Back to Question Center
0

Ką daryti, jei norite gauti geresnę paieškos reitingą?

1 answers:

Didžiausias paieškos sistemose reitingas yra pagrindinis kiekvieno svetainės savininko tikslas. Šiame straipsnyje pasidalinsiu keletas naudingų patarimų, kaip padidinti jūsų natūralų eismą nepažeidžiant banko. Taigi, pradėkime - software companies portland.

better search engine ranking

Dėmesys savo svetainės patrauklumui didinti

Nenuostabu, kad gerai suprojektuota svetainė turi daug daugiau galimybių gauti geresnę paieškos reitingą nei su menkas dizainas. Vizualiai patraukli svetainė ne tik verčia į patobulintą paieškos reitingą, bet ir padidina naudotojų įtraukimą į šaltinį. Šis aspektas ypač svarbus elektroninės prekybos parduotuvėms. Atminkite, kad yra mažai tikėtina, kad lankytojai mokės savo pinigus į nuobodų svetainę.

"Google" myli šviežumą

Tikrovė yra tai, kad jūsų svetainės patrauklumo nepakanka. Taip pat turite reguliariai atnaujinti savo resursus. Tai reiškia, kad dažniausiai generuojami nauji straipsniai, tinklaraščio įrašai, atvejų analizės ir baltosios knygos. Priešingu atveju žiniatinklio tikrinimo programos nebebus lankysis jūsų svetainėje, nes tai nebeaktualu.

Turinio atnaujinimas yra esminis veiksnys, dėl kurio gerėja paieškos reitingas. Įsitikinkite, kad atnaujinimų dažnis yra reguliarus. Idealiu atveju, vieną kartą atnaujinti kiekvieną dieną būtina geresniame paieškos reitinge. Kasdien sukurdami vertingą turinį, sustiprinsite bet kokių SEO priemonių poveikį.

Aukštos kokybės grįžtamieji ryšiai yra raktas


Tiesa ta, kad turinio generavimas yra nepakankamas - vartotojai visame internete turi žinoti, kad yra puiki svetainė, kurianti įdomų turinį. Pasidalykite nuorodomis į jūsų svetainę kiek įmanoma. Šios atgalinės nuorodos atlieka lemiamą vaidmenį skatinant paieškos reitingą. Venkite šlamšto nuorodų - interneto skaitytuvai gali greitai nustatyti šlamšto srautą. Turėkite omenyje, kad "juodosios skrybėlių SEO" metodikos ekstremaliais atvejais gali užblokuoti svetainę.

Svarbu yra ir svetainės, kurioje buvo sukurta atgalinė, kokybė. Pvz., "Backlink" iš gerai žinomo blogo, turinčio didelę domeno valdžią, turės daugiau vertės nei atsitiktinė "Instagram" grupė. Taigi, vietoj susirašinėjimo, pabandykite susisiekti su patikimomis svetainėmis ir turėkite turinį.

Naudokite vaizdo rinkodarą

Be šviežio turinio ir vaizdų "Google" teikia pirmenybę pasirinktiniam vaizdo turiniui. Vaizdo įrašų naudojimas jūsų svetainės reklamai visada yra puikus sprendimas. Vaizdo rinkodara suteikia prieigą prie nemokamų, didžiųjų srauto šaltinių, tokių kaip "YouTube" ir "Vimeo". Galbūt tai vienas iš ekonomiškai naudingiausių būdų, kaip sužinoti apie jūsų prekės ženklą.

"YouTube" vaizdo įrašų įterpimas gali padėti padidinti svetainės reitingą. Įsitikinkite, kad jūsų paskelbti vaizdo įrašai yra įdomūs ir naudingi žiūrintiesiems. Sutelkite dėmesį į aukštos kokybės vaizdo įrašus, kurie yra susiję su jūsų verslu. Tai padės gerokai pagerinti paieškos sistemos reitingą.

google rankings

Apibendrinimas

Tai tik keletas pagrindinių žingsnių, kuriuos galite imtis, kad įkoptumėte pasakojimo kopijas. Žinoma, reikia imtis daugelio kitų priemonių, siekiant užtikrinti aukštą paieškos reitingą. Tai yra pagrindinės sąlygos, kurias reikia įvykdyti, kad būtų galima judėti į priekį.

December 22, 2017