Back to Question Center
0

Ar galite man pasakyti, koks yra geriausias būdas veiksmingai reklamuoti jūsų svetainę?

1 answers:

Toliau bandysiu apžvelgti pagrindinius internetinės reklamos aspektus, kad padėtumėte jaustis pasitiki ir pradėtumėte geriausiai reklamuoti savo svetainę nuo pat pradžių.Prieš ką nors dar turime pradėti nuo pagrindinės beveik visos šiuolaikinės internetinės rinkodaros kampanijos taisyklės. Arba ne taisyklė ar gairė, o tik viena paprasta atsargumo priemonė, tiksliau. Visais mokesčiais stenkitės nenukreipti lankytojų į pagrindinį puslapį. Tokiu būdu geriau atsiųskite juos į konkretų nukreipimo puslapį, sukurtą ir pritaikytą, kad galėtumėte susipažinti su bet kuriuo jūsų interneto projekto reklamos tikslu.

best way to advertise your website

Bet ar galiausiai yra geriausias būdas reklamuoti savo svetainę? Atlikite tai grynai nukreipimo puslapiu! Idealiu atveju jūsų nukreipimo puslapis turi būti su konkrečiomis funkcijomis ir tam tikrais skelbimo elementais, kuriuos jūsų potencialūs klientai nori pamatyti savo apsipirkimo patirtimi, pavyzdžiui, jūsų internetinėje parduotuvėje - become a certified aircraft appraiser.

Taigi, kaip sukurti naują nukreipimo puslapį, kad geriausiai reklamuotumėte savo svetainę, kad būtų maksimaliai veiksmingas? Turite tinkamus elementus su tinkama vieta nukreipimo puslapyje! Patikrinkime juos visus žingsnis po žingsnio. Toliau trumpai apžvelgiu kiekvieną, kad galėtumėte pirmenybę teikti jūsų darbams nukreipimo puslapiuose.

  • Ieško 76% pirkėjų (remiantis neseniai atlikta apklausa). Šis faktas dar kartą patvirtina, kad "Google" vis dar padidina vaizdo viršįtulpį, kurį parodome SERPs. Atsižvelgiant į tai, kad liūto dalis pirkėjų gerai reaguoja į vaizdinį turinį, aš rekomenduoju čia naudoti šiuos elementus savo nukreipimo puslapiui: produktų sąrašus, prekės ženklų logotipus ir skirtingus pranešimus, pvz., Kainų kritimus, produktų įvertinimus, įspėjimus ir pan.
  • Prekių peržiūras nori beveik 70% pirkėjų. Taigi, viena vertus, būtų puiki idėja, kad nuoseklūs klientų atsiliepimai būtų prigludę pačiame nukreipimo puslapyje. Kita vertus, jūs taip pat galite įtraukti kai kurias peržiūras į PPC per specialius internetinius plėtinius, prieinamus atviroje prieigoje.
  • Konkurencinius jūsų produkto ar paslaugos palyginimus su pirmaisiais priešininkais ieškojo apie 45% pirkėjų. Turite tokius šalutinius palyginimus, pateiktus jūsų nukreipimo puslapiuose grafike ar skaičiuoklėje, kad lankytojai galėtų lengvai įvertinti vertingus duomenis ir kiek galima natūraliau.
  • Buvusių klientų paliktų atsiliepimų nori 40 proc. Pirkėjų. Turėdami juos į savo nukreipimo puslapį, galite tapti geriausiu būdu reklamuoti savo svetainę, jei jūsų produktas yra akivaizdžiai skiriasi, kad išsiskirtų iš savo rinkos oponentų.

advertise your website

  • Tiesioginis pokalbis su virtualiuoju konsultantu yra jūsų nukreipimo puslapio PRIVALUMAS. Manau, kad nereikia čia pateikti jokių apskaičiuotų skaičių, nes akivaizdu, kad šis elementas laikomas tiesiai į jūsų nukreipimo puslapį, taps geriausiu būdu reklamuoti jūsų svetainę, daugiausia veikiant prekybos industrijoje, kur kiekvienas potencialus klientas dažniausiai turi daug klausimų paklausti.
December 22, 2017