Back to Question Center
0

Kokius greitai SEO patarimus galite man duoti?

1 answers:

Kadangi yra gerai įrodyta, kad daugiau nei pusė viso srauto tiesiogiai gaunama iš natūralios paieškos rezultatų, leiskite man duoti jums keletą greitų patarimų, kaip pagerinti jūsų ekologišką srautą.Na, prieš pradedant, noriu jus patikinti, kad rodydamas jus keletą greitų "SEO" patarimų visai nereiškia, kad aš norėčiau kreiptis dėl bet kokių manipuliacinių gudrybių, šešėlinių metodų ar neužmiršk visų sistemų, turinčių sandorį su juodu -Hat Search Engine Optimization. Mano greiti patarimai apie SEO yra pagrįsti tik išbandytais veiksmais, atitinkančiais naujausias pramonės tendencijas ir naujausius "Google" paieškos algoritmo pakeitimus. Taigi, pradėkime!

quick seo tips

Čia aš ketinu sutelkti dėmesį į fragmentus, nes dabar tai yra viena populiariausių tendencijų SEO bendruomenėje - steam-jet ejector working principle. Taigi, pamatysime keletą greitų "SEO" patarimų, kaip optimizuoti savo SERP fragmentus, kad pritrauktumėte daugiau ekologiško srauto.

Greitas SEO patarimai, kaip pagerinti organinį srautą su SERP fragmentais

Prieš pradėdami SERP dažniausiai reiškia bet kokį paieškos rezultatą, kurį mes matome "Google", kai įvedate paieškos laukelyje esančią užklausą. Žinoma, SERP gali būti visiškai kitoks, priklausomai nuo konkretaus raktažodžio, kurį mes naudojome paieškos užklausai. Tokiu būdu kartais mes taip pat gali būti rodomi "Google" žemėlapiuose ar atitinkamuose vaizdo įrašuose.

Grįžęs į temą, tipinis SERP fragmentas paprastai susideda iš 3 pagrindinių dalių, tokių kaip puslapio pavadinimas, puslapio URL ir meta aprašymas. Pažiūrėkime, kokie greitai SEO patarimai gali būti taikomi kiekvienam SERP fragmento elementui:

  • Puslapio antrašte rekomenduojama stovėti kur nors per 55-60 simbolių, kad paieškos sistema būtų rodoma visiškai. Tai atlikę, pateikite geriausiai taikomą raktinį žodį ir parašykite garso puslapio pavadinimą, kad būtų didesnė tikimybė, kad jis bus tiesiogiai priskiriamas prie geriausių paieškos rezultatų.
  • Puslapio URL yra antra esminė kiekvieno fragmento dalis. Optimizuodami puslapio URL, nepamirškite, kad jie būtų trumpi, bet vis tiek prasmingi ir užsiimantys naudotojo paspaudimais. Kalbant apie paieškos sistemas, leiskite jiems pamatyti jūsų turtingus URL su raktiniais žodžiais, kad būtų dar aukštesnis reitingas. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad visiškai atlikite užduotį, nes kai tik pakeisite savo URL ir gausite puikią poziciją išdavimuose, bet kokie netikslūs pataisymai ar tolesni pakeitimai gali neigiamai paveikti jūsų puslapių reitingą.

seo tips

  • Meta aprašymas skirtas pateikti tikslią ir tikslią santrauką, kuri turėtų būti patraukli tiek paieškos sistemoms, tiek tiesioginiams naudotojams. Rekomenduojami bendrieji meta aprašymai, kad jie neviršytų 156 simbolių. Tačiau atminkite, kad jūsų svetainės mobiliesiems pritaikyta sistema turi meta aprašymą, kurio maksimalus ilgis sumažintas tik iki 120 simbolių. Gerai dirbkite su savo puslapio meta aprašymais, turėkite daug raktinių žodžių, tačiau jie vis dar elegantiški ir patrauklūs tiesioginiams naudotojams. Tokiu būdu galite padidinti naudotojų paspaudimų rodiklį. Nors meta aprašymai tiesiogiai neturi įtakos jūsų reitingui (ir patiems srautams), jų PR generuojantis potencialas gali pagerinti "Google" paieškos rezultatų pripažinimą ir geresnę poziciją.
December 22, 2017