Back to Question Center
0

Kokie yra svetainės reklamos ypatumai naujoje svetainėje?

1 answers:

Naujos svetainės reklama gali būti sudėtinga. Šiandien aš pasidalinsiu su jumis šešias patvirtintas strategijas, skirtas padidinti jūsų svetainės lankomumą. Žemiau pateiktos rekomendacijos tinka įvairių tipų įmonėms.

web page promotion

Šeši puikūs būdai reklamuoti savo naują svetainę

Rinkodara el - lampada marrone. Paštu

Apsvarstykite savo tinklalapio el. skatinimas. Pradėkite nuo augimo savo kontaktų sąrašo.

Tada susitelkite į savo el. Pašto sąrašo segmentavimą. Tai reikalinga norint pateikti tinkamą pranešimą tinkamai auditorijai. Labai svarbu suskirstyti žmones į grupes pagal tokią informaciją kaip demografiniai rodikliai, interesai ir jų asmeninės nuostatos. Tokiu būdu bus lengviau pateikti atitinkamą turinį, kad paskatintų gavėjus užsiimti veikla. Įsitikinkite, kad siunčiamas el. Laiškas apima nuorodą į jūsų svetainę, kad naudotojai galėtų patekti į jūsų išteklių per keletą sekundžių.

Paieškos optimizavimas

Pagrindinis paieškos sistemų optimizavimo (arba SEO) tikslas yra pagerinti jūsų organinių paieškos sistemų reitingus.Kaip jau žinote, SEO yra išsamus procesas, apimantis tokią praktiką kaip raktinių žodžių tyrimai, turinio kūrimas ir nuorodų kūrimas. Padidinus SEO, jūsų tinklalapiai turi daugiau galimybių pasirodyti šalia paieškos raktažodžių paieškos rezultatų viršaus.

Mokama reklama internete

PPC skelbimų kūrimas yra dar vienas puikus būdas, kad jūsų svetainė būtų rodoma paieškos varikliuose.

"Google Adwords" naudojimas yra neatskiriama svetainės reklamos dalis. Tai veikia taip: jūs nurodote "Google", kiek norite mokėti ir mokėti tik tada, kai vartotojas spustelėja jūsų skelbimą. Šis metodas vadinamas mokėjimo už paspaudimą reklama.

Socialiniai tinklai

Socialinės žiniasklaidos platformos, tokios kaip "Facebook", "Instagram", "Twitter" ir kt. Yra puikus būdas reklamuoti savo tinklalapius. "Semalt" specialistai siūlo jums teikti kokybiškas nuorodas į jūsų pagrindinį puslapį ir kitus jūsų socialinės žiniasklaidos biografijos bei pranešimų nukreipimo puslapius.

"YouTube"

Pagal statistiką kas mėnesį naudojasi "YouTube" daugiau nei milijardas žmonių. Dėl to "YouTube" yra puiki verslo skatinimo platforma. Būtinai sukurkite "YouTube" paskyrą savo verslą ir įtraukite vaizdo įraše CTA nuorodą į savo svetainę. Tokiu būdu žiūrintiesiems suteiksite tinkamą prieigą prie jūsų tinklalapių.

Svečių dienoraščiai

Tai vienas viskas, apie tai, kaip identifikuoti pirmaujančias svetaines savo rinkos nišoje ir siūlyti jiems parašyti svečių dienoraščius. Rašydami įrašą būtinai įtraukite nuorodą į jūsų svetainę į tinklaraščio įrašą. Apsvarstykite, ar jį įtraukti į savo biologiją pranešimo pabaigoje. Jei nesate įsitikinę savimi daug rašytojo, visada galite samdyti profesionalų SEO kompaniją su kvalifikuotu copywriter.

web page seo

Apvynioti

Interneto svetainių skatinimas yra sudėtingas procesas, kurį reikia atidžiai apsvarstyti ir apgalvotai planuoti. Pirmiau nurodyti patarimai padės pagerinti jūsų svetainės srautą. Nors kai kurios iš šių strategijų neduos tiesioginių rezultatų, jums bus maloniai nustebinti, kaip lengviau gauti daugiau perspektyvų ir reklamuoti savo tinklalapius.

December 22, 2017