Back to Question Center
0

Noriu pagerinti savo el. Prekybą: ar reikia sudaryti ilgalaikį raktinių žodžių sąrašą?

1 answers:

Kaip rasti ilgas kojeles raktažodžius elektroninei prekybai

Elektroninės prekybos parduotuvė gali būti sudėtinga. Norėdami likti prieš konkurenciją, jūs turite nuolat pritraukti ir išlaikyti naujus klientus. Vartotojams suteikti jiems reikalingą informaciją yra geriausias būdas atkreipti dėmesį į jų dėmesį. Tie verslo savininkai, turintys bent minimalią patirtį su SEO, žino, kad tinkamų raktinių žodžių pasirinkimas nėra toks lengvas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Šiandien aš paaiškinsiu, kaip galite naudoti ilgus raktus, kad pagerintumėte savo SEO strategiją - commercial barstools wholesale. Jei norite užsidirbti daugiau potencialių klientų ir pajamų už savo el. Prekybos verslą, toliau skaitykite.

ecommerce keywords list

"Long Tail vs. Bendrieji raktiniai žodžiai: kaip jie skiriasi?

Techniškai bet kuri pagrindinė frazė su trimis ar daugiau žodžių gali būti laikoma "ilga uodega". "SEO ekspertai sako, kad efektyviausi ilgi uodegos raktiniai žodžiai dažnai yra dar ilgesni. Naudojant specialias frazes, kurias vartotojai gali ieškoti informacijos, susijusios su jūsų paslaugomis ir produktais, yra geriausias sprendimas e. Commerce svetainių savininkams, kurie siekia ilgainiui pasiekti sėkmės.

Paprastai ilgi uodegos raktiniai žodžiai yra mažiau konkurencingi nei bendrinės raktinės frazės. Jie puikiai tinka pritraukti žmones, kurie greičiausiai bus pasiruošę pirkti. Paprastai tiems žmonėms rodomas aiškesnis paieškos tikslas.

5 priežastys, kodėl turėtumėte sukurti ilgalaikio raktinio žodžio sąrašą savo el. Prekybos svetainėms

Mažiau konkurencijos

Ilgi uodegos raktiniai žodžiai nesulaukia tiek daug paieškų kaip bendrinės raktinės frazės. Dėl to internete internete yra mažiau svetainių, bandančių priskirti ilgas frazes. Kai taikote ilgus uodegos raktinius žodžius, yra mažiau konkurencijos, o tai reiškia, kad jūsų svetainėje bus didesnė tikimybė, kad jos bus gerai reitinguojamos ir kad iš šių frazių atsiras paieškos srautas.

Daugiau kvalifikuota eismas

Ilgi uodega raktažodžiai taip pat gali padėti jūsų e-commerce svetainėje pritraukti daugiau kvalifikuotų klientų. Tai veikia taip: konkretesni paieškos užklausos atspindi didesnį pirkimo tikslą. Didelis srauto į jūsų el. Prekybos parduotuvę kiekis lemia geriausius paieškos sistemos reitingus.

Geresnės konversijos

Dėl labiau kvalifikuoto srauto jūsų el. Prekybos verslas sukurs daugiau konversijų.Kaip jau buvo minėta, asmenys, atliekantys ilgus uodegos ieškojimus, geriau supranta, ko nori. Galbūt tie ieškotojai, kurie pateks į jūsų šaltinį iš ilgų uodegų paieškų, labiau linkę sužinoti daugiau apie jūsų el. Parduotuvę ir galiausiai įsigyti pirkinį.

Didesnės pajamos

Jei el. Prekybos svetainę naudojate ilgus uodegos raktinius žodžius, galite tikėtis padidinti pajamas. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ne visi ilgieji uodegos raktiniai žodžiai neišvengiamai sukels daugybę tiesioginių pajamų. Nepaisant to, jie gali pristatyti potencialius klientus į jūsų prekės ženklą ir pritraukti srautą į jūsų svetainę ar tinklaraštį. Todėl geriau parašykite el. Prekybos raktinių žodžių sąrašą iš karto.

seo keywords

Daugiau Relevant Content

Tikslus ilgalaikių raktinių žodžių paieška taip pat padės jums nustatyti temas,. Dėl to yra daugiau galimybių, kad jūsų naujas turinys bus susijęs su šiais ilgais užpakalinėmis paieškos užklausomis. Kuo ilgesni uodegos raktiniai žodžiai yra labiau prasmingi turinio atžvilgiu, palyginti su bendrais raktiniais žodžiais, todėl jūsų tekstus galima lengviau skaityti.

Kai vartotojai randa įdomų ir naudingą turinį, jie labiau linkę spustelėti jūsų svetainę, sužinoti daugiau apie jūsų el. Prekybos parduotuvę ir pirkti.

Išvada

Tai tik keletas priežasčių, kodėl turėtumėte sukurti el. Prekybos raktinių žodžių sąrašą. Pradėkite taikyti juos praktikoje ir sužinokite, kas vyksta jūsų e-commerce parduotuvės reitinguose.

December 22, 2017