms paieškos sąlygoms ir jų konkurencijos lygį vienoje užsienio rinkoje. Informacija apie jūsų dabartinius reitingus pagal šiuos paieškos terminus padės įvertinti ir pagerinti savo ekologinę paieškos potencialą pasaulyje. Norėdami gauti šiuos vertingus duomenis, galite įgyvendinti šias priemones: "Semalt Auto SEO", "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę arba "SimilarWeb".

seo targeting

  • Taikymas

Taigi jūs gavote tyrimų duomenis, iš kurių šalių ir užsienio rinkų gauti ekologišką srautą ir kokius raktažodžius naudoja tarptautiniai klientai, norėdami rasti jūsų svetainę. Dabar laikas nukreipti į tas šalis, kuriose nepakanka paieškos apimties. Jūs taip pat galite sutelkti kalbą, jei pastebėjote, kad srautas yra mažas, nepriklausomai įvertinant kiekvieną užsienio rinką. Tai leis jums gauti tikslinį srautą iš visų tarptautinių rinkų ir pereiti prie idealaus požiūrio į šalį.

December 22, 2017