Back to Question Center
0

Kaip valdyti tikslinį interneto srautą paleisties metu?

1 answers:

Tai yra tinkamas klausimas, nes dauguma visų sėkmės istorijų čia prasideda žmonėmis, suprantu tinkamą paieškos variklio optimizavimo tvarkymo efektyvumą. Kaip gerai žinoma, SEO niekada negali būti pasenęs arba "miręs", kaip kai kurie gali kvailai pasiūlyti. Atsižvelgiant į naujovių diegimą ir tikslinį interneto srautą, kuris būtinas norint pradėti judėti teisingu keliu į paieškos sąrašą, SEO yra ne tik svarbus. Visiškai būtina, kad jūsų internetinis projektas išliktų tikslinis interneto srautas, daugiausia per sunkiausius ir sudėtingus ankstyvus etapus po paleidimo laikotarpio.

targeted web traffic

Paimkime kaip savaime suprantamą - pagrindinis kiekvieno paleidimo tikslas yra padidinti prekės ženklo matomumą internete išdavimuose ir užtikrinti, kad jis skirtas tinkamai tikslinei auditorijai arba potencialių klientų rinkos niša - коловада купить. Tik keletas šaltų skaičių - remiantis naujausia apklausa, pirmasis rezultatas "Google" paieškos puslapiuose yra dominuojantis, o visų paspaudimų, gautų iš 10 geriausių rezultatų, 33% santykis. Štai kodėl naudodamiesi "SEO", kai tik pateiksite savo naują internetinę svetainę, privalote nustatyti tikslų žiniatinklio srauto srautą, kad visas svetaines būtų galima įtraukti į "Google" išdavų viršūnę.

Taigi pažiūrėkime, kaip valdyti užduotį su dviem pagrindiniais SEO aspektais, kuriais siekiama vairuoti tikslinį interneto srautą - kokybiškų nuorodų pastatą ir tinkamą puslapio struktūros optimizavimą. Žemiau aš turiu trumpai apsvarstyti juos abu.

Kokybės nuorodų pastatas

Vienas iš pagrindinių bet kokios tikslinės interneto srauto strategijos elementų, kokybės nuorodų kūrimas veikia gana paprasta. "Google" apdovanos jūsų puslapiuose esančias nuorodas, padidindami visas jūsų svetainės paieškos pozicijas išdavimuose. Matyt, turėdami daugiau kokybės nuorodų suteiksite aukštesnį reitingą. Kuo labiau vertinama ir autoritetinga šaltinio svetainė, tuo didesnė jūsų nuorodos vertė suteiks jūsų svetainę.

Neseniai girdėjau, kad tarp intelektualiausių nuorodų pastatų sprendimų yra daugiau nuorodų per svečių dienoraščio įrašus. Aš turiu omenyje rašyti svečių žinutes į bet kokias įtakingesnes svetaines, susijusias su jūsų tema (ar rinkos niša) už tai, kad pateiktų kokybišką nuorodą į jūsų tinklalapius. Gana paprasta užduotis, ar ne? Kuo labiau žinoma vieta, kuria pasirenkate užpakalinę nuorodą, tuo tikslesniam tiksliniam žiniatinklio srautui jums bus pateiktas.

Tinklalapio optimizuota struktūra

Visų pirma gerai suplanuota struktūra, skirta palengvinti tikslinę žiniatinklio srautą, yra kelių puslapių platforma, paprasta naviguoti dėl daugybės atvykstamojo ryšio, jungiančio atskirus jūsų svetainės puslapius. Viena vertus, būtų puiku geresnė ir patogesnė naršymo patirtis, nes lankytojai, be abejo, turėtų lengvą ir sklandų navigacijos kelią, vedantį į kiekvieną jūsų tinklalapį.

website traffic

Kita vertus, gerai veikiančios struktūros veikimas reiškia, kad jūsų svetainė bus lengvai "perskaityta" ir "suprasta" paieškos robotai. Tokiu būdu jūs turėsite didesnę tikimybę, kad ji bus rodoma arčiau 10 geriausių rezultatų, todėl suteiksite geresnes galimybes pagreitinti tikslinį interneto srautą nuo pat pradžios tokio sudėtingo ir sunkaus ankstyvojo paleidimo laikotarpio.

December 22, 2017