Back to Question Center
0

Kokios geriausios praktikos siekiant pagerinti verslo puslapių dizainą?

1 answers:

Jei turite verslą, turėtumėte akivaizdžiai pradėti ją internete. Priešingu atveju jums kyla pavojus, kad dar labiau atsiliks nuo jūsų konkurencijos. Žinoma, verslo interneto puslapių kūrimo, dizaino ir optimizavimo procesas užima daug laiko, pastangų ir biudžeto. Tačiau tai 100% ekonomiškai naudinga verslo idėja, kuri gali užtikrinti didžiausią IG (investicijų grąžą) - hifly lastik. Jūsų smulkaus verslo svetainė yra svarbi jūsų prekės ženklo pastangų dalis. Dėl tam tikros priežasties žiniatinklio ieškotojai atvyksta į jūsų svetainę, todėl turite įsitikinti, kad svetainė gali patenkinti jų lūkesčius. Jūsų verslo tinklalapis turėtų būti naudojamas kaip prekės ženklo produktų ir paslaugų pardavimo ir reklamos priemonė. Jei nesugebate atlikti verslo svetainės dizaino, galite iš pradžių lengvai prarasti tūkstančius dolerių ir dar daugiau savo potencialių pajamų. Kad padvigubintumėte savo pajamas ir gautumėte puikų internetinį buvimą, turite sukurti įspūdingą ir patogų verslo svetainių dizainą. Štai kodėl mes nusprendėme pasidalinti su jumis keletą geriausių interneto dizaino praktikų ir technikų, kad padėtume tenkinti savo verslo poreikius. Mes nurodysime jums keletą naudingų išteklių ir atkreipkite dėmesį į naujausius verslo svetainių kūrimo srities pokyčius.

  • Jūsų dizainas turėtų būti naujas ir unikalus
  • business web page design

    )

Pirmas dalykas, kurį vidutinis vartotojas nurodo į jūsų svetainę, - tai interneto dizainas. Štai kodėl jis turėtų būti paprastas, patogus ir patrauklus. Kadangi jūsų svetainė visų pirma atspindi jūsų prekės ženklą ir personalą, jis turėtų būti teisingai struktūrizuotas ir suprojektuotas. Priešingu atveju jūs rizikuojate prarasti potencialius klientus, o vėliau - pajamas. Jūs turite ne mažiau kaip 30 sekundžių, kad galėtumėte įsitraukti į potencialų klientą. Štai kodėl jums reikia įdiegti unikalų ir patrauklų dizainą, kad patrauktų vartotoją iš pirmo žvilgsnio. Jei esate linkęs naudoti šablonų tinklalapių dizainą, jūsų svetainė atrodys kaip tūkstančiai kitų svetainių internete, todėl negalėsite sukurti unikalų įspūdį.Taigi, kad būtumėte geriau nei savo rinkos nišą konkurentai ir išsaugokite savo prekės unikalumą, jūs turėtumėte išlaikyti savo dizainą paprastą, šviežią ir unikalią.

Be to, reikia atsižvelgti į tai, kokį įspūdį norite padaryti ir kokią svarbiausią pranešimą norite pateikti savo potencialiems klientams.Manydami savo verslo svetainės dizainą įsitikinkite, kad turite profesionalų logotipo dizainą. Šablono logotipas ir šablono tinklalapio dizainas nesuteiks jums gero rezultato, nes jis negali būti įspūdingas ir unikalus.

  • Pradinis turinys

Jei manote, kad turinys turi būti įtrauktas į jūsų pagrindinį puslapį, įsitikinkite, kad jis sutampa su jūsų interneto dizainu ir atrodo tinkamas. Neperkraukite verslo puslapio pernelyg daug informacijos, nes jūs galite nukreipti potencialų klientą iš pagrindinės idėjos. Remiantis statistiniais duomenimis, vidutinis procentas informacijos vartotojų, skaityti, kai jie pirmą kartą atidaro svetainę, yra 28%. Tai reiškia, kad vidutinis žodžių skaičius jūsų pagrindiniame puslapyje neturėtų būti didesnis nei 500. Apsvarstykite svarbiausią informaciją, kuri gali padėti vartotojams priimti sprendimą pirkti ir atsikratyti nieko kito. Be to, įsitikinkite, kad jūsų svetainėje yra pagrindinis puslapis. Tai turėtų atrodyti kaip "užsisakyti dabar" arba "prenumeruoti". "Tai puikus rinkodaros triukas, kuris gali pagerinti pardavimus.

web page design

  • Tinklalapio reagavimas

Pagal 2015 m. "Google 2015" atnaujintą versiją, būti prieinama mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Sukūrę jautrų dizainą, jūs padvigubinsite savo galimybes gauti daugiau klientų ir patekti į paieškos sistemų TOP. Kad jūsų dizainas taptų mobiliuoju telefonu, venkite kurti didelį monitoriaus dydį arba puslapius, kuriuose naudojami sudėtingesni elementai, pvz., Iššokantys langai, sudėtinga navigacija ar "flash animacija".Kai kuriate savo mobiliosios svetainės versiją, jums reikia naudoti gryną dizainą be pernelyg sudėtingų elementų. Sumanus sprendimas yra įdiegti plokščią konstrukciją, kuri pašalina nuolydžius ir šešėlį, mažesnius vaizdus ir šriftus ir lengviau skaityti.

December 22, 2017