Back to Question Center
0

Kaip aš galiu padaryti SEO kategorijų dienoraštį?

1 answers:

Svetainės savininkai sukuria tinklaraščio įrašus, kad pagerintų jų svetainių reitingą ir pritrauktų daugiau lankytojų į savo svetainę. Jei sukursite tinklaraštį, norėtumėte, kad jūsų potencialūs klientai jį suras ir patektų į jūsų svetainę. Be to, jūs taip pat gali norėti, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų stebėti neseniai paskelbtus jūsų tinklaraščio įrašus. Yra puiki galimybė jūsų naujus lankytojus paversti nuolatiniais jūsų dienoraščio skaitytojais. Turinys, kurį sukūrėte kantriai ir atsargiai, neturėtų būti paslėptas jūsų tinklaraštyje po to, kai tik vienas skaitytas iš jūsų auditorijos - sildade kontrolli. Neseniai paskelbtas turinys taip pat gali būti naudingas jūsų klientams ir skaitytojams. Būtent todėl jis visada turėtų likti gyvas ir matomas visiems. Norėdami tai padaryti, turite suskirstyti savo tinklaraštį į optimizuotas kategorijas. Tai padės tiek potencialiems skaitytojams, tiek paieškos robotams ištirti visą svetainės turinį ir pagerinti jūsų "Google" tinklaraščio reitingą. Šiame straipsnyje rasite keletą vertingos informacijos, kaip klasifikuoti savo tinklaraštį, kad galėtumėte įtakoti jo reitingą "Google".

seo categories

Jei neturite kategorijų

Yra daug dienoraščių kūrėjų, kurie nuolat kuria naują turinį, įdėdami į svetainės gilumą seną. Viena vertus, jie yra teisūs, nes jie nuolat prideda unikalią ir vertingą informaciją savo interneto svetainėje. Kita vertus, jūs nesuteikite naujiems dienoraščio skaitytojams galimybės sužinoti svarbių faktų iš neseniai paskelbto turinio. Atrodo, kad jūsų įrašai yra parašyti tik norint perskaityti tik vieną kartą. Jei neturite žymių ir nuorodų iš vieno straipsnio į kitą, jūs tik prarasite savo srautą. Be to, jūs pabloginsite naudotojų patirtį su jūsų dienoraščiu ir galėsite naršyti archyvus. Tai rodo vartotojams, kad jūsų senas turinys yra bevertės skaitant ir paieškos robotams, kurių nebėra tikslinga, kad jį būtų galima išversti.

Pagerinkite tinklaraščio naudojimą sukuriant turinio kategorijas

Norėdami pagerinti savo tinklaraščio optimizavimą paieškos sistemoje, įsitikinkite, kad lankytojai gali lengvai naršyti tinklaraščių kategorijas ir puslapius, o per minutę gali rasti tai, ko jiems reikia. Jūsų dienoraštis naujiems skaitytojams turėtų turėti jūsų svetainės turimų straipsnių sąrašą su pasiūlymais, kokias kitas medžiagas jie gali skaityti, susijusius su konkrečia tema. Be to, tvarkinga jūsų tinklaraščio turinio hierarchija suteiks galimybę savo nuolatiniams skaitytojams perskaityti senesnį turinį ir, pavyzdžiui, palyginti jį su naujais.

blog and seo

Kaip dienoraščio kategorijos prisideda prie jūsų dienoraščio SEO

Gerai struktūruotas tinklaraštis taip pat naudingas paieškos optimizavimui. Daugeliu atvejų Bloggers nurodo panašias temas įvairiose pareigose. Tokiu būdu jie taiko tuos pačius paieškos terminus. Kitaip tariant, "Blogger" gali konkuruoti su savo turiniu aukštesnėse "Google" pozicijose. Tai nereiškia, kad tinklaraštyje nėra vertingos paieškos optimizavimo pusės. Jei sukursite kategorijų puslapius ir susiesite visus susijusius temos straipsnius su ta pačia kategorija, tai leis tai blogo kategorijai gauti daugiau tikslinio srauto iš paieškos sistemų.

December 22, 2017