Back to Question Center
0

Kaip gauti aukštą paieškos rezultatų reitingą naudojant optimizavimą?

1 answers:

Paieškos sistemos optimizavimas (arba SEO) yra neatskiriama sėkmingos verslo strategijos dalis. Todėl, jei norite pagerinti paieškos reitingą, geriau apsvarstykite SEO. Šiandien aš pasidalinsiu savo geriausiais "SEO" patarimais, kad "Google" reitinguotų aukštai.

high search engine ranking optimization	Unikalus turinys privalo

Sutelkti dėmesį į originalaus ir įdomaus turinio kūrimą. Prieš publikuojant straipsnius ar tinklaraščio įrašus įsitikinkite, kad jie yra informatyvūs, įdomūs ir aktualūs. Turinys, kurį užpildote savo svetaine, turėtų būti naudingas skaitytojams - ato lost tax. Sukurkite tekstus, kuriuos vartotojai norėtų dalintis. Atminkite, kad kokybiškas ir užkrečiamas turinys yra sėkmės raktas. Būti įprasti straipsniai, elektroninės knygos, baltosios knygos, atvejų studijos, vaizdo įrašai - įsitikinkite, kad jie yra įdomūs ir naudingi. Jei nenorite rašyti pranešimų reguliariai, apsvarstykite galimybę samdyti profesionalų SEO agentūrą, pavyzdžiui, Semalt .


Išoriniai puslapiai optimizavimo klausimais

Pagal statistiką, ne svetainės optimizavimas sudaro iki 80% sėkmingos SEO kampanijos. Kai jūs nuolat skelbiate įdomų turinį, automatiškai kviečiame kitus prisijungti prie jūsų svetainės. Štai kodėl natūralus nuorodų pastatas turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas.

Šiandien dauguma SEO ekspertų mano, kad "off-page optimizavimas" yra svarbiausias veiksmas, padedantis įmonėms gauti aukštą reitingą "Google". Atgalinės nuorodos yra pagrindinė varomoji jėga. "Natural" nuorodų pastatas yra jūsų sukurto atitinkamo turinio palikuonis. Todėl turėtumėte tai vertinti rimtai.

Padaryti Jūsų svetainę atrodo Nicos


patraukli svetainė yra dar vienas svarbus reitingavimo veiksnys. Negalima paneigti, kad gerai sukonstruota svetainė pritrauks daugiau lankytojų nei nuobodu. Pagalvokite apie tai, kas gali padaryti jūsų svetainę vizualiai patraukli: tinkamos spalvos, aukštos kokybės nuotraukos ir grafika, patraukli maketai ir linija.Nepamirškite, kad norint užfiksuoti ir palaikyti potencialių klientų dėmesį svarbi svetainė. Svetainės dizainas yra tai, kas paprastai sukuria ilgalaikį įspūdį. Kaip sakoma, pirmas įspūdis yra viskas.

Taip pat verta paminėti, kad "Google" dabar taip pat atsižvelgia į mobiliojo įrenginio reagavimą kaip į svarbų reitingavimo veiksnį. Padarykite savo svetainę lengva naudoti. Be to, optimizuokite jį tiek mobiliesiems, tiek staliniams įrenginiams.

Pagerinkite jūsų socialinės žiniasklaidos įtraukimą

Kadangi 2017 m. Didžioji dalis srauto gaunama per socialinius tinklus, labai svarbu, kad jūsų verslas būtų įtrauktas į socialinės žiniasklaidos platformas. Tiesa ta, kad šiomis dienomis tapo labiau svarbu nei bet kada naudoti socialinės žiniasklaidos rinkodaros taktiką nukreipti tikslinį srautą ir gerbėjus į jūsų svetainę. Kadangi socialinės žiniasklaidos rinkodara labai įtakoja svetainių reitingą, labai rekomenduojama turėti išsamią socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją.

seo rankings

Įpakavimas

Paieškos sistemos apsvarsto keletą veiksnių prieš suteikiant rangą į bet kurią svetainę. Šiuo metu yra daug paieškos optimizavimo strategijų, kurios gali būti įgyvendintos siekiant aukšto lygio. "Semalt" ekspertai siūlo laikytis aukščiau išvardytų rekomendacijų ir siekti savo tikslų. Nors SEO užima daug laiko, jūsų pastangos atsipirks.

December 22, 2017