Back to Question Center
0

Kaip rasti rastą svetainių optimizavimo paieškos sistemoje?

1 answers:

Norėdami pasiekti aukščiausią poziciją "Google" serveryje gali būti gana sudėtinga ir daug laiko, tačiau jūs galite padaryti savo gyvenimą daug lengviau, apsvarstę keletą paprastų "Google" rekomenduojamų metodų, padedančių paieškos robotai žinoti, kad esate ten.

Pagrindinis dėmesys skiriamas didžiausiam rezultatų paieškos rezultatų paslaptyje. Turite sutelkti savo interneto šaltinį į konkrečią temą. Tai paprasta, bet naudinga optimizavimo taisyklė, pagal kurią jūsų svetainė maksimaliai atitinka naudotojo užklausą. Siekiant pagerinti svetainės matomumą internete, jūsų svetainė turi būti rodoma tarp 10 populiariausių užklausos rezultatų - party gazebo 6 x 3. Vėliau, kuo aukštesnis jūsų reitingas internete, tuo didesnės galimybės pritraukti potencialius klientus į jūsų svetainę. Paieškos sistemos turi reitingavimo algoritmą, kuris padeda atskirti tik tinkamiausias ir autoritetingiausias svetaines iš įvairių interneto šaltinių. Štai kodėl interneto svetainių savininkai turi sekti paieškos variklio gaires, kad jų interneto šaltiniai taptų patogesni.

search engine optimization sites

Yra keletas būdų, kaip stumti jūsų svetainę į "Google TOP". Pirmasis vadinamas paieškos optimizavimu. Ji sukurta siekiant pagerinti jūsų svetainės matomumą ekologinės paieškos rezultatuose. Antrasis yra mokėjimo už paspaudimą reklama. Šis reklamos būdas padeda nukreipti srautą į jūsų svetainę mokamoje paieškoje.

Yra daug diskusijų, kurios iš šių metodų veikia geriau. Remdamasis savo optimizavimo patirtimi, galiu pasakyti, kad paieškos variklių optimizavimo svetainėse yra geresnių konversijų ir paspaudimų rodiklio nei svetainėse, kuriose reklamuojama mokama paieška. Be to, abejotina, kad SEO yra ekonomiškai efektyvesnė ir užtikrina didžiausią investicijų grąžą.

Šiame straipsnyje mes atliksime keletą paprastų būdų padaryti jūsų svetainę labiau matoma SERP per paieškos optimizavimą.

Sukurti raktinių žodžių turinį

Turite optimizuoti kiekvieną savo svetainės puslapį turtingu turiniu, kad naudotojai gautų geriausią atsakymą į savo užklausas.Tai sudėtingesnė užduotis, reikalaujanti specialių rašymo įgūdžių ir optimizavimo žinių. Tačiau tai yra pagrindinis optimizavimo etapas, kuris daro jūsų turinį matomą paieškoje. Visi jūsų puslapiai turi turėti unikalų ir aprašomąjį turinį, atitinkantį jūsų verslą. Ypatingas dėmesys jums reikia mokėti į savo pagrindinį puslapį, nes tai yra pirmas dalykas, kurį naudotojai pastebi jūsų svetainėje. Jei šis puslapis yra įdomus ir puikiai apibūdina jūsų verslą, jūsų svetainės lankytojai greičiausiai bus jūsų lojalūs klientai. Be to, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į paieškos terminų vietą jūsų turinyje. Yra tam tikros optimizavimo taisyklės, pagal kurias jums reikia įdėti raktinius žodžius kiek įmanoma arčiau jūsų tekstų pradžios, taip pat pavadinimuose ir subpozicijose.

seo sites

Pašalinti 404 klaidas

404 klaidos blogesnė naudotojo patirtis jūsų svetainėje ir trukdyti puslapių skaičiui "Google" gali indeksuoti. Šie klaidos puslapiai negali tiesiogiai sunaikinti jūsų svetainės reitingų. Tačiau jie taip pat nepadės jokios vertės jūsų optimizavimo kampanijai. Štai kodėl verta nustatyti 301 nukreipimą ir atkurti puslapį, jei pastebėjote 404 klaidą, kai ten neturėtų būti. Galite patikrinti savo nuskaitymo klaidas "Google" paieškos konsolėje. Be to, jei jūsų svetainė yra pagrįsta "WordPress" turinio valdymo sistema, galite atsisiųsti specialius papildinius, kurie automatiškai pagerins jūsų svetainės 404 klaidas per trumpą laiką.

December 22, 2017