Back to Question Center
0

Kaip padaryti vaisingą e-commerce SEO auditą?

1 answers:

Dažniausiai pradedančiųjų elektroninės komercijos verslininkai gali vis dar praleisti liūto dalį įvairiomis galimybėmis pagerinti jų matomumą internete "Google" paieškos rezultatuose. Daugelis tokių neišnagrinėjusių perspektyvų gali būti lengvai atskleisti, kreipdamiesi į e-commerce SEO auditą laiku. Paprasčiausiai kalbėdamas angliškai, ar tai, jei galėtumėte aktyviai spręsti visas savo svetainės paieškos optimizavimo problemas ir konversijos problemas? Pavyzdžiui, prieš pradedant didelę investiciją į turinio kūrimą, socialinės žiniasklaidos reklamą ar mokėjimo už paspaudimą skelbimus?

ecommerce seo audit

Toliau aš ketinu parodyti, kaip gauti įspūdingą pažangą jūsų lašas laivybos parduotuvėje, remiantis e-commerce su SEO audito. Negalima sakyti, kad dabar tinkamo SEO audito atlikimas tampa DUOMENIS kiekvienam šiuolaikiniam internetiniam projektui, iš tikrųjų neatsižvelgiant į bet kokį komercinį komponentą ar pramonės sritį.

Veiksime aktyviai ir parengsime kontrolinio sąrašo standartinę e-commerce SEO auditą. Norint išvengti tiesioginės klaidos per daug skirtingų metrikų, kuriuos atskleidė auditas, siūlau viską iš anksto nustatyti iš anksto - desenli forma. Toliau pateikiama tai, ką pirmiausia turėtumėte sutelkti:

  • Matomumo klausimai

Tiesioginio matomumo klausimai dažniausiai yra susiję su puslapio klaidomis ir klaidinga peradresavimai. Kai atliksite savo e-commerce SEO auditą, turėtumėte peržiūrėti visas peradresavimus, kad išspręstumėte kiekvieną vidinę nuorodą, kuri veda prie 404 puslapių, ir atnaujinkite tuos vidinius ryšius, kurie taikomi peradresavimams.

Matomumą internete gali paveikti ir užblokuoti puslapiai, todėl taip pat turėtumėte juos peržiūrėti per trumpą laiką.Tačiau atkreipkite dėmesį, kad kartais atskirai užblokuoti puslapiai taip pat gali būti tinkami. Taip pat patikrinkite savo robotą. txt failus ir išspręsti bet kokias kitas problemas, su kuriomis susiduriate.

  • Neteisingi metaduomenys

Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienam tinklalapiui reikia gero pavadinimo ir tinkamo aprašymo, kuris būtų gerai rodomas tarp geriausių paieškos rezultatų, turite viską tinkamoje vietoje. Jei aptiktas, įsitikinkite, kad turite sureguliuoti visus pasikartojančius metaduomenis, nes tai gali būti žemos kokybės signalas, kad jūsų reitingas sumažėtų.

Patikrinkite savo meta aprašymus ir įsitikinkite, kad jie yra pakankamai išsamūs, kad jie atitiktų atitinkamą ilgalaikį raktinį žodį arba raktinį žodį. Skirtingai nuo meta aprašymų, jūsų pavadinimai, palaikyti raktiniais žodžiais, niekada neturėtų tapti pernelyg ilgi. Priešingu atveju, jie gali būti iš dalies iškirpti, kad jie būtų rodomi SERPs.

  • Turinys

Dar kartą pradėkite nuo bet kokio turinio dviem egzemplioriais nustatymo. Tada patikrinkite likusius didelio našumo tinklalapius, kad turėtumėte pakankamai turinio apimties, nes kartais trūksta turtingo turinio (netgi produktų aprašymams, kategorijų sąrašams ir tt. ) gali būti pripažintas neigiamu signalu paieškos sistemoms.

  • Nuorodos

Peržiūrėti visus neveikiančius saitus, nes jie ne tik įtakoja gerą vartotojo patirtį, bet kartais gali būti ir puslapių su dideliu neišvystytu potencialus. Taip pat įsitikinkite, kad nėra trūkstamų Alt nuorodų. Atkreipkite dėmesį, kad jie taip pat gali būti likusio standartinio tinklalapio priežiūros poveikis.

seo audit

  • Semantiniai klausimai

Įsitikinkite, kad jūsų turinys turi tinkamą semantinę struktūrą ir įsitikinkite, visiškai panaudoti antraštes. Ir nepamirškite naudoti schemos. org, kad jūsų svetainė būtų gerai matoma SERPs su turtingais fragmentais.

December 22, 2017