Back to Question Center
0

Koks yra geriausias SEO metodas siaurą specializuotoms e-komercijos projektams?

1 answers:

Yra daug patarimų ir triukų, kad įsitikintumėte, ar jūsų turinys yra matomas ir skaitomas. Šiame straipsnyje aš jums pasakysiu apie geriausius SEO metodus, kuriuos reikėtų taikyti kuriant internetinės elektroninės komercijos auditorijos turinį. Jei jūsų tikslas yra sėkmingai e-komercijoje, tada geriau laikykitės žemiau pateiktų rekomendacijų - mod kits cheap. Čia jie yra:

SEO metodas Nr. 1: pasirinkite tinkamus raktinius žodžius

Raktažodžiai leidžia jūsų straipsnius ieškoti, prisijungdami prie jūsų svetainės naršykles.Turėtumėte aiškiai suprasti, apie ką rašote. Be to, nustatykite, kurie raktiniai žodžiai leis ieškoti jūsų straipsnių.

Jei pernelyg didelė, kad galėtumėte sukurti visą naujų straipsnių rinkinį, visada galite perrašyti senus, išplėsti jų turinį, pridėti stiprių raktinių žodžių, įterpti aiškinamųjų vaizdo įrašų, kurti mintis apie esamas idėjas.Paimkite tuos populiarius jūsų straipsnius ir pabarstykite šiek tiek naujo turinio.

Atkreipkite dėmesį, kad pagrindinės frazės turėtų būti natūraliai įtrauktos į visą straipsnį, taip pat pasirinktų žodžių sinonimus.

best seo method

SEO metodas Nr. 2: apsvarstykite penkias vertingiausias jūsų raktažodžių vietas

Semalt ekspertai rekomenduoja įterpti raktinius žodžius į penkis pagrindinės šio įrašo vietos, įskaitant:

  • "Slug": tai yra nuoroda į URL, kurį visi matys, kai jūsų įrašas bus aktyvus. Labai svarbu, kad įvedėte raktinį žodį į URL, kad vartotojai galėtų lengvai ieškoti ir rasti jūsų straipsnį žiniatinklyje.
  • Pirmoji pastraipa: Įterpti raktinius žodžius į pirmąją jūsų kopiją. Tai "Google" lengviau identifikuoti jūsų svetainę ir patogiau, jei interneto vartotojai suprastų jūsų turinį, kai tik jis pasirodys "Google SERP".
  • Alternatyvus tekstas: šis paveikslas pradeda veikti, kai į straipsnį įterpiate paveikslėlius. Kaip jūs galbūt žinote, paieškos varikliai neatpažįsta atvaizdų - jie mato tik tekstą, kurį jie sukūrė su copywriteriais. Įrašykite visas nuotraukas su raktinių žodžių apibūdinimais ir įmonės pavadinimu.
  • SEO pavadinimas: įsitikinkite, kad įterpėte raktinius žodžius į savo pavadinimą ir savo SEO pavadinimo žymą. Puikus sprendimas yra įtraukti jūsų įmonės pavadinimą ir kitas raktines frazes, kurios yra svarbios jūsų verslui. Tokiu būdu paieškos varikliams ir perspektyvoms lengviau nukreipti į svetainę ieškant šių konkrečių dalykų.
  • META aprašas: jūsų meta aprašymas taip pat turėtų apimti tikslinius raktinius žodžius. Laikykite jį ne daugiau kaip 160 simbolių. Tai turėtų atspindėti jūsų svetainės turinį ir greitai peržiūrėti savo potencialius klientus, kai jie atlieka "Google" paiešką.

SEO metodas Nr. 3: jausitės "Link Building" galia

Tiek vidaus, tiek išorės nuorodos yra labai svarbios jūsų leidinio turiniui. Informacinis straipsnis - puiki galimybė skaitytojus nukreipti į kitus jūsų svetainės puslapius. Vidinė nuoroda yra jūsų įrašo spustelėjama nuoroda, galinti jums atlikti šią užduotį. "Semalt" specialistai siūlo susieti su kitais tinklalapiais, kur skaitytojai gali įsigyti tam tikras paslaugas ir tiekiamas prekes.

Atminkite, kad visada turėtumėte nustatyti tiek vidinius, tiek išorinius saitus, kad atsidarytumėte atskirose svetainėse, o ne tiesiog atidarytumėte auditoriją toje vietoje.Tai yra jūsų galimybė susieti su esamais, vertingais pranešimais.

website promotion

Išvada

Neleisk netikėtam turinio nepastebėti. Padarykite "Google" geriausiu draugu, taikydami aukščiau pateiktas rekomendacijas. Jie yra geriausi SEO metodai, kuriuos kiekvienas svetainės savininkas turėtų turėti omenyje gamindamas straipsnius.

December 22, 2017